Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Doğu Grubu Gençler ve Büyükler Taekwondo Müsabakası - Alanya
22 - 25 Ocak 2009 | Alanya Atatürk Kapalı Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar Genç Erkekler Genç Bayanlar
58 KG
1. Ümit Aygün
Trabzon Bordo Mavim Sk
2. Muhammet Sevinç
Erzincan Ferdi
3. Abdulgani Aras
SiirTt Bld Sk
3. Cem Coşkun
Malatya Doğuş Sk
5. Hakan Tayyar
Kayseri Yeni Demir Sk
6. Fırat Uzun
Gaziantep Şahinbey Bld Sk
7. Ensar Soytürk
Trabzon Bordo Mavim Sk
8. Abdurrahman Küllük
Gaziantep Şehit Kemal Bld Sk

67 KG
1. Yunus Bakan
Malatya Doğuş Sk
2. Turgut Demir
Giresun Ferdi
3. İbrahim Ersan Doğru
Adana Gsk
3. A. Haydar Canaydın
Trabzon Bordo Mavim Sk
5. Nurullah Celep
Gaziantep Gsk
6. Mehmet O. Bekmezci
Malatya Gsk
7. Orhan Çelik
Erzurum Yakutiye Bld Sk
8. Serkan Merde
Malatya Menekşe Sk

51 KG
1. Gülben Güldür
Adana Akdeniz Sk
2. Leman Gezgin
Amasya Tekhan Gsk
3. Leyla Gül Pusat
Kayseri Şampiyon Özay Gsk
3. Zeliha Şahin
Kayseri Gsk
5. Kübra Macit
Erzincan Belediyespor
6. Azize Karabulut
Adana Çalışkan Sk
7. Naime Vuran
Şanlıurfa Basın Mensupları Egit.
8. Ezgi Karabey
Ordu Gençlik Spor

67 KG
1. Mevlan İpek
Diyarbakır Yeni Akademi Sk
2. Semra Özbaş
Malatya Gsk
3. Saliha Yakut
Trabzon Belediyespor
3. Çiğdem Yıldırım
Artvinli Gençler Gsk
5. Pınar Atmaca
Trabzon Vakfıkebir Sk
6. Gülzari Ejderoğlu
Kayseri Elit Gsk
7. Belkıs Kaçmaz
Malatya Gsk
8. Handan Bayrakdar
Giresun Keşap Belediyespor

48 KG
1. Gökhan Nuroğlu
Trabzon Pelitli Bld Sk
2. Abdullah Karapestil
Ordu Mor Beyaz Sk
3. Yunus Dik
Hatay İskenderun Bld Sk
3. Hasan Şimşek
Sivas Bld Spk
5. Ömer Sinan Erçil
Adana Dünya SK
6. Muhammed Yasin Yavaş
Diyarbakır Yeni Akademi Sk
7. Sedat Karakaş
Malatya Uçarlar Spk
8. Halil Öztürk
Gaziantep Gsk

55 KG
1. İbrahim Şimşek
Kayseri Kaski Spor
2. Mehmet Elçiçek
Siirt Gsk
3. Muhammed Emin Kocaman
Gaziantep Ferdi
3. Abdulkadir K. Arslan
Elazığ Kwon Sk
5. Baver Ersin
Diyarbakır Doğa Sporları Gsk
6. M. Turgut Bozkurt
Gaziantep Gsk
7. Muhammet Bozkurt
Bordo Mavim Sk
8. Hasan Saygılı
Hatay İskenderun Bld Sk

63 KG
1. Üsame Zeyveli
Malatya Şeker Sk
2. Okan Şimşek
Erzurum Sağlık Sk
3. Alpaslan Alaca
Malatya Alaca Sk
3. Ahmet Ayvaz
Trabzon Bld Spor
5. Şaban Sartık
Siirt Gsk
6. Mustafa Akçay
Hatay Mehmet Erişik Sk
7. Mirzal Bozdemir
Adana Kiremithane Sk
8. Samet Türkgüzeli
Elazığ Ferdi

46 KG
1. Merve Merde
Malatya Uçarlar Sk
2. Ebru Üstün
Giresun Ferdi
3. Hilal Durmuş
Kayseri G. Ahmet Baldöktü Yibo Sk
3. Demet İskender
Trabzon Pelitli Bld Sk
5. Hafize Karabulut
Adana Çalışkan Sk
6. Ezgi Kaçar
Ordu Mor Beyaz Sk
7. Neslişah Bodur
Giresun Ferdi
8. Roje Revşan Aydın
Artvinli Gençler Gsk

52 KG
1. Feryal Ertürk
Malatya Doğuş Sk
2. Pınar Kayış
Hatay Öz Şampiyonlar Tkd Sk
3. Gamze Kara
Gaziantep Şahinbey Bld Sk
3. Şeyma Nur Ezen
Malatya Ezen Sk
5. Ematullah Çınar
Giresun Ferdi
6. Büşra İven
Sivas Gsk
7. Esin Tokat
Adana Akdeniz Sk
8. Duygu Adak
Trabzon Şafak Tkd İht Sk

2. GÜN SONUÇLARI
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar Genç Erkekler Genç Bayanlar
62 KG
1. Mehmet Kuş
Malatya Şeker Spor
2. Ömer Faruk Bulak
Gaziantep Şehitkamil Bld.Spk.
3. Muhammet Ay
Trabzon Bordo Mavim Spk.
3. Levent Yek
Adana Gençlik Spk.
5. Muhammed Faruk Toman
Kahramanmaraş Kahramanlar Spk.
6. Ali Yıldız
Malatya Altınadamlar Spk.
8. Ahmet Maskar
Malatya Alaca Spk.
7. Süleyman Gönültaş
Gaziantep Taek.İht.Spk.

84 KG
1. Sait Kara
Adana Tezel Aslanlar Spk.
2. Mehmet Can Durdu
Adana Kiremithane Spk.
3. Adem Hacıfettahoğlu
Ordu Fatsa Yükseliş İht Sk
3. Hasan Yıldırım
Kayseri Elit Gençlik Ve Spk.
5. Emrah Su
Malatya Şeker Spk.
6. Yunis Kuruçay
Hatay İskenderun Bld.Spk.
7. Osman Geçit
Malatya Uçarlar Spk.
8. Erkan Kuspınarı
Adıyaman Ülkem Spk.

55 KG
1. Rabia Keleş
Trabzon Bordo Mavim Spk.
2. Zahide Tokat
Adana Akdeniz Spk.
3. Cemre Mollaveisoğlu
Trabzon Pelitli Bld.Spk.
3. Özge Halvaç
Artvin Artvinli Gençler Genç.Spk.
5. Leyla Aydın
Hatay Özşampiyonlar Taek.Spk.
6. Günay Aksoy
Trabzon Bld.Spor
7. Gökçe Alp
Ordu-Sk.
8. Kübra Kır
Trabzon Pelitli Bld.Spk.

59 KG
1. Dilek Yılmaz
Trabzon Bordo Mavim Sk
2. Neval Akalın
Kayseri Elit Gençlik Ve Sk.
3. Behiye Özdemir
Gaziantep Şahinbey Belediye Spor Klb.
3. Esra Kuvan
Ordu Sk.
5. Hilal Yılmaz
Malatya Tatar Sk

45 KG
1. Cengiz Baran Ay
Diyarbakır Sur Bld.Spk.
2. Mehmet Kaçmaz
Şanlıurfa Bld.Spk.
3. Oğuzalp Angın
Ordu Karadeniz Spk.
3. Hakan Dikbaş
Gaziantep Şehitkamil Bld.Spk.
5. Abuzer Bulut
Malatya Uçarlar Spk.
6. Enes Bektaş
Trabzon Bordo Mavim Spk.
7. İbrahim Ethem Pak
Erzincan Gençlik Spk.
8. Ahmet Kara
Hatay Mehmet Erişik Spk.

51 KG
1. Mehmet Bayansalduz
Malatya Doğuş Spk.
2. Tuncay Akkuş
Erzurum Çelebi Spk.
3. Hasan Melih Baytar
Ordu Mor-Beyaz Spk.
3. Bünyamin Eyibil
Giresun Ferdi
5. Bilal Baran
Diyarbakır Sur Bld.Spk.
6. Mustafa Kaçmaz
Şanlıurfa Bld.Spk.
7. Muhammet Ağdeve
Sivas Demir Spor
8. Beytullah Tekin
Artvin Artvinli Gençler Genç Spk.

42 KG
1. Melike Nur Gören
Gaziantep Gençlik Ve Spk.
2. Ayşe Dik
Hatay İskenderun Bld.Spk.
3. Ayşenur Kurukaya
Kayseri Erdem Spor
3. Şeyma Yılmaz
Adana Tezel Aslanlar Spk.
5. Özge Karaca
Giresun Ferdi
6. Mavizer Tuğçe Metin
Tokat Uçtu Sav.Sporları Spk.
7. Elifnur Kurunç
Amasya Gençlik Ve Spk.
8. Büşra Özer
Van Olimpiyat Taek.Spk.

