Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya / Alanya
06 - 12 Şubat 2012 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 6 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. İbrahim Şimşek - Kayseri KASKİ SK
2. Remzi Başakbuğday - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Yusuf Ertürk - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Cemil Akçay - İstanbul Üsküdar Bld. SK

5. Soner Kaya - Erzurum Numune Hst. Sağ. SK
6. M. Mustafa Ekici - İçel Zirve SK
7. Ali Dikbaş - Karaman M. A. Ersoy Lis. SK
8. Refik Erdem Koç - Denizli Bld. SK
46 KG
1. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlıkgücü GSK
3. Büşra Angın - Ankara İller Bankası SK

5. Nazlıcan Yaşar - Diyarbakır Bismil GSK
6. Gizem Pekol - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
7. Sena Ay - İstanbul Cihan SK
8. Ayşe Nur Kestek - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK
2. GÜN SONUÇLARI - 7 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. Fırat Pozan - İstanbul G.O.P Bld. SK
2. Ömer Alacayaka - Ankara Petrol Ofisi SK
3. Serkan Tok - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Ömer Aksoy - Ankara Ulaştırma SK

5. Fatih Dalkılınç - Ankara Büyükşehir Bld.
6. Esat Mahmut Akın - Ankara İller Bankası SK
7. Nurettin Diler - İstanbul Tuzla Bld. SK
8. Abdurrahman Erkek - İZmir Bornova Bld. GSK
49 KG
1. Damla Sezgin - Ankara Kanka Tkd. SK
2. Hanife Yalçın - Ankara ASKİ SK
3. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Gülşah Demirci - İzmir Efsane Gençlik SK

5. Duygu Vatansever - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Songül İlk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
7. Derya Kargın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
8. Sezen Şevik - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. GÜN SONUÇLARI - 8 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. Cem Uluğnuyan - Ankara Ulaştırma SK
2. Cem M. Kahraman - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
3. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Emrah İncesu - İstanbul Çildo Tkd. İht. SK

5. Köksal Durusoy - İstanbul GOP Bld. SK
6. Furkan Uzun - Trabzon Belediye Spor
7. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane Gençlik SK
8. Ümit Aygün - Trabzon Bordomavim SK
80 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Serdar Akın - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Barış Bozkurt - Trabzon Bordomavim SK

5. Uğurcan Laçin - İstanbul Ş.Evler S. Ateşmen SK
6. Burak Güden - İstanbul Nedim Kuşçu SK
7. Hasan Dilmeç - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
8. Kayhan Çalış - İstanbul Tuzla Bld. SK
67 KG
1. Tuba Abuş - Ankara İller Bankası SK
2. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
3. Fatma Güngör - Ankara Kartal Tkd. SK
3. Gözde Dinç - Kocaeli Derince GSK

5. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
6. Rukiye Alacayaka - Ankara Ulaştırma SK
7. Merve Kartal - İstanbul Üsküdar Bld. SK
8. Ayşe Sarı - Ankara EGO SK
4. GÜN SONUÇLARI - 9 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
87 KG
1. Burak Demir - Ankara EGO SK
2. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Adil Türk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Alper Ayhan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Yunus Altun - İstanbul GOP Bld. GSK
7. Yusuf Kalem - Kayseri Birlik GSK
8. Berkay Görgülü - Manisa Başar Tkd. SK
53 KG
1. Hatice Kübra Yangın - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
2. Kübra Eren - Kocaeli Derince GSK
3. Elif Kalem - Bilecik Osmaneli SK
3. Hülya Öveyoğulları - Eskişehir Önder GSK

5. Safiye Yalçın Türk - Ankara EGO SK
6. Meltem Topal - Bursa Componenta SK
7. Macide Kösal - Ankara Çankaya İkizler 2 SK
8. Ayşe Dik - Hatay Öz Şampiyonlar SK
5. GÜN SONUÇLARI - 10 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
2. Murat Sarıkuş - İstanbul Kağıthane SK
3. Çağın Solak - İçel Büyükşehir Bld. SK
3. Semih Güvenç - Çanakkale Anafartalar SK

5. Mert Süngü - İzmir Konak Bld. SK
6. Yunus Emre Aydın - Ankara Gazi Üni. SK
7. Osman Mendeş - İzmir Çiğli Bld. SK
8. Ahmet Atmaca - İstanbul Tuzla Bld. SK
57 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
2. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
3. Elif Bekil - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Tuğba Ayva - Ankara İller Bankası SK

5. Ayşe Hilal Ülkü - Ankara Büyükşehir Bld. SK
6. Sibel Yıldırım - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
7. Hanife Ayan - Bilecik Bozüyük HEM GSK
8. Şeyma Nur Güngör - Ordu Yüksel SK
6. GÜN SONUÇLARI - 11 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Rıdvan Baygut - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Akın Erbaş - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Ömer Faruk Bulak - Ankara Büyükşehir Bld. SK

5. Alican Vahapo - Kayseri Elit GSK
6. Kenan Gündem - Antalya Telekom SK
7. Behlül Deniz - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtapor
8. Muhammed Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
62 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım SK
2. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Kübra Okur - Bursa Compenanta SK
3. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara EGO SK

5. H. Gizem Tüzgen - Ankara Keçiören Bağlum SK
6. Gamze Yangın - Eskişehir Ferdi
7. Kübra Bayrak - Ankara ASKi SK
8. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld. SK
73 KG
1. İ. Zeynep Sönmez - Ankara Petrol Ofisi SK
2. Furkan Asena Aydın - Ankara Ulaştırma SK
3. Gamze Aşçı - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
3. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK

5. Cansu Yanılmaz - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
6. İclal Küçük - İstanbul Yavuz SK
7. Mervegül Zeren - Ordu GSK
8. Semra Özbaş - Malatya GSK
7. GÜN SONUÇLARI - 12 Şubat 2012
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Serdar Yüksel - İstanbul GOP Bld. SK
3. Murat Yağmur - Karaman Türk Telekom SK
3. Okay Düztepe - İzmir Ferdi

5. Gökhan Gülçiçek - K.Maraş Kahramanlar SK
6. Serdar Gezici - G.Antep Şahinbey Bld. GSK
7. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
8. Soner Pınarcık - İzmir Büyükşehir Bld. SK
+73 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
2. Burcu Sallakoğlu - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. JSK
3. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK

5. Büşra Yıldız - Ordu GSK
6. Öznur Başarır - Ankara Ferdi
7. Ümran Yücel - Aydın Nazilli Bld. SK
8. Gülzari Ejderoğlu - Kayseri Elit GSK







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+