Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 16 Ağustos 2009 | Kayseri
Kadir Has Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 12 Ağustos 2009
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. Emre Genç - İstanbul GOP Erdoğan Taek.
2. M. Asil Babayiğit - İzmir Bozyaka Korean Taek
3. Murat Demirkaya - İstanbul Yavuz SK
3. Erkam Bozkurt - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağıtspor
5. Murat Tosun - Ankara Akyıldırım SK
6. İbrahim Şimşek - Kayseri Kaski Spor
7. Recep Yazıcı - Trabzon Bordo Mavim SK
8. Hasan Güngör - İzmir Bornova Bld GSK

+84 KG
1. Okay Düztepe - İstabul GOP Bld SK
2. Hasan Dilmeç - İstanbul GOP Erdoğan Taek.
3. Erdinç Çeken - Manisa Demirci SK
3. M. Ali Durukanlıcan - Konya Boyalı SK
5. Yavuz Selim Din - Sakarya Kocaali Taek.
6. Cengizhan Dil - Rize Yeşil Rizem SK
7. Mehmet Soylu - Ankara Birlik Taek.
8. Sinan Çalılık - Ankara Sincan GSK

43 KG
1. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
2. Duygucan Demirdelen - Ankara TSE SK
3. Esen Gül - İzmir Bornova Bld GSK
3. Duygu Çelik - Samsun Balcı İht. SK
5. Cemile Boztaş - Antalya Büyükşehir Bld SK
6. Büşra Metin - Bilecik Bozüyük GSK
7. Büşra Bayraktar - Konya Meram Bld SK
8. Meryem Mazlum - İçel Büyükşehir Bld. SK

67 KG
1. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
2. Başak Sümer - İzmir Çiğli Bld SK
3. Aysun Nalkıran - İzmir Konak Bld SK
3. Ayşe Çakır - Ankara Ulaştırma SK
5. Eylem Yıldırım - Karaman Performans Taek.
6. Berivan Ay - Diyarbakır Sur Bld SK
7. Rüveyda Yakut - Trabzon Belediye Spor
8. Yeliz Yaman - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağıtspor

2. GÜN SONUÇLARI - 13 Ağustos 2009
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
50 KG
1. Ahmet Özdem - İzmir Bozyaka Korean Taek
2. Ömer Aksoy - İzmir Ulukent Bld SK
3. Muhammed Özçiçekçiler - İçel Zirve SK
3. Abdurrahman Erkek - İzmir Bornova Bld SK
5. Mehmet Bayansalduz - Malatya Doğuş SK
6. Yusuf Emre Koç - Ankara Ulaştırma SK
7. Anıl Fatih Atağ - İstanbul Ferdi
8. Turgay Kavaklı - Ankara Yalçın Taek SK

47 KG
1. Nergiz Gencay - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ayşe Hazal Boyanmış - İçel Toros Taek SK
3. Hafize Paliç - İstanbul GOP İht.
3. Merve Aydıner - İzmir Büyükşehir Bld GSK
5. Yağmur Kayar - Niğde Şimşek SK
6. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
7. Ayşegül Keleş - Ankara Başkent GSİM
8. Eda Özmen - Malatya Doğuş SK

72 KG
1. Şeyda Gizem Kılıç - İzmir Konak Bld SK
2. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld JSK
3. Özlem Demirkol - Eskişehir Esjim SK
3. Filiz Koparan - İzmir İzmir Spor
5. Fazilet Betül Heybetli - Kayseri Şampiyon Özay GSK
6. Fatma Akyatan - İçel Silifke Elit GSK
7. Devrim Bikem Hızıroğlu - İçel Silifke Elit GSK

3. GÜN SONUÇLARI - 14 Ağustos 2009
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
58 KG
1. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld SK
2. Fatih Dalkılıç - Ankara İller Bankası GSK
3. Muhammed Güler Ankara TSE SK
3. Yusuf Ertürk - İstanbul GOP Bld SK
5. Bayram Akan - İstanbul GOP Erdoğan SK
6. Serbülent Türk - Edirne Taekwondo İht.
7. Mehmet Salih Çetinkaya - İzmir Konak Bld SK
8. M. İsmail Sezgin - Diyarbakır Ertaş GSK

62 KG
1. Mert Süngü - İzmir Konak Bld SK
2. Uğur Karakaya - Ankara Ulaştırma SK
3. Şinasi Erdem Ertok - Ankara Ulaştırma SK
3. Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK
5. Üsame Zeyveli - Malatya Şeker Spor
6. Oğuz Dinçer - İzmir Arkan Taek. İht. Klb.
7. Halil Can Güneş - İzmir Büyükşehir Bld SK
8. Oğuzhan Uçar - İçel Büyükşehir Bld SK

