Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
20 - 25 Haziran 2011 | Tekirdağ

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 20 Haziran 2011, Pazartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
33 KG
1. Furkan Çakır - Konya Meram Bld. SK
2. Ramazan Köse - Ankara Birlik Tkd İht. SK
3. Emre Zengin - Bursa Osmangazi GSK
3. Mustafa Enes Bakoğlu - Bursa Nilüfer Eğt. Kur. SK

33 KG
1. Birsunur Dede - İzmir Gaziemir Bld. GSK
2. Kübra Korkmazer - Kastamonu Taşköprü Lider SK
3. Busenur Gökler - Samsun İlk Adım Bld. SK
3. Sürmeli Gizem Yücel - İstanbul Altunçevik Tkd SK

2. GÜN SONUÇLARI - 21 Haziran 2011, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1. Tunahan Ergül - Çanakkale Anafartalar SK
2. M. Emin Berişpek - İstanbul Babatlar SK
3. Ahmet Talha İnan - Niğde Dünya SK
3. Emin Yumurtacı - Edirne Belediye GSK

57 KG
1. Mehmet Han Baysal - Konya Belediye SK
2. Hasan Asrınsu Fıçıcı - Adana Şahin SK
3. Doğukan Gerez - Balıkesir Ferdi
3. M. Emin Aydoğdu - İstanbul Cihan SK

27 KG
1. Şerıfe Ilgız - Konya Belediye SK
2. Gülşen Erçoban - Adana Ejder Tkd SK
3. Ece Ateşova - Kırklareli Ergin SK
3. Özge Nur Sayar - Konya Çatalhöyük Bld. SK

57 KG
1. Zeynep Esma Uyumaz - Muğla Soyakan Marmaris SK
2. Seda Nur Karakuş - Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğt.
3. Betül Beyza Günışık - Kocaeli Kağıtspor
3. Selin Bağdatlı - Hatay Öz Şampiyonlar Tkd SK

3. GÜN SONUÇLARI - 22 Haziran 2011, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1. Batuhan Ege - Tekirdağ Bld. SK
2. Emre Eken - Samsun Yaşar Doğu SK
3. Ertuğrul Kaan Eşme - Edirne Balkan Yıldızı SK
3. Metehan Kartal - İstanbul Egemen İht. SK

40 KG
1. Ferhat Can Kavurat - Kocaeli Çınarlı SK
2. Ömer Faruk Akgül - Yozgat Sorgun Bld. SK
3. Furkan Berberoğlu - İzmir Foça Bld. SK
3. M. Talha Aydoğan - İStanbul Büyükşehir Bld. SK

30 KG
1. Ece Sarıçiçek - Bozyaka Korean Tkd. SK
2. Busenur Köroğlu - Ankara Kartal Tkd. SK
3. Ayşe Sümeyra Alıcı - Kayseri Ferdi
3. İdil Akın - Edirne Rumeli GSK

40 KG
1. Arzu Okay - Diyarbakır Doğa Sporları
2. Havvanur Çoban - Konya Ferdi
3. İlayda Yılmaz - Mersin Silifke Elit SK
3. Beyza Kara - İzmir Koçoğlu SK

4. GÜN SONUÇLARI - 23 Haziran 2011, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
45 KG
1. Emre Gül - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
2. Uğur Uyanık - Ankara Yeşim Tkd. SK
3. Hüseyin Kartal - Ankara Kartal Tkd. SK
3. Şükrü Yıldırım - İstanbul Egemen İht. SK

50 KG
1. Hamza Can Saçma - İzmir Koçoğlu SK
2. Hüseyin Ali Erciyas - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Musa Geçgel - Antalya Tornado SK
3. Niyazi Cürün - Çorum SK

45 KG
1. Seray Oğuz - Kırklareli Ergin SK
2. Fatma Zehra Karabağ - Kırklareli Ergin SK
3. Ebru Moral - Sakarya Şampiyonlar Tkd. SK
3. Elif Beyza Öztürk - Konya Selçuklu Bld. SK

50 KG
1. Gülsüm Gültekin - Eskişehir Önder GSK
2. Melissa Çoralı - Kırklareli Ferdi
3. Yasemin Asena Arıoğlu - Muğla Sayokan Marmaris SK
3. Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld. SK

5. GÜN SONUÇLARI - 24 Haziran 2011, Cuma
Minik Erkekler Minik Bayanlar
36 KG
1. Hakan Reçber - Ankara Birlik Tkd. SK
2. Mahmut Ali Menekşe - Malatya GSK
3. Alperen D. Yıldırım - Malatya Judo Tkd. İht.SK
3. Özkan Kürşat Başarır - Ankara Keçiören Bağlum SK

36 KG
1. Fatma Keleş - Konya Meram Bld. SK
2. Elif Doğan - Kocaeli Derince GSK
3. İrem Erdoğan - İstanbul Ferdi
3. İdilnur Paçin - Diyarbakır Ferdi

6. GÜN SONUÇLARI - 25 Haziran 2011, Cumartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
+57 KG
1. Mert Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. M. Emin Alıcıoğlu - Ankara Ziraat Bankası SK
3. Onur Çubuklu - Trabzon Gençlik Merkezleri SK
3. M. Yasin Bayramoğlu - Hatay Mehmet Erişik SK

+57 KG
1. Şeyda Ezen - Malatya İnönü Üni Akspor SK
2. Merve Atmaca - Ankara Akyıldırım SK
3. Sümeyye Egri - Ankara Keçiören Bağlum SK
3. Sadiye Keleş - Kayseri Fevziye Mollooğlu İ.Ö.O. SK








  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+