Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Diyarbakır
2 - 5 Aralık 2010 | Dicle Üniversitesi Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara TSE SK
2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ankara PTT SK
4. Ankara Ulaştırma SK
5. İstanbul GOP Bld. SK

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul GOP Bld. SK
2. Ankara TSE SK
3. İzmir Büyükşehir Bld. SK
4. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. Mersin Lider SK

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara TSE SK
2. İstanbul GOP Bld. SK
3. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
4. İzmir Büyükşehir Bld. SK
5. Ankara EGO SK

1. GÜN SONUÇLARI - 2 Aralık 2010
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. Serkan Tok - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Emre Genç - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Hüseyin Kurt - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. M. Salih Çetinkaya - İzmir Büyükşehir Bld. SK

68 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Konak Bld. SK
2. Abdulvahap Diker - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Turgay Yıldırım - İstanbul GOP Bld. SK
3. Serhat Korkutan - Ankara TSE SK
49 KG
1. Yağmur Korkut - İçel Lider SK
2. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK
3. Nuray Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Nagahan Kaya - Bursa Yıldırım Bld. SK

62 KG
1. Aysun Nalkıran - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Gizem Dik - Samsun Ekinci SK
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. İremşah Koroğlu - İstanbul GOP Bld. SK
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Aralık 2010
Erkekler Bayanlar
63 KG
1. Muhammet Cücü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Köksal Durusoy - İstanbul GOP Bld. SK
3. Çağın Solak - İçel Büyükşehir Bldç SK
3. Yusuf Kocaman - Gaziantep Nizip M. A. Ersoy Halk Eğt SK

87 KG
1. H.İbrahim Mercimek - Ankara TSE SK
2. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Yasin Baştuğ - Ankara Ulaştırma SK
3. Ercüment Karakaş - Malatya Bld Esenlik SK
46 KG
1. Cemile Kumandaş - İstanbul GOP Bld. SK
2. Nazlı Bana - Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Ebru Dankaz - Ankara EGO SK
3. Dursun Tekin - Eskişehir Sarar SK

57 KG
1. Sibel Yıldırım - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Özlem Ulaş - İstanbul GOP Bld. SK
3. Figen Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Dilan Yumlu - Diyarbakır Babacan GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Aralık 2010
Erkekler Bayanlar
54 KG
1. Erdal Aldemir - Ankara TSE SK
2. Hüseyin Özsoy - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Yusuf Ertürk - İstanbul GOP Bld. SK
3. Celal Toprak - Ankara EGO SK

74 KG
1. Rıdvan Akın - Ankara PTT SK
2. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
3. Ömer F. Bulak - Gaziantep Şehit Kamil Bld. SK
3. Akın Erbaş - Ankara TSE SK
53 KG
1. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. M. Özge Gök - Ankara TSE SK
3. Afak Eski - İstanbul Aytan SK
3. Feyzan Bilgen - Diyarbakır Y. Güneydoğu GSK

73 KG
1. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK
2. Rahime Urhan - Ankara TSE SK
3. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Songül Dinç - Bursa Yıldırım JSK
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Aralık 2010
Erkekler Bayanlar
80 KG
1. Serdar Akın - Ankara TSE SK
2. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Alper Ayhan - Ankara PTT SK
3. Çağrı Tanrıkulu - Kocaeli Büyükşehir Bld. SK

+87 KG
1. Soner Pınarcık - Ankara PTT SK
2. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Özcan Kaya - Elazığ Gençlik Spor İl Md.
3. Mehmet Soylu - Karaman Performans Tkd SK
67 KG
1. Burcu Altun - İstanbul GOP Bld. SK
2. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Sarı - Karaman Performans Tkd SK
3. Betül Özkal - İstanbul Aytan SK

+73 KG
1. Filiz Nur Özen - Ankara TSE SK
2. Büşra Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
3. Büşra Erdem - Manisa Başar Tkd İht.
3. Mervegül Zeren - Ordu Mor Beyaz SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42