51 KG
1. Şeyda Baldırcı - İçel Toros Taek SK
2. Cemile Kumandaş - İstanbul GOP Bld SK
3. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü Spor
3. Elif Çoruh - İzmir Bozyaka Korean Taek
5. Hanife Yalçın - Ankara Çınar Spor
6. Saide Noras - İstanbul Yavuz SK
7. Feryal Ertürk - Malatya Doğuş SK
8. Göknur Özgün - Ankara Ulaştırma SK

4. GÜN SONUÇLARI - 15 Ağustos 2009
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
67 KG
1. Selçuk Aydın - İstanbul Yavuz SK
2. Ömer Faruk Bulak - Gaziantep Şehit Kamil Bld
3. Güney Arıcı - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Yunus Bakan - Malatya Doğuş SK
5. Mücahit Şahin - İzmir Efsane Gençlik SK
6. Oğuzhan Taştan - İzmir Bozyaka Korean Taek
7. Ahmet Ayvaz - Trabzon Belediye Spor
8. Yakup Kutay - Ankara Maliye Milli Piyango SK

72 KG
1. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld SK
2. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Ömer Faruk Karlı - İstanbul Başakşehir SK
3. Behzat Bayram - İstanbul Başakşehir SK
5. Uğur Aktaş - Ankara TSE SK
6. Oğuzhan Yıldız - Kayseri Erdem SK
7. Erhan Tosun - Ankara Çınar GSK
8. Mustafa Güngör - Ankara Kartal SK

55 KG
1. Hatice Kübra Yangın - Eskişehir Öncü SK
2. Dilek Yılmaz - Trabzon Bordo Mavim SK
3. Gül Çelik - Malatya Doğuş SK
3. Özge Karayılan - İstanbul Ferdi
5. Fatma Törehan - Ankara Çınar GSK
6. Zeynep Duran - İstanbul Tuzla Bld SK
7. N. Hande Kocadağ - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8. Merve Bezci - Ankara Ulaştırma SK

59 KG
1. Derya Dağdelen - Eskişehir Öncü SK
2. Tansu Burak - Malatya Desem SK
3. Damla Ünal - Antalya Olympos GSK
3. Özlem Ulaş - İstanbul GOP Bld SK
5. İlknur Yılmaz - Erzurum Çelebi SK
6. Gülüzar Ateş - Adana Kiremithane SK
7. Begüm Gündoğar - İzmir Konak Bld SK
8. Göksu Özgün - Ankara Ulaştırma SK

5. GÜN SONUÇLARI - 16 Ağustos 2009
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
78 KG
1. Barış Bozkurt - İstanbul Gop Bld SK
2. Gökalp Yıldız - İZmir Büyükşehir Bld SK
3. Anıl Baltacı - İzmir Konak Bld SK
3. Murat Akın - Aydın Gençlik Spor
5. Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld SK
6. Alican Vahapo - Kayseri Elit Gençlik SK
7. Volkan Turunç - Gaziantep Şahinbey Bld SK
8. Atilla Kağan Kaymaz - İzmir Bornova Bld GSK

84 KG
1. İsmail Akkuş - Ankara İller Bankası SK
2. Hüseyin Özkan Uslu - İstanbul Avcılar SK
3. Oğuz Ünal - Eskişehir Esjim SK
3. Burak Eski - İstanbul Aytan SK
5. Mehmet Özbilen - Ordu Gölköy GSK
6. Mehmet Akif Navır - Konya Ferdi
7. Serkan Fırat - İstanbul Başakşehir SK
8. Sefa Boz - Ankara Maliye Milli Piyango SK

63 KG
1. Ayşe Sarı - Konya Boyalı SK
2. Hanife Ayan - Eskişehir Öncü SK
3. Kübra Bayrak - Ankara Çınar GSK
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Burcu Altun - İstanbul GOP Bld SK
6. Zehra Bahçeci - Kayseri Kaski SK
7. Yasemin Aslan - Bursa Yıldırım Bld SK
8. Hafize Dürüst - Manisa Başar Taek İht.

+72 KG
1. Büşra Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
2. Esra İnci - İstanbul Yavuz SK
3. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld SK
3. Kübra Arslan - Çorum GSK
5. Simge Doğruoğlu - Kocaeli Gölcük Bld SK
6. Tuğba Sarışen - Artvin Artvinli Gençler SK
7. Sevgi Fırat - İçel Silifke Elit GSK
8. Gamze Yaman - Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+