Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya
11 - 15 Şubat 2009 | Dilek Sabancı Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 11 Şubat 2009
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. İbrahim Şimşek - Kayseri Kaski Sk
2. Cankut Çekem - Niğde Dünya Sk
3. Ferhat Çimen - İstanbul Başakşehir Sk
3. Recep Yavaş - Diyarbakır Yeni Akademi Sk

73 KG
1. Burak Ozan Karaca - Ankara Leopar Sk
2. Safa Mayda - Trabzon Bordo Mavim Sk
3. Özkan Şanlı - İzmir Koçoğlu Spor Klb.
3. Mürsel Yavuz - Ankara Çankaya Bld.Sk

49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü Sk
2. Serap Seril - İzmir Bş.Bld.Gençlik Sk
3. Elif Bekil - İstanbul Avcılar Yıldırım Sk
3. Gülşah Demirci - İzmir Efsane Gençlik Sk

68 KG
1. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma Sk
2. Berivan Ay - Diyarbakır Sur Bld.Sk
3. Şerife Sultan Koçak - Isparta Şampiyonlar Sk
3. Enise Şahin - Kayseri Yeni Özay Sk

2. GÜN SONUÇLARI - 12 Şubat 2009
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. Fuatcan Aldemir - İçel-Mersin Bş.Bel.Sk.
2. Mehmet Dolaş - İçel-Zirve Sk.
3. Bilal Baran - Diyarbakır-Sur Bel.Sk.
3. Murat Aktaş - Konya- Boyalı Sk.

63 KG
1. Sunay Dönmez - İstanbul G.O.P. Bld. GSK
2. Burak Türkoğlu - Ankara Ego Spor Klb.
3. Ahmet Talha Erel - İstanbul Ferdi
3. Oğuzhan Korkmaz - İstanbul Ayna Spor Klb.

46 KG
1. Gamze Yangın - Eskişehir Öncü Sk.
2. Meltem Topal - Bursa Componenta Sk.
3. Sevde Mermer - Ankara Ulaştırma Sk.
3. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü Gençlik Sk

52 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara-Yenimahalle Bel.Sk.
2. Şeyda Baldırcı - İçel-Toros Taekwondo Sk.
3. Cansu Yanılmaz - İstanbul Gaziosmanpaşa Taek.Kl.
3. Tuba Kaya - Bursa Osmangazi Bel.Sk.

3. GÜN SONUÇLARI - 13 Şubat 2009
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. Ahmet Özdem - İzmir Bozyaka Korean Tkwd.İht.Sk
2. Semih Güzelay - İzmir Sude Taekwondo Sk
3. Hacı Dicle - İzmir Ulukent Bld.Sk
3. Enes Bektaş - Trabzon Bordo Mavim Sk

78 KG
1. Burak Eski - İstanbul Aytan Sk
2. Anıl Baltacı - İzmir Konak Bld.Sk
3. Murat Akın - Aydın Aydın Gençlik Spor
3. Kağan Akıllıol - İzmir Bş.Bld.Sk

42 KG
1. Şeyma Tuncer - Ankara Bş.Bld.Ankara Sk
2. Zeynep Şahin - Ankara Başkent Gençlik Ve Spor Klb
3. Merve Demir - İstanbul Gop Beld.Sk
3. Şeyma Yılmaz - Adana Tezel Aslanlar Sk

44 KG
1. Kübra Durdane Çakır - Samsