Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya / Alanya
16 - 22 Ocak 2012 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 16 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
2. Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Tunahan Sevgi - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Mehmet Akif Işıtan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

5. Emre Ersöz - İstanbul Rumelikavağı SK
6. Mehmetcan Türker - İzmir Karabağlar Bld. SK
7. İbrahim Halil Eğinç - İçel Erdemli Bld. SK
8. M. Ümit Bektaş - Ankara Keçiören Bağlum SK
49 KG
1. Damla Sezgin - Ankara Kanka Tkd. SK
2. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Sezen Şevik - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Sümeyye Küçükyılmaz - Kocaeli Derince Tkd Der.

5. Nihal Satılmış - Ankara Anıl SK
6. İpek Çidem - Nevşehir GSK
7. Mukaddes Topel - İstanbul G.O.P. GSK
8. Hayrunnisa Duman - İstanbul Cansey SK
2. GÜN SONUÇLARI - 17 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. Mert Erdoğan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
2. İbrahim Ethem Pak - Erzincan Bld. SK
3. Mahir Kurt - Ankara Büyükşehir Bld. Ankara Spor
3. Ubeydullah Yıldırım - Bursa Nilüfer Eğt. Kur. SK

5. İrfan Birsoy - İzmir Bornova Bld. GSK
6. Sinan Erdem - Malatya Doğuş SK
7. İsmail Tazegül - İzmir Büyükşehir Bld. GSK
8. Selçuk Gedikli - Malatya Genç SK
63 KG
1. Yasin Işıtan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
2. Aykut Kemahlı - İzmir Büyükşehir Bld. GSK
3. Ömer F. Şimşek - Erzurum Numune Hst. Sağ. GSK
3. Adem N. Behched - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Yasin Erkmen - Ankara Birlik Tkd. SK
6. Mert Körçoban - Üsküdar Bld. SK
7. Nurullah Cankurtaran - Yozgat Sorgun Bld. SK
8. Kader Gürbüz - Niğde Şimşek SK
63 KG
1. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld. GSK
3. Melis Öykü Uçan - Kayseri KASKİ SK
3. Ebru Özcan - İstanbul Cihan SK

5. Nur Oğuş - İzmir Bornova Bld. GSK
6. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK
7. Burcu Özlü - Bursa Kurtuluş GSK
8. Esra Nur Erden - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. N. Umut Erkızan - İzmir Konak Bld. GSK
2. Bektaş Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
3. Harun Tarhan - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Mertcan Kelen - Kastamonu Gençlerbirliği Bld. SK

5. İsmail Mehdi Demirhan - Ankara Kartal Tkd. SK
6. Alim Yalçın - İstanbul Ferdi
7. Barış Dağ - İzmir Büyükşehir Bld. SK
8. İ. Ramazan Türksayar - İstanbul Tuzla Bld. SK
78 KG
1. Muhammed E. Kocaman - G.Antep Nizip Mehmet A. Ersoy Hlk. Eğt.
2. Selman Nezir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Sinan Evli - İzmir MESA Tkd. İht. SK
3. Y. Kenan Ekşioğlu - İstanbul Üsküdar Bld. SK

5. E. Doğan Dizdaroğlu - Kocaeli Derince GSK
6. Yasin Taşpınar - Eskişehir GSK
7. Erol Arda Pehlivanlı - Ankara Akyıldırım SK
8. Hasret Sönmez - Ankara Leopar SK
42 KG
1. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli SK
2. Gizem Öner - Bilecik Osmaneli SK
3. Zehra Döşüçukur - G.Antep GSK
3. Seren Batman - Edirne Rumeli GSK

5. Öznur Güven - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Büşra Şen - Van Atılım GSK
7. Ayşe Nur Kestek - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK
8. Ceren Özbek - Ankara Mamak Bld. SK
68 KG
1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK
3. Nur Cemre Kaymak - Muğla GSK
3. Gizem Özcan - İzmir Gaziemir Bld. GSK

5. Ceren Ataç - Niğde Dünya SK
6. Gözde Akbayır - Ankara Özcan Tkd. SK
7. Zeliha Yılan - İstanbul G.O.P. Bld. GSK
8. Beyzanur Kılıç - Ankara Polat Tkd. SK
4. GÜN SONUÇLARI - 19 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. Hasan Doğuç - İstanbul Cihan SK
2. Evren Karaca - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Nevzat Mert Karaman - Elazığ Kwon SK
3. Halil İbrahim Gürcan - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Adem B. Çetinkaya - Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O. SK
6. Hüseyin Kırma - Malatya Esenlik Bld. SK
7. Selim Kaçmaz - Şanlıurfa Bld. SK
8. Kağan Sabunci - Kayseri KASKİ SK
44 KG
1. Fatma Sarıdoğan - İstanbul G.O.P. Bld. GSK
2. Büşra Baycanlar - Adana Mavi Lacivertlim SK
3. Safiye Polat - Ankara EGO SK
4. Sümeyye İnci - Niğde Dünya SK

5. Pınar Satar - İstanbul Bağcılar GSK
6. İlknur Ata - İstanbul Tuzla Bld. SK
7. Melike Kutluer - Bursa Compenanta SK
8. Kübra Güven - Balıkesir Burhaniye Tkd. İht. SK
55 KG
1. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
2. Kübra Eren - Kocaeli Derince GSK
3. Elif Kalem - Bilecik Osmaneli SK
3. Ayşegül Yeğen - Ankara Kanka Tkd. SK

5. Rümeysa Köse - Trabzon Pelitli Bld. SK
6. Nevroz Başak - Bursa Sağlıkgücü GSK
7. Seval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK
8. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
5. GÜN SONUÇLARI - 20 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1. Yunus Emre Sayan - Kayseri KASKİ SK
2. Mehmet Ali İnan - Niğde Dünya SK
3. Gökhan İpek - Sakarya Şampiyonlar Tkd. SK
3. Yener Mutlu - İstanbul Cansey SK

5. Kemal Talha Çelik - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Fatih Mehmet Ayrı - Mersin Toros SK
7. Şevket Aykut Dinç - İzmir Konak Bld. SK
8. Osman Kalaycı - İstanbul Başakşehir SK
68 KG
1. Bahadır Taştan - Ankara EGO SK
2. Yakup Demirci - Kayseri Hacılar Erciyes GSK
3. Erkan Baş - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Said Nuri Doğdu - Adana Atletik Adana SK

5. Bahadır Özkahraman - Kocaeli Göçerler GSK
6. Remzi Karakuş - İzmir Gaziemir Bld. GSK
7. Mehmet Kaya - Van Atılım GSK
8. Ahmet Ebubekir Üçgül - Ankara Mamak Bld. SK
46 KG
1. Ayşegül Funda Alp - Karaman Performans Tkd. SK
2. Gizem Pekol - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK

5. Zeliha Ağrıs - Konya Meram Bld. SK
6. Asiye Nur Koyuncu - Kırklareli Ergin SK
7. Özge Sevim - Adapazarı Atılgan SK
8. Şafak Noyan - İstanbul Cihan SK
6. GÜN SONUÇLARI - 21 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
73 KG
1. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK
2. Hasan Yüzücü - Ankara Ulaştırma SK
3. Mehmet Korucu - İzmir Efsane GSK
3. Akif Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld. Ankara Spor

5. Mustafa N. Demirci - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
6. Mustafa Güler - Konya Meram Bld. SK
7. Muhammet Emin Yıldız - Ankara Ferdi
8. Atakan Aşci - İstanbul Marmara Üni. SK
52 KG
1. Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji SK
2. Melis Ersüren - Edirne Rumeli GSK
3. Selen Döğer - Sakarya Adapazarı Atılgan SK
3. Yağmur Banda - İzmir GSİM

5. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul G.O.P. Bld. SK
6. Sude Burcu - İzmir Yurtsever GSK
7. Seval Ekici - İzmir Konak Bld. SK
8. Büşra Yıldırım - Kastamonu Türk Telekom SK
59 KG
1. Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ergin SK
2. Ayla Solak - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Neslihan Demirel - Ankara Maliye M. Piyango SK
3. Kübra Sarıdoğan - İstanbul G.O.P. Bld. SK

5. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
6. Eda Çağlan - Ankara Ay Işığı SK
7. Zümrüt Yetiş - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK
8. Sinem Arınç - İzmir Konak Bld. SK
7. GÜN SONUÇLARI - 22 Ocak 2012
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1. B. Sabit Karakaş - Bursa Polis Koleji SK
2. Ş. Volkan Kaplan - Adana Akdeniz SK
3. Ensar Uğuz - Siirt Bilim SK
3. Hamza Terzi - İstanbul Yavuz SK

5. Murat Sarıışık - Ankara Birlik Tkd. SK
6. Murathan Koçak - Karaman Özel İdare SK
7. Hüseyin Yerdelen - Ankara Kartal Tkd. SK
8. Armağan Çağ - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
+68 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
2. İrem Yaman - Ankara Çankaya Savunma Sanatları SK
3. Tuğçe Saygılı - Hatay Öz Şampiyonlar SK
3. Merve Sevi - Bursa M.Kemalpaşa Bld. SK

5. Serap Ilgar - Bursa Sağlıkgücü GSK
6. Ayça Bıçakçı - İzmir Bornova Bld. GSK
7. Rümeysa Önal - İstanbul Rumeli Kavağı SK
8. Elif Şeyma Çalış - Adana Çalışkan SK







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+