Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Poomse (Poomsae) Türkiye Şampiyonası

3 - 6 Mart 2011 | İzmir


Sonuçlar
Minik Erkekler Minik Bayanlar
1. M. Emir Yılmaz - Ankara İkizler Taekwondo SK
2. Yasin Çeken - Amasya Tekhan SK
3. Ömer Faruk Ermiş - Ankara Çınar GSK
3. Ahmet Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
1. Buket Şahin - Ankara Çınar GSK
2. Ayşe Okçu - Ankara Çınar GSK
3. Şeyda Ezen - Malatya İnönü Üni. Akademi Spor
3. Aslı Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
Genç Erkekler Büyük Erkekler (19-30 Yaş)
1. Habip Okçu - Ankara Çınar GSK
2. Kürşad Oğuzhan Avcı - Adana Akdeniz SK
3. Osman Şenel - İstanbul Yavuzhan SK
3. Özkan Uygur - Eskişehir GSK
1. Fazlı Karışık - İzmir Kimdoman SK
2. Adil Tekin - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Atilla Orkun Dilber - Kimdoman SK
3. Hakan Ahi - Ankara İkizler Taekwondo SK
Genç Bayanlar Yıldız Erkekler
1. Elif Aybüke Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Nurcan Mazılı - İzmir Kimdoman SK
3. Büşra Deniz Yılmaz - Ankara İkizler 2 Taekwondo SK
3. Elif Sıla Yılmaz - Ankara İkizler 2 Taekwondo SK
1. M. Oğuzhan Örnek - Amasya Tekhan SK
2. Atakan Sarıten - Ankara İkizler 2 Taekwondo SK
3. Mehmet Bölükbaş - Amasys Tekhan SK
3. Eftal Mert Duman - Ankara Çınar GSK
Büyük Erkekler (31-40 Yaş) Büyük Erkekler (41-50 Yaş)
1. Mevlüt Pekcan - Ankara İller Bankası SK
2. Namık Konanç - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü
3. Volkan Yalçınkaya - İzmir Konak Bld. SK
3. Hayri Temel Alper - Ankara Büyükşehir Bld. SK
1. Mustafa Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Kemal Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. İdris Yavuz - İstanbul Yavuzhan SK
3. Mehmet Örkan - Ankara Çınar GSK
Büyük Erkekler (51-60 Yaş) Büyük Bayanlar (19-30 Yaş)
1. Selahattin Şahin - Karaman Performans SK
2. Ahmet Şanal - Ankara Ferdi
3. Şerif Kandırmış - İzmir Ferdi
3. Zeki Kalem - Zonguldak K. Ereğ. Tkd. SK
1. Rabia Kim - İzmir Kimdoman SK
2. S. Olgun Bketaşoğlu - Ankara MKE Ankaragücü SK
3. Berivan Bozdağ - Adana Doğdu SK
3. Elif Soytürk - İzmir Konak Bld. SK
Büyük Erkekler (61 Yaş Üzeri) Büyük Bayanlar (41-50 Yaş)
1. G. Ziya Yalçınkaya - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Aşkın Kahveci - Kocaeli Kör Uzakdoğu SK
3. Hanbey Sezer - Ferdi
1. Çiğdem Topçuoğlu - Adana Akdeniz SK
2. Gamze Sarı - İstanbul Ferdi
3. Rukiye Özkul - Ankara Ferdi
3. Suna Dilber - İzmir Çiğli Bld. SK
Büyük Bayanlar (51-60 Yaş)
1. Sevgican Yalçın - Ordu İl Özel İdare SK
2. Ferah Uslu - İzmir Ferdi
Yıldız Bayanlar Büyük Bayanlar (31-40 Yaş)
1. Sibel Alınır - Ankara Çınar GSK
2. Sare Kurt - Amasya Tekhan SK
3. Emine Akış - Adana Doğdu SK
3. Cansel Gülşen - İstanbul Yavuzhan SK
1. Nesibe Altun - İzmir Çiğli Bld. SK
2. Nezahat İslam - İstanbul Yavuzhan SK
3. Nafia Ünkaracalar - İstanbul Sarıyer Bld. SK
3. Nurşen Uzkara - Kayseri Kaski SK
Minik Yıldız Pair
1. Aslı Çiftçi, Ahmet Çiftçi - İstanbul
2. Kadir Sarıkaya, Buket Şahin - Ankara
3. Ömer Faruk Ermiş, Ayşe Okçu- Ankara
3. M. Emir Yılmaz, Simay Koçak - Ankara
Minik Erkek Takım
1. Eftal Mert Duman, İhsan Özkan Cem Eser, Atahan Kaya - Ankara
2. M. Emir Yılmaz, Behlül Can Şahin, Acar Şahin - Ankara
3. Alper Altunay, Oğuz Şafak, Kutay Kılıçaslan - Eskişehir
3. Mehmet bölükbaş, Oğuzhan Mustafa Örnek, Yasin Çeken - Amasya
Minik Bayan Takım
1. Sıla Taşyürek, Kübra Geylani, Hatice Kurucu - İzmir
2. Ayşe Okçu, Buket Şahin, Buket Yüksel - Ankara
3. Kübra Nur Çekmece, Eda Derya Çekmece, Sema Kabataş - Kastamonu
3. Zeynep Esma Uyumaz, Zehra Uyumaz, Yasemin Asena Arıoğlu - Muğla
14-35 Yaş Arası Pair
1. Rabia Kim, Fazlı Karışık - İzmir
2. Adil Tekin, Elif Aybüke Yılmaz - Ankara
3. Nurcan Mazılı, İbrahim Uçar - İzmir
3. Fatma Törehan, Mevlüt Pekcan - Ankara
36 Yaş Ve Üstü Pair
1. Nesibe Altun, Zeynel Çelik - İzmir
2. Kemal Yılmaz, Meral Çallı - Ankara
3. İdris Yavuz, Nafia Ünkaraçalar - İstanbul
3. Hayri Temel Alper, Ziyade Güler - Ankara
14-35 Yaş Arası Erkek Takım
1. Mevlüt Pekcan, Bilal Kahveci, Habib Okçu - Ankara
2. Fazlı Karışık, İbrahim Uçan, Atilla Orkun Dilber - İzmir
3. Hakan Ahi, Adil Tekin, Eren Şenver - Ankara
3. Serdar Can, Uğur Vardar, Ali Kemal Ustabaş - İstanbul

