Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları
Yayınlanma Tarihi : 24.04.2012 - 12:40:38
2. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları 19-23 Nisan 2012 tarihleri arasında Konya'da yapıldı.

Türkiye ile İsviçre, Almanya, Moldova, Azerbaycan, Bosna Hersek takımlarının katıldığı taekwondo müsabakalarında 15 Yaş ve Altı Bay ve Bayan sporcular mücadele etti.

ErkeklerBayanlar
33 kg Erkekler
1-Hüseyin Canen Alper Almanya
2-Taran İon Moşldovya
3-Aman Puujiç Bosna Hersek
3-Tunahan Ergül Türkiye
33 kg bayanlar
1-Ela Aydın Almanya
2-Şerife Ilgaz Türkiye
3-Özgenur Sayar Konya
3-Percuin Ana Camalia Moldovya
37 kg Erkekler
1-Saven Tekulici Bosna Hersek
2-Yunus Emre Koca Almanya
3-Oğuzhan Bakır Konya
3-Ciravkov İvon Moldova
44 Kg Bayanlar
1-Fatma Keleş Türkiye
2-Fatmanur Canan KOnya
3-Puica Alina Moldovya
3-Ddshamilja Zeneli İsviçre
45 kg     Erkekler
1-Kevin Radch Almanya
2-Babak Adhdarlı azerbaycan
3-Ferhat Can Kavrak Türkiye
3-Marin Begiç Bosna Hersek
47 kg bayanlar
1-Zeliha Ağrıs Konya
2-İlayda Yılmaz Türkiye
3-Amila Karsic Bosna hersek
3-Mirkanım Agheyeva Azerbaycan
57 kg     Erkekler
1-Mehmet Akif Yorulmaz Almanya
2-Ali Akhundov Azerbaycan
3-Mehmet Han Baysal Türkiye
3-Maksimov Zindaco İsviçre
51 kg Bayanlar
1-Feray Oğuz Türkiye
2-Büşranur İleri Konya
3-Andre Begiç Bosna Hersek
3-zehri Kerimova Azerbaycan
65 kg     Erkekler
1-Ilın Soulimani İsveç
2-Samir Kerimoviç Bosna Hersek
2-Mert Çiçek Türkiye
3-Alaska Aliyev Azerbaycan
65 kg Bayanlar
1-Ilır Doulimani İsviçre
2-Famir Selimıviç Bosna Hersek
3-Mert Çiçek Türkiye
3-Alakdar Aliyev Azerbaycan





































 Görüntülenme Sayısı
3332
Sosyal Medyada Paylaş:
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed | instagram.com/tkdfed








  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+