Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya / Alanya
8 - 12 Ocak 2010 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 8 Ocak 2010
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane GSK
2. Cem Mehmet Kahraman - Edirne Ferdi
3. Yunus Işık - İstanbul Başakşehir
4. Hüseyin Bezci - Ankara Ulaştırma SK

73 KG
1. Ozan Berke Bindak - Diyarbakır SK
2. Hamza Öt - Ankara Ego SK
3. Hasan Mesut Demir - Gaziantep Özel Erdem Koleji GSK
4. Tugay Toparlak - Ordu Yüksel SK

49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK
2. Zeynep Akman - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
3. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Ayşe Dik - Hatay Öz Şampiyonlar Taekwondo

68 KG
1. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
2. Beyzanur Kılıç - Ankara Polat Taekwondo
3. Yaprak Eriş - Adana Erciyes Taekwondo İht SK
4. Betül Altın - Kocaeli Derince Gençlik SK

2. GÜN SONUÇLARI - 9 Ocak 2010
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. Cengiz Baran Ay - Diyarbakır Sur Belediye SK
2. Samet Gökmen - İzmir Efsane GSK
3. Mehmet Kaçmaz - Şanlıurfa Belediye SK
3. Evren Karaca - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK

63 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Konak Belediye GSK
2. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK
3. Ahmet Atmaca - İstanbul Tuzla Belediye SK
3. Abdulkadir Güneş - Konya Telekom SK

46 KG
1. Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji SK
2. Kübra Serdar - Trabzon Şafak Taekwondo İht. SK
3. Songül İlk - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
3. Meltem Topal - Bursa Componenta SK

52 KG
1. Şeyda Baldırcı - Ankara TSE SK
2. Türkan Akpınar - Trabzon Pelitli Belediye SK
3. Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım Taekwondo SK
3. Serap Seril - İzmir Büyükşehir Bld. Gençlik SK

3. GÜN SONUÇLARI - 10 Ocak 2010
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. Mert Erdoğan - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
2. Refik Erdem Koç - Denizli Bld. SK
3. Uğur Dolaş - İçel Zirve SK
3. Murat Ateş - Kocaeli Derince Bld. SK

78 KG
1. Uğurcan İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Uğurcan Laçin - İstanbul Ş.Evler Selahattin Ateşmen SK
3. Furkan Özkul - Ordu Mor Beyaz SK
3. Furkan Ünal - İstanbul Avcılar Yıldırım SK

42 KG
1. Nurgül Çelik - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
2. Ayşegül Funda Alp - Karaman Performans SK
3. Elif Eğin - İstanbul Tanju Çolak SK
3. Nuray Sarıdoğan - İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. GSK

44 KG
1. Şeyma Tuncer - Ankara Özcan Taakwondo
2. Sezen Şevik - İzmir Geziemir Bld. GSK
3. Zeynep Kıvrak - İstanbul Başakşehir SK
3. Ayşenur Hanedar - Ankara Birlik Taekwondo SK

4. GÜN SONUÇLARI - 11 Ocak 2010
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. Ömer Aksoy - İzmir Ulukent Bld. SK
2. Mehmet Dolaş - İçel Zirve SK
3. Sefa Tok - Samsun Ferdi
4. Abdullah Karpestil - Ordu Morbeyaz SK

59 KG
1. Yusuf Kocaman - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğ.
2. Emrah İncesu - İstanbul Çildo Taekwondo İht. SK
3. Mehmet Korucu - İzmir Efsane Gençlik Ve SK
4. Özgür Yılmaz - Ankara Cankarakuşak SK

55 KG
1. Saide Noras - İstanbul Yavuz SK
2. Damla Dede - Ankara Akyıldırım Taekwondo SK
3. Sedanur Yumurçalı - Ankara Ego SK
3. Çağla Ayna - İçel Lider SK

63 KG
1. Ayşenur Yılmaz - Konya Telekom SK
2. Zeliha Yılan - İstanbl Ferdi
3. Merve Dilekçi - Çorum Gençlik Çepni SK
4. Gülbahar İlk - Ankara Ego SK

5. GÜN SONUÇLARI - 12 Ocak 2010
Genç Erkekler Genç Bayanlar
68 KG
1. M. Talha Sarı - Konya Meram Belediye SK
2. Emin Kocaman - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğ.
3. Onurcan İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Belediye SK
3. Ferdi Fansa - İzmir Efsane Gençlik ve SK

+78 KG
1. Bilal Ertürk Aydemir - Muğla Soyakan Marmaris SK
2. Recep Adıyaman - İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye GSK
3. Rasim Tilki - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Ömer Çakıroğlu - Sakarya Tekvando SK

59 KG
1. Kübra Okur - Bursa Componenta SK
2. Özlem Ulaş - İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye GSK
3. Ebru Yaman - Ankara Büyükşehir Belediye
3. Şeyda Kübra Güngör - Ordu Yüksel SK

+68 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu Tekvando SK
2. Büşra Ark - Kocaeli Derince Gençlik ve SK
3. Mervegül Zeren - Ordu Mor Beyaz SK
3. Esma Sultan Güldiken - İçel Büyükşehir Belediye SK





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+