Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2014 yılı Faaliyet Programı
 2014 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA

FEDERASYON SMS LİSTESİ KAYIT
Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :

  SİTE ARAÇLARI
Açılış Sayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin


Web Sayfası:
webmaster@taekwondo.org.tr
www.taekwondo.org.tr

www.tekvando.org.tr

www.turkiyetaekwondofed.gov.tr


Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 17 Nisan 2011 | Muğla / Marmaris


Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 12 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1. Hakan Kavrat - Ankara Özcan Taekwondo
2. Mertcan Kelen - Kastamonu Gençlerbirliği Belediyespor
3. Kutay Çeken - Adana AKdeniz SK
3. Bektaş Gökalp - Bursa Osmangazi Belediyespor

44 KG
1. Safiye Polat - Ankara EGO SK
2. Nuray Çelik - Ankara Ulaştırma SK
3. Esra Gül - Bilecik Osmanelispor
3. Edanur Köroğlu - Ankara Kartal SK

55 KG
1. Zeynep Çelik - İzmir Karabağlar Bld. GSK
2. Esra Nur Erden - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Betül Torumoğlu - Kocaeli Derince GSK
3. Türkan Dönmez - İzmir Büyükşehit Bld. SK

2. GÜN SONUÇLARI - 13 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
45 KG
1. Halil İbrahim Gürcan - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Gürkan Çalkan - Niğde Dünya SK
3. İrfan Birsoy - İzmir Konak Bld. SK
3. Faruk Orhan - İçel Akdeniz Bld. SK

57 KG
1. Yunus Emre Sayan - Kayseri Kaski SK
2. Mehmet Şahin Koçak - Karaman Gençlik SK
3. Halil İbrahim Bozkurt - G.Antep Nizip M.A. Ersoy Hlk. Eğt.
3. Kadir Altın - İzmir TED SK

33 KG
1. Binhan Yaprazoğlu - İstanbul avcılar Yıldırım SK
2. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM
3. Semra Yıldırım - İzmir GSİM
3. Selin Pomak - İstanbul Büyükşehir BLd. SK

51 KG
1. Şeyma Nur Söğüt - Ankara Ferdi
2. Şule Kurt - İzmir Koçoğlu SK
3. Büşra Kübra Köroğlu - Ankara Polatlı Tkd. SK
3. Beyzanur Yıkar - Ankara Birlik Tkd SK

3. GÜN SONUÇLARI - 14 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
49 KG
1. Emre Ersöz - İstanbul Rumelikavağı SK
2. Hasan Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
3. Nuri Özel - İzmir Sude Tkd. İht. SK
3. Onur Çalık - İstanbul Üsküdar Bld. SK

53 KG
1. Orkun Ateşli - Tokat Uçtu SK
2. Salih Melih Ertürk - İstanbul Çildo Tkd. İht. SK
3. Serhat Ulaş - Diyarbakır Yeni Güneydoğu GSK
3. Tuğrul Yağdıran - Manisa İl Özel İdare GSK

29 KG
1. Büşra Şen - Van Atılım GSK
2. Süeda Onat - Bilecik Osmaneli SK
3. Zeynep Nergis Saraç - İstanbul Silivri Tlkd. SK
3. Özgenur Sayar - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK

47 KG
1. İpek Çidem - Nevşehir N.S.C. Nevşehirspor
2. Aslı Koçak - İzmir Yurtsever GSK
3. Elif Beyza Köse - Karaman Performans Tkd.
3. Sedanur Abuçka - Kocaeli Derince Tkd.

4. GÜN SONUÇLARI - 15 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1. Selçuk Akbaş - Karaman Performans Tkd. SK
2. Selahattin Akbaş - Karaman Performans Tkd. SK
3. Ahmet Dinçol - İzmir Bozyaka Korean Tkd. SK
3. Ahmet Burak Şahin - Ankara Maliye Milli Piyango SK

61 KG
1. Hüseyin Alptuğ Demirel - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
2. Mert Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Mahmut Özbey - Malatya Uçarlar SK
3. Mürsel Can Aydoğdu - Ankara ÖZcan Tkd. SK

37 KG
1. Öznur Güven - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK
3. Rümeysa Yiğittekin - Karaman Performans Tkd. SK
3. Büşra Aksu * Nevşehir N.S.C. Nevşehir SK

5. GÜN SONUÇLARI - 16 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1. Soner Yılmaz - İçel Akdeniz Bld. SK
2. Hakan Rençber - Ankara Birlik Tkd. SK
3. Burak Muratlar - İstanbul Başakşehir SK
3. Mustafa Heybet - Konya Meram Bld. SK

65 KG
1. Remzi Karakuş - İzmir Bozyaka Korean Tkd. SK
2. Atahan Çolak - Hatay Mehmet Erişik SK
3. Eray Bindal - İstanbul Kaynarca Uzakdoğu SK
3. Celal Uzun - G.Antep Nizip M.A. Ersoy Hlk. Eğt.

41 KG
1. Zeliha Ağrıs - Konya Meram Bld. SK
2. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli SK
3. Şeymanur Döner - Ankara Kanka Tkd. SK
3. Zehra Döşüçukur - Gaziantep GSK

59 KG
1. Burcu Özlü - Bursa Kurtuluş GSK
2. Işıl Kaptan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK
3. İpek Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

6. GÜN SONUÇLARI - 17 Nisan 2011
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
+65 KG
1. Vedat Uzuğ - İçel Anamur Bld. SK
2. Hüseyin Özertekin - Çorum GSK
3. Mert Gül - İzmir Koçoğlu SK
3. Yunus Emre Akıncı - Ankara Özcan Tkd. SK

+59 KG
1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Sude Bulut - Tekirdağ Bld. GSK
3. Ümmügülsüm Koçak - Konya Meram Bld. SK
3. İlayda Şahin - Muğla Yatağan SK






  NİSAN 2014
  Olimpik Sıkletler
  Bütün Sıkletler



SERVET TAZEGÜL
OLİMPİYAT ŞAMPİYONU


NUR TATAR
OLİMPİYAT İKİNCİSİ






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr