Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Manisa
19 - 22 Kasım 2009 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi SK
2. Ankara TSE SK
3. Ankara Ulaştırma SK

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara TSE SK
2. Ankara İller Bankası SK
3. İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi SK

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara TSE SK
2. İstanbul Büyükşehir Belediyesi SK
3. İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi SK

1. GÜN SONUÇLARI - 19 Kasım 2009
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. Tunahan Dikmelik - İzmir Büyükşehir Bld SK
2. İsmail V. Çobankaya - Manisa Başar Taekwondo İht.
3. M. Salih Çetinkaya - İzmir Konak Bld SK
3. Murat Pozan - İstanbul GOP Bld SK

68 KG
1. Yunus Emre Aydın - Ankara Ulaştırma SK
2. Turgay Yıldırım - İstanbul GOP Bld SK
3. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
3. Adem Yılmaz - Kocaeli Kağıt Spor
53 KG
1. Tuğba Kefal - Ankara TSE SK
2. Gamze Beyazıt - İzmir Ulukent Bld SK
3. Nilay Uğurlu - Ankara İller Bankası SK
3. Sibel Yayla - İstanbul GOP Bld SK

67 KG
1. Burcu Altun - İstanbul GOP Bld SK
2. Gül Yıldırım - Artvinli Gençler SK
3. Sevcan Tokaç - Ankara İller Bankası SK
3. İpek Oktay - Bolu Gerede İlteriş SK
2. GÜN SONUÇLARI - 20 Kasım 2009
Erkekler Bayanlar
63 KG
1. Köksal Durusoy - İstanbul GOP Bld SK
2. Muhammet Cücü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Uğur Karakaya - Ankara Ulaştırma SK
3. Uğur Keleş - Ankara TSE SK

87 KG
1. H.İbrahim Mercimek - Ankara TSE SK
2. Adil Türk - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. İzzettin Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Kamil Turgut - İzmir Bozyaka Korean İht.
57 KG
1. Hatice Kübra Yangın - Eskişehir Öncü SK
2. Tuğba Uçak - İstanbul GOP Bld SK
3. Rüveyda Yaslan - Bilecik Bozüyük Halk Eğitim
3. Figen Akın - İzmir Büyükşehir Bld SK

62 KG
1. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Şeyma Akkuş - Ankara İller Bankası SK
3. Fulya Başakbuğday - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Elif Menekşe Ünal - Ankara TSE SK
3. GÜN SONUÇLARI - 21 Kasım 2009
Erkekler Bayanlar
54 KG
1. Hüseyin Özsoy - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ömer Aksoy - İzmir Ulukent Bld SK
3. Yusuf Emre Koç - Ankara Ulaştırma SK
3. Oktay Gül - Ankara EGO SK

74 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Samet Kukal - İstanbul GOP Bld SK
3. Cemil Dayankaç - Malatya Bld SK
3. Alperen Ağır - Manisa Turgutlu SK
46 KG
1. Tuğba Ayva - Ankara Yalçın TKD SK
2. Serap Aydeniz - Ankara TSE SK
3. Büşra Metin - Bilecik Bozüyük Halk Eğitim
3. Sunar Uluğ - İzmir Konak Bld SK

73 KG
1. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Rahime Urhan - Ankara TSE SK
3. Emine Bayram - Bilecik Bozüyük Halk Eğitim
3. İnci Uçar - İzmir Ulukent Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 22 Kasım 2009
Erkekler Bayanlar
80 KG
1. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ertan Baştuğ - Kocaeli Büyükşehir Bld SK
3. Serdar Akın - Ankara TSE SK
3. İbrahim Ece - Diyarbakır Spor

+87 KG
1. Ali Özen - Ankara TSE SK
2. Cenk Özen - Kocaeli Büyükşehir Bld SK
3. Özcan Kaya - Elazığ Gençlik SK
3. Ali Yazıcı - Malatya Belediye SK
49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK
2. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld
3. Müşerref Özge Gök - Ankara TSE SK
3. Sevin Nallıdere - İzmir Gençlik Spor

+73 KG
1. Tuba Abuş - Ankara İller Bankası SK
2. Filiz Nur Özen - Ankara TSE SK
3. İlknur Üstün - İstanbul Avcılar Sk
3. Melahat Gökdemir - Ankara Yalçın TKD SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42