36 Yaş Ve Üzeri Erkek Takım
1. Kemal Yılmaz, Mustafa Yılmaz, Hayri Temel Alper - Ankara
2. Mehmet Örkan, Ahmet Şanel, Nihat Aydazer - Ankara
3. Dursun Ali Balmuk, İdris Yavuz, Yusuf Vural - İstanbul
3. Namık Konanç, Zeynel Çelik, Şahin Öztürk - İzmir
14-35 Yaş Arası Bayan Takım
1. Rabia Kim, Nurcan Mazılı, Özlem Tümay - İzmir
2. Elif Aybüke Yılmaz, Elif Sıla Yılmaz, Büşra Deniz Yılmaz
3. Fatma Törehan, Kübra Arslan, S. Olgun Bektaşoğlu
3. Berivan Bozdağ, Emine Akış, Hilal Güzel

36 Yaş Ve Üzeri Bayan Takım
1. Nafia Ünkaracalar, Gamze Sarı, Sultan Can - İstanbul
2. Rukiye Özkul, Meral Çallı, Ziyade Güler - Ankara
3. Nesibe Altun, Sabah Vural, Suna Dilber - İzmir
MİNİK-YILDIZ ERKEKLER
1. ANKARA
2. AMASYA
3. İSTANBUL
4. ESKİŞEHİR
MİNİK-YILDIZ BAYANLAR
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. İZMİR
4. AMASYA
5. MUĞLA
GENÇ-BÜYÜK ERKEKLER
1. ANKARA
2. İZMİR
3. İSTANBUL
4. KARAMAN
5. ADANA
GENÇ-BÜYÜK BAYANLAR
1. İZMİR
2. ANKARA
3. İSTANBUL
4. ADANA
5. ORDU
GENÇ-BÜYÜK GENEL KLASMAN
1. ANKARA
2. İZMİR
3. İSTANBUL
4. ADANA
5. ORDU
MİNİK-YILDIZ GENEL KLASMAN
2. ANKARA
4. AMASYA
3. İSTANBUL
1. İZMİR
5. MUĞLA


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42