Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Kocaeli
16 - 20 Kasım 2011 | Hasan Gemici Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara Ulaştırma SK
2. İstanbul Tuzla Bld. SK
3. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
4. İzmir Efsane Gençlik SK
5. Ankara TSE SK

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul GOP Bld. SK
2. Ankara EGO SK
3. İstanbul Bahçelievler Bld. SK
4. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. Eskişehir Öncü SK

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Ankara EGO SK
3. Ankara Ulaştırma SK
4. İstanbul Tuzla Bld. SK
5. Ankara Büyükşehir Bld. SK

1. GÜN SONUÇLARI - 16 Kasım 2011
Erkekler Bayanlar
68 KG
1. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
2. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Serhat Korkutan - Ankara TSE SK
3. Hasan Dolaş - İçel Akdeniz Bld. SK
53 KG
1. Safiye Yalçın Türk - Ankara EGO SK
2. Nuray Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld SK
3. Kübra Eren - Kocaeli Derince SK
3. Hatice Altun - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

+73 KG
1. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK
2. Burcu Arıpişirici - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Esra İnci - İstanbul Yavuz SK
3. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK
2. GÜN SONUÇLARI - 17 Kasım 2011
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. Serkan Tok - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Remzi Başakbuğday - Ankara Ulaştırma SK
3. Nurettin Diler - İStanbul Tuzla Bld. SK
3. Abdullah Çakar - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü
49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK
2. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Hülya Kaya - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Sevin Nallıdere - İzmir GSİM SK

67 KG
1. Buse Şentürk - Ordu Mor Beyaz SK
2. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Elif Bekil - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Tuğba Torlak - Ankara EGO SK
3. GÜN SONUÇLARI - 18 Kasım 2011
Erkekler Bayanlar
63 KG
1. Abdülkadir Dolaş - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK
3. Muhammet Cücü - İstabul Büyükşehir Bld. SK

87 KG
1. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Adil Türk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Çağrı Kızıl - Kocaeli Büyükşehir Bld. SK
3. Muhammed E. Kocaman - G.Antep Nizip M. akif Ersoy H.E.M SK
57 KG
1. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
2. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuk Bld. SK
3. Rabia Gamze Ecevit - İStanbul GOP Bld. SK
3. Figen Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
4. GÜN SONUÇLARI - 19 Kasım 2011
Erkekler Bayanlar
54 KG
1. Mehmet Dolaş - Mersin Zirve SK
2. Selami Turgay - İstanbul Sarıyer Bld. SK
3. Abdüssamet Duman - Kocaeli Büyükşehir Bld. SK
3. Hüseyin Özsoy - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

80 KG
1. Serdar Akın - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü
2. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3. Mustafa Kılıç - Karaman Performans Tkd SK
3. Burak Ozan Karaca - Ankara TSE SK
46 KG
1. Gizem Pekol - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
2. Melda Aytan - İstanbul Bahçelievler Bld SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlık Gücü GSK
3. Gülay Kabataş - Kastamonu Iğdır Lisesi SK

73 KG
1. Zeliha Yılan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK
3. Büşra Ak - Kocaeli Derince Tkd SK
3. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. GÜN SONUÇLARI - 20 Kasım 2011
Erkekler Bayanlar
74 KG
1. Rıdvan Akın - Ankara Ulaştırma SK
2. Oğuz Duran - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Rıdvan Baygut - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. İbrahim Özkan - Ankara EGO SK

+87 KG
1. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Murat Yağmur - Ankara TSE SK
3. İzzettin Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ertan Baştuğ - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
62 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlık Gücü SK
2. Hanife Ayan - Eskişehir Öncü SK
3. Serap Seril - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Tansu Burak - Ankara Büyükşehir Bld. SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+