Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
28 Temmuz - 1 Ağustos 2010 | Nevşehir


Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 28 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1. Emre Duman - Aksaray Elif Spor Okulu İht.
2. Mahir Kurt - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Osman Günay - Edirne Trakya GSK
3. Burak Vatanseven - Van Ferdi

65 KG
1. Sadi Saygılar - İstanbul Başakşehir SK
2. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK
3. Oğuzhan Akyüz - İstanbul K.Çekmece Cankılıç
3. Utku Kaan Uysal - Manisa Soma Linyit Spor

44 KG
1. Sezen Şevik - İzmir Gaziemir Bld. SK
2. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Zeynep Subaşı - Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Aslı Koçak - İzmir Ulukent Bld. SK

55 KG
1. Rabia Nihan Akdemir - İstanbul Cihan SK
2. Rüveyda Kara - İzmir Karabağlar Bld. SK
3. Esranur Nazlı Şimşek - Kocaeli Derince GSK
3. Rabia Gamze Ecevit - İstanbul GOP Bld. SK

2. GÜN SONUÇLARI - 29 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
45 KG
1. Mert Başkurt - Niğde Cansuyu SK
2. Mert Erdoğan - İstanbul GOP Erdoğan Taek. SK
3. Şevket Aytunç Dinç - İzmir Sude Taek. İht.
3. Mustafa Yasin Karagöz - İzmir Büyükşehir Bld. SK

57 KG
1. Fatih Mehmet Ayrı - İçel Toros Taekwondo SK
2. Uğur Güçlü Sarar - İstanbul Ferdi
3. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Göktuğ Kürşat Ateş - Bolu Belediye SK

33 KG
1. Fatma Nur Canan - Konya Meram Bld. SK
2. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM
3. Elif Kıvrak - Ankara Yalçın Taekwondo SK
3. Gizem Öner - Bilecik Osmaneli Spor

51 KG
1. Büşra Baycanlar - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
2. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Kübra Sarısoy - İstanbul Başakşehir SK
3. Bilge Yekta Dellal - Çanakkale Anafartalar SK

3. GÜN SONUÇLARI - 30 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
49 KG
1. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul Başakşehir SK
2. Hanefi Seyithan Erükçü - Elazığ Altınyumruk S.O.
3. Kadir Güllüel - İzmir GSİM
3. Adem Berat Çetinkaya - Konya Ferdi

53 KG
1. Umutcan Eryılmaz - Bursa İnegöl Kafkas SK
2. Mahsun Aksoy - İzmir Karabağlar Bld. SK
3. Yener Mutlu - İstanbul GOP Bld. SK
3. Ramazan Kaşıkçı - İstanbul Babatlar SK

29 KG
1. Büşra Şen - Hakkari Ferdi
2. İlayda Kardelen Çiftçi - Eskişehir Öncü SK
3. Seren Batman - Edirne Rumeli GSK
3. Büşra Çağlayandereli - Konya Bld. SK

47 KG
1. Şeyma Satılmış - Nevşehir N.S.C. Spor
2. Sude Burcu - İzmir Ulukent Bld. SK
3. Elif Kalem - Bilecik Osmaneli Spor
3. Şenay Çakır - İstanbul Tuzla Bld. SK

4. GÜN SONUÇLARI - 31 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1. Selahattin Akbaş - Karaman Performans SK
2. Harun Tarhan - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Selim Sönmez - Gaziantep Gençlik ve SK
3. Okan Tetik - İstanbul GOP Erdoğan Taek SK

61 KG
1. Yasin Işıtan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Furkan Hamit Pişkin - Ordu Fatsa Yükseliş İht.
3. Remzi Karakuş - İzmir Bozyaka Korean Taek SK
3. Mustafa Topçu - İzmir Ferdi

41 KG
1. Ceren Bingöm - Diyarbakır Sur Bld. SK
2. Sümeyye Küçükyılmaz - Kocaeli Derince Bld. SK
3. Resmiye Yılmaz - Ordu Gençlik Spor Kulübü
3. Esra Saraç - Bursa Yıldırım GSK

59 KG
1. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Güldane Beyza Erel - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Şeval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK
3. Fatma Gül Eser - Konya Selçuklu Bld. SK

5. GÜN SONUÇLARI - 1 Ağustos 2010
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1. Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Fatih Ahmet Genç - Elazığ Kesrik Hilal SK
3. Hakan Kavrat - Ankara Özcan Taekwondo SK
3. Gürkan Çalkan - Niğde Dünya SK

+65 KG
1. Hüseyin Batuhan Sürücü - İzmir Karabağlar Bld. SK
2. Kemal Gürcüoğlu - Tekirdağ Gençlik ve SK
3. Sergen Özdaş - İzmir Koçoğlu SK
3. Danyel Boz - İçel Mete SK

37 KG
1. Zehra Döşüçukur - Gaziantep Gençlik ve SK
2. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli SK
3. Esra Gül - Bilecik Osmaneli SK
3. Büşra Demir - Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O. SK

+59 KG
1. Ebru Yümlü - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
2. Ebru Özcan - İstanbul Cihan SK
3. Nur Cemre Kaymak - Muğla Milas GSK
3. Vildan Akkurt - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğt.








  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+