Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya / Alanya
25 - 30 Ocak 2011 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 25 Ocak 2011
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. Ömer Aksoy - İzmir Yurtsever GSK
2. Muhammed Sevinç - Erzincan Relax SK
3. Tunahan Dikmelik - Ankara Ulaştırma SK
3. Fuatcan Aldemir - Ankara TSE SK

46 KG
1. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
2. Cemile Kumandaş - İstanbul GOP Bld. SK
3. Büşra Genç - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlık Gücü SK

2. GÜN SONUÇLARI - 26 Ocak 2011
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. Fırat Pozan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Cem Kahraman - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
3. Recep Yazıcı - Trabzon Bordo Mavim SK

49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK
2. Hülya Kaya - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Selen Döğer - Siirt Bilim SK
3. Nergiz Gencay - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

73 KG
1. Tuba Abuş - Ankara İller Bankası SK
2. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Gamze Topçu - Ankara TSE SK

3. GÜN SONUÇLARI - 27 Ocak 2011
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. Mert Süngü - İzmir Konak Bld. SK
2. Muhammet Güler - Ankara TSE SK
3. Murat Pozan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Recep Yavaş - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

87 KG
1. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld SK
2. İsmail Akkuş - Ankara İller Bankası SK
3. Halil İ. Mercimek - Ankara TSE SK
3. Sait Kara - Adana Tezel Aslanlar SK

53 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlık Gücü SK
2. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Safiye Yalçın - Ankara EGO SK
3. Nilay Uğurlu - Ankara İller Bankası SK

4. GÜN SONUÇLARI - 28 Ocak 2010
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
2. Turgay Yıldırım - İstanbul GOP Bld. SK
3. Güney Arıcı - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü
4. Erencan Yıldız - İzmir Bornova Bld. SK

80 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Alper Ayhan - Ankara Ulaştırma SK
3. Necmi Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3. Çağrı Tanrıkulu - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor SK

57 KG
1. Sibel Yıldırım - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Figen Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Hilal Ülkü - Ankara MKE Ankaragücü SK
3. Özge Karayılan - İstanbul Ümraniye Kahraman SK

5. GÜN SONUÇLARI - 29 Ocak 2011
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Ozan Berken Bindak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. İbrahim Özkan - Ankara EGO SK
3. Muhammed Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Uğur Aktaş - Ordu Mor Beyaz SK

62 KG
1. Kübra Okur - Bursa Componenta SK
2. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

67 KG
1. Ayşe Sarı - Ankara EGO SK
2. Yaprak Eriş - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Gamze Aşçı - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
3. Başak Sümer - İzmir Çiğli Bld. SK

6. GÜN SONUÇLARI - 30 Ocak 2011
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Soner Pınarcık - Ankara Ulaştırma SK
3. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Serdar Yüksel - İstanbul GOP Bld. SK

+73 KG
1. Burcu Sallakoğlu - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Büşra Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
3. Tuğba Aklan - Bursa Kestel Bld. SK
3. S. Fulya Yıldızdal - Ankara TSE SK











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+