Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya / Alanya
26 - 31 Ocak 2010 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 26 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. Servet Tazegül - İstanbul GOP Bld. SK
2. Turgay Yıldırım - İstanbul GOP Bld. SK
3. Hakan Özal - İzmir Büyükşehir Bld. SK
4. Medet Dolaş - İçel Akdeniz Bld. SK

53 KG
1. Hatice Kübra Yangın - Eskişehir Öncü SK
2. Safiye Yalçın - Karaman Performans Taekwondo
3. Merve Gündoğan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Sibel Yıldırım - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

73 KG
1. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Melahat Gökdemir - Ankara Mamak Bld GSK
3. Rahime Urhan - Ankara TSE
4. F. Betül Heybetli - Kayseri Şampiyon Özay SK

2. GÜN SONUÇLARI - 27 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. Fırat Pozan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Recep Yazıcı - Trabzon Bordo Mavim SK
3. Tunahan Dikmelik - Ankara PTT SK
3. Mehmet Elçiçek - Batman GSK

49 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü SK
2. Nergiz Gencay - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Hazal Boyanmış - Ankara TSE SK
3. Deniz Altun - İzmir Koçoğlu SK

67 KG
1. Nur Tatar - Van Prestij SK
2. Sevcan Tokaç - Ankara İller Bankası SK
3. Yaprak Eriş - Adana Erciyes Taek. İht. SK
3. Seda Çakal - Afyonkarahisar Akademik GSK

3. GÜN SONUÇLARI - 28 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. Köksal Durusoy - İstanbul GOP Bld SK
2. Cem Uluğnuyan - Ankara PTT SK
3. Murat Pozan - İstanbul GOP Bld SK
3. Uğur Üçdinç - İzmir büyükşehir Bld SK

87 KG
1. Adil Türk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld SK
3. Sefa Boz - Ankara PTT SK
3. İsmail Akkuş - Ankara İller Bankası SK

57 KG
1. Zeynep Kirez - Ankara TSE SK
2. Serap Pekcan - Ankara İller Bankası SK
3. Tuğba Uçak - İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. GSK
3. Sibel Güler Sağır - Ankara TSE SK

4. GÜN SONUÇLARI - 29 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. Remzi Başakbuğday - Ankara PTT SK
2. Fuatcan Aldemir - İçel Büyükşehir Bld SK
3. Hüseytin Özsoy - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Cemil Akçay - İstanbul Zinde GSK

46 KG
1. Rukiye Yıldırım - Ankara Kanka Taekwondo SK
2. Kadriye Selimoğlu - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Cemile Kumandaş - İstanbul GOP Bld SK
3. Yıldız Kahraman - Gaziantep GSK

5. GÜN SONUÇLARI - 30 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Rıdvan Baygut - İstanbul Tuzla Bld SK
2. Kıvanç Dinçsalman - İzmir Büyükşehir Belediye SK
3. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Uğur Güngör - İstanbul Büyükşehir Bld SK

80 KG
1. Serdar Akın - Ankara TSE SK
2. Alper Ayhan - Ankara PTT SK
3. Barış Bozkurt - İstanbul GOP Bld SK
3. Akın Erbaş - Ankara TSE SK

62 KG
1. Tansu Burak - Malatya Desen SK
2. Ayşe Çakır - Ankara Ulaştırma SK
3. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara TSE SK
3. Şeyma Akkuş - Ankara İller Bankası SK

6. GÜN SONUÇLARI - 31 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. Serdar Yüksel - İstanbul GOP Bld SK
2. Beytullah Eski - İStanbul Tuzla Bld SK
3. Soner Pınarcık - Ankara PTT SK
3. Ali Özen - Ankara TSE SK

+73 KG
1. Tuba Abuş - Ankara İller Bankası SK
2. Burcu Sallakoğlu - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Büşra Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
3. Filiz Nur Özen - Ankara TSE SK



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42