44 KG
1. Derya Karademir
Giresun Sanayi Spor
2. Seher Cengiz
Kayseri Şampiyon Özay Gençlik Ve Sp.
3. Dilan Ataş
Iğdır Gençlik Spk.
3. Merve Şahin
Van Olimpiyat Taek.Gençlik
5. Tuğçe Akkaya
Ordu Mor-Beyaz Spk.
6. Şeyda Akgül
Osmaniye Ferdi
7. Sibel Çelik
Giresun Ferdi
8. Zeynep Çelik
Giresun Ferdi

49 KG
1. Kübra Serdar
Trabzon Şafak Taek.İht.Spk.
2. Hülya Dursun
Ordu Mor Beyaz Spk.
3. Dilara Sak
Kayseri Yeniözay Spor
3. Zeynep Kızılarslan
Van Olimpiyat Tkd Gençlik
5. Zeynep Salman
Malatya Doğuş Spk.
6. Aysel Üzümcü
Şanlıurfa Bld.Spk.
7. Cansu Demir
Sivas Demir Spor
8. Mukaddes Ay
Hatay Mehmet Erişik Spk.

3. GÜN SONUÇLARI
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar Genç Erkekler Genç Bayanlar
54 KG
1. Erdal Akbaş
Ordu Soya SK
2. Recep Yazıcı
Trabzon Bordo Mavim SK
3. Nurettin Arıkan
Hatay İskenderun Bld SK
3. Barış Çobanoğlu
Malatya Şeker SK
5. Haçım Çağlar
Şanlıurfa Ferdi
6. Didar Gün
Van Bld Van Spor
7. Musab Sarıkaya
Malatya Judo Tkd İht. SK
8. Ziya Demir
Ordu Fatsa Yükseliş İht. SK

72 KG
1. Serhat Korkutan
Malatya Genç SK
2. Cebrail Ararat
Malatya Bld SK
3. Muhammed Akgül
Sivas Ferdi
3. Murat Coşkun
Hatay Öz Şampiyonlar Tkd SK
5. Kenan Gündem
Batman Gençlik SK
6. Ayhan Canbaba
Sivas Ferdi
7. Fatih Bayraktar
Malatya Altın Adamlar SK
8. İsmail Görgüz
Şanlıurfa Bls SK

47 KG
1. Esra Sağlam
Van Olimpiyat Tkd Gençlik
2. Sibel Eyüpoğlu
Adana Kiremithane SK
3. Hatice Çiğdem
Sivas Demir Spor
3. İlkay Çalış
Erzurum Sağlık SK
5. Eda Özmen
Malatya Doğuş SK
6. Başak Erden
Artvinli Gençler SK
7. Esra Yılmaz
Adana Tezel Aslanlar SK
8. Zehra Üzümcü
Şanlıurfa Bld Spor

72 KG
1. Aylin Yaman
Adana Gençlik SK
2. Fazilet Betül Heybetli
Kayseri Şampiyon Özay GSK
3. Seher Aslan
Malatya Genç SK

59 KG
1. Yusuf Kocaman
Gaziantep Ferdi
2. Ahmet Yılmaz
Gaziantep Gençlik SK
3. Samet Korkutan
Malatya Genç SK
3. Ali Demir
Kayseri Ejder SK
5. Oruç Reis Çolakoğlu
Malatya Menekşe SK
6. Hasan Vahdettin Gül
Elazığ Özuğur SK
7. Ulaş Can Kurt
Adana Tezel Aslanlar SK
8. Nehir Uzun
Gaziantep Şahinbey Bld SK

73 KG
1. Safa Mayda
Trabzon bordo Mavim SK
2. Muhammet İpek
Diyarbakır Yeni Akademi SK
3. Ahmet Özdaş
Diyarbakır Ertaş Gençlik ve SK
3. Tugay Toparlak
Ordu Yüksel SK
5. Oğuzhan Yıldız
Kayseri Erdemspor
6. Halil İbrahim Yıldırım
Hatay Öz Şampiyonlar Tkd SK
7. Ahmet Demirel
Elazığ Ferdi
8. Uğur Yiğit
Malatya Doğus SK

+78 KG
1. Serdar Gezici
Gaziantep Şahinbey Bld SK
2. Reşit Sancar Öztürk
Hatay Mehmet Erişik SK
3. Mehmet Bilal Kurt
Kayseri Fevziye Mollaoğlu SK
3. Mehmet Özbilen
Ordu Gölköy Gençlik SK
5. Burak Zengin
Trabzon Pelitli Bld SK
6. Sudi Kotan
Ordu Karadeniz SK
7. Mustafa Kavuncuoğlu
Rize Gençlik SK
8. Ümit Şahbudak
Gaziantep Şahinbey Bld SK

55 KG
1. Şeyma Tuğba Güngör
Ordu Yüksel SK
2. Şeyda Yatunç
Kayseri Kaski SK
3. Banian Çağlar
Trabzon Şafak Tkd İht. SK
3. Dila Şeyda Çoban
Amasya Tekhan GSK
5. Sibel Çelik
Batman Gençlik SK
6. Kezban Türesin
Elazığ Gençlik Spor İl Müdürlüğü
7. Sabiha Kaya
Giresun Ferdi
8. Türkan Çiçek
Şanlıurfa Ferdi

63 KG
1. Nur Tatar
Van Olimpiyat Tkd Gençlik
2. Enise Şahin
Kayseri Yeni Özay SK
3. Gül Ayşe Biri
Malatya Alaca SK
3. Hilal Erbaş
Ordu Fatsa Yükseliş İht. SK
5. Nurten Taşyürek
Kayseri Gençlik SK
6. Elif Ruveyda Şengönül
Malatya Bld SK
7. Leyla Bayrak
Van Olimpiyat Tkd Gençlik

+68 KG
1. Nafiye Kuş
Adana Doğu Tkd SK
2. Mervegül Zeren
Ordu Gençlik SK
3. Emine Kundakçı
Van Ferdi
3. Nazife İmren
Hatay İskenderun Bld SK
5. Haspet Durmuşkaya
Giresun Ferdi
6. Ayten Firindinoğlu
Giresun Ferdi
7. Burcu Çebi
Trabzon Ferdi

4. GÜN SONUÇLARI
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar Genç Erkekler Genç Bayanlar
78 KG
1. İbrahim Ece
Diyarbakır Spor
2. Mehmet Bahtiyar
Ordu Mor Beyaz SK
3. Semih Caylan
Malatya Uçarlar SK
4. Mehmet Tombul
Adana Kiremithane SK
5. Taner Yılmaz
Adana Tezel Aslanlar SK
6. Çağdaş Çoşkun
Malatya Tatar SK
7. Mehmet Emin Alaca
Malatya Alaca SK
8. Burak Çobanoğlu
Malatya Şeker Spor

+84 KG
1. Murat Yağmur
Malatya Doğus SK
2. Gökhan Felek
Ordu Mor Beyaz SK
3. Seyfullah Zengin
Kahramanmaraş Gençlik SK
4. İsa Çayır
Erzurum Sağlık SK
5. M. Mustafa Gül
Adana Akdeniz SK
6. Özcan Kaya
Elazığ Gençlik Spor İl Müd.
7. Furkan Bulut
Kayseri Elit Gençlik SK
8. Başar Kuğu
Giresun Ferdi

63 KG
1. Kiraz Şahin
Kayseri Erciyes Özay Aer. SK
2. Gülizar Ateş
Adana Doğdu Tkd SK
3. Esra Bala
Ordu Baydemir SK
3. Şeyma Gül Şanlı
Girsun Ferdi

+72 KG
1. Buket Demirci
Malatya Uçarlar SK
2. Işıl Çoşkun
Hatay İskenderun Bld SK
3. Tuğba Sarışen
Artvin artinli Gençler SK
3. Mehtap Uyur
Ordu Fatsa Yükseliş İht. SK
5. Aysun Aydın
Adana Gençlik SK

68 KG
1. Ozan Berken Bindak
Diyarbakır Spor
2. Safa Özbay
Van Ferdi
3. Serkan Alan
Malatya Doğuş SK
4. A. Burak Gündoğan
Kahramanmaraş Gençlik SK
5. Mehmet Onaran
Adana Kiremithane SK
6. Veli Şahin
Adana Gençlik SK
7. Abdullah Yaman
Giresun Ferdi
8. Muhammed Dölcel
Malatya Gençlik SK

78 KG
1. Yunus Aslan
Malatya Ertaş SK
2. Volkan Turunç
Gaziantep Şahinbey Bld. SK
3. S. Buğrahan Demir
Trabzon Gençlik Merkez Spor
4. Koray Ergül
Ordu Gençlik SK
5. Mehmet Özkan
Kilis İl Özel İdaresi Personel
6. Faruk Oral
Malatya Altınadamlar SK
7. Bahadır Demir
Ordu Yüksel SK
8. Volkan Kürşat Dabak
Malatya Özaltınkuşak SK

59 KG
1. Şeyda Kübra Güngör
Ordu Yüksel SK
2. Betül Merde
Malatya Uçarlar SK
3. Yaprak Eriş
Adana Erciyes Tkd SK
4. Ceyda Kabal
Ordu Tercan SK
5. Ezgi Ayten Buluç
Adana Tezel Aslanlar SK
6. Gülşah Kadıoğlu
Giresun Ferdi
7. İlknur Yılmaz
Erzurum Çelebi Spor
8. Sevgi Baskın
Hatay Mehmet Erişik SK

68 KG
1. Berivan Ay
Diyarbakır Sur Bld. SK
2. Fatma Akdağ
Kayseri Yeni Özay SK
3. Ruveyda Yakut
Trabzon Bld. SK
3. Zahide Derya Toy
Malatya Tatar SK
5. Nalan Gündoğdu
Ordu Gençlik SK
6. Tuğçe Saygılı
Hatay Özşampiyonlar Tkd SK





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+