Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
19 - 23 Ekim 2011 | Gaziantep
Şahintepe Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 19 Ekim 2011
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
68 KG
1. Yakup Demirci - Kayseri Hacılar Erciyes GSK
2. Recep Yavaş - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Semih Güvenç - Çanakkale Anafartalar SK
3. Hacı Dicle - İzmir Yurtseverler GSK

53 KG
1. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Hülya Kaya - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Derya Dağdelen - Eskişehir Öncü SK
3. Zeliha Durmuş - İstanbul Beykoz Bld. GSK

+73 KG
1. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK
2. Merve Dilekçi - Çorum Halk Eğt. GSK
3. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
3. Nazife İmren - Hatay Belen Bld SK

2. GÜN SONUÇLARI - 20 Ekim 2011
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
58 KG
1. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
2. Abdurrahman Erkek - İzmir Bornova Bld. GSK
3. Recep Yazıcı - Trabzon Bordomavim SK
3. Ali İhsan Negiz - Ankara Leopar SK

49 KG
1. Damla Sezgin - Ankara Kanka Tkd. SK
2. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
3. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK

67 KG
1. Deniz Öztürkkalan - Ankara Akademi Dövüş Sanatları SK
2. Emine Bayram - Eskişehir Kamer GSK
3. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
3. Gözde Dinç - Kocaeli Derince Bld. SK

3. GÜN SONUÇLARI - 21 Ekim 2011
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
63 KG
1. Hüseyin Kurt - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Umut Bildik - İzmir GSİM
3. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Mustafa Aslantürk - Gaziantep Tkd. İht. SK

87 KG
1. Yavuz Selim Din - Sakarya Kocaeli Tkd. SK
2. Taha B. Oyar - Manisa Başar Tkd. İht. SK
3. Yusuf Kalem - Kayseri Birlik GSK
3. Ensar Uğuz - Siirt Bilim SK

57 KG
1. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
2. Çağla Ayna - İçel Lider SK
3. Büşra Serçe - Konya Telekom SK
3. Şeyda Yartunç - Kayseri KASKİ SK

4. GÜN SONUÇLARI - 22 Ekim 2011
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. Fuatcan Aldemir - Ankara TSE SK
2. Mazlum Şimşek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Mehmet Dolaş - İçel Zirve SK
3. Ömer Aksoy - İzmir Yurtsever GSK

80 KG
1. Bilal Ertürk Aydemir - Muğla Sayokan Marmaris SK
2. Hüseyin Özkan Üstün - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Burak Ozan Karaca - Ankara TSE SK
3. Ahmet Özdemir - Kocaeli Derince Tkd. SK

46 KG
1. Nazlı Bana - Bursa Sağlık Gücü GSK
2. Nazlıcan Yaşar - Diyarbakır Altınayaklar SK
3. Derya Karademir - Giresun Telekom GSK
3. Suna Yılmaz - Kocaeli Derince Tkd. SK

73 KG
1. İnci Zeynep Sönmez - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Büşra Ark - Kocaeli Derince Tkd. SK
3. Cansu Yanılmaz - İstanbul Bahçelievler GSK
3. Rukiye Betül Arslan - İstanbul Özdemir Uzakdoğu Sporları SK

5. GÜN SONUÇLARI - 23 Ekim 2011
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
74 KG
1. Okan Şimşek - Erzurum Sağlık SK
2. Akif Öztürk - Muğla Ferdi
3. Hanefi Çıplak - İstanbul Sarıyer Bld. SK
3. Safa Mayda - Trabzon Bordomavim SK

+87 KG
1. Sabit Buğrahan Karakaş - Bursa Polis Koleji SK
2. Cengizhan Özad - İstanbul Cansey SK
3. Naim Gündoğdu - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Mehmet Berk Karataş - Zonguldak Yıldız GSK

62 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
2. Tansu Burak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Tuğba Ayva - Ankara Yalçın Tkd. SK
3. Fatma Güngör - Ankara Kartal Tkd. SK



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42