Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2014 yılı Faaliyet Programı
 2014 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA

TAEKWONDO SMS LİSTESİ
Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
15 - 19 Temmuz 2009 | Eskişehir
Porsuk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 15 Temmuz 2009, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
33 KG
1. Furkan Ertok - Ankara Ulaştırma SK
2. Hakan Kavrat - Kocaeli Çınarlı SK
3. Ertan Demiral - Trabzon Şafak Taek İht. SK
3. Melih Sadettin Şahin - Ankara Anıl Spor Center

57 KG
1. Abdullah Baş - Bursa Yıldırım Bld. JSK
2. Hayri Mert Yağcı - İçel Y. Anamur SK
3. Celal Uzun - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy HE
3. Burak Akpunar - İstanbul Kaynarca Uzakdoğu SK

33 KG
1. Tuğçe Tokgöz - Tekirdağ Ferdi
2. Beyza Manav - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Emine Akış - Adana Kiremithane SK
3. Esra Gül - Bilecik Osmanelispor

57 KG
1. İpek Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Ebru Yümlü - İstanbul Başakşehir SK
3. Ebru Keskin - İstanbul Babatlar SK
3. Selvi Demirel - Ankara Ego SK

2. GÜN SONUÇLARI - 16 Temmuz 2009, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1. Mustafa Kubilay Ergün - Çanakkale Taek. İht. SK
2. Atakan Sarıten - Ankara Çankaya İkizler 2 SK
3. Selahattin Akbaş - Karaman Performans
3. Cemil Şimşek - Muğla Soyakan Marmaris SK

40 KG
1. Alper Yasin Ateş - Nevşehir Gençlik SK
2. Hasan Kan - Adana Tezel Aslanlar
3. Emirhan Demirkıran - İstanbul GOP Bld GSK
3. Eray Güker - Edirne Balkan Yıldızı SK

27 KG
1. Elnur Karakulakküçük - İstanbul Başakşehir SK
2. Birsunur Dede - İzmir Bozyaka Korean Taek SK
3. Merve Dinçer - Ankara Kanka Taek SK
3. Süeda Onat - Bilecik Ferdi

40 KG
1. Sedanur Abukça - Kocaeli Derince Taek SK
2. Türkan Dönmez - İzmir Büyükşehir Bld.
3. Aslı Koçak - İzmir Ulukent Bld SK
3. Özlem Rabia Koç - Kırklareli Cihangir Taek SK

3. GÜN SONUÇLARI - 17 Temmuz 2009, Cuma
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1. Fatih Ahmet Genç - Elazığ Kesrik Hilal Spor
2. Sadettin Öztürk - Ankara Yalçın Taekwondo SK
3. Mustafa Harman - Tekirdağ Ferdi
3. Hakan Reçber - Ankara Birlik Taekwondo

+57 KG
1. Mert Gül - İzmir Koçoğlu SK
2. Mehmet Şamil Dinçer - İstanbul Elmalı GSK
3. Burak Yüksel - Muğla Milas GSK
3. Mehmet Ceylan - Çorum Turgut GSK

30 KG
1. Rümeysa Yiğittekin - Ankara Birlik Taekwondo
2. Öznur Güven - İstanbul Başakşehir SK
3. İpek Demircan - İzmir Bozyaka Korean Taek SK
3. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK

+57 KG
1. Esma Keleş - Trabzon Bordo Mavi SK
2. Sevim Ay - İzmir Koçoğlu SK
3. Kübra Sarı - Samsun Ferdi
3. Ümmühan Demir - Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O SK

4. GÜN SONUÇLARI - 18 Temmuz 2009, Cumartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
45 KG
1. Yunus Emre Sayan - Kayseri Atlas Eğitim Gençlik
2. Doğukan Çatkın - Edirne Rumeli GSK
3. Kadir Altın - İzmir Konak Bld.
3. Müslüm Han Gür - Trabzon Pelitli Bld. SK

50 KG
1. Remzi Karakuş - İzmir Bozyaka Korean Taek SK
2. Hüseyin Kırma - Malatya Genç SK
3. Oğuzhan Ebiçoğlu - Kayseri Erdem Spor
3. Fatih Atlı - Çorum Ferdi

45 KG
1. Aleyna Yıldızdal - Kırklareli Cihangir Taek SK
2. Rüveyda Kara - İzmir Ferdi
3. Şeyma Satılmış - Nevşehir Gençlik ve Spor İl Md.
3. Büşra Aydoğdu - İzmir Ferdi

50 KG
1. Burcu Özlü - Bursa Ferdi
2. Beyzanur Kanbur - Konya Meram Bld. SK
3. Seher Yaman - Adana Çalışkan SK
3. Özgün Recepoğlu - Ordu Baydemir SK

5. GÜN SONUÇLARI - 19 Temmuz 2009, Cumartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
36 KG
1. Enes Zıpır - Konya Meram Bls SK
2. Hüseyin Çoşkuner - Nevşehir Kapadokya MYO
3. Ertan Nezir - İzmir Konak Bls SK
3. Şerafettin Bakır - Konya Büyükşehir Bld. SK

36 KG
1. Şeyma Nur Döner - Ankara Kanka Taekwondo SK
2. Yasemin Koçoğlu - Tekirdağ Gençlik SK
3. Kübra Çelik - İstanbul Başakşehir SK
3. Mukaddes Topel - İStanbul GOP Bld SK









  AĞUSTOS 2014
  Olimpik Sıkletler
  Bayanlar Dünya Sıralaması
  Erkekler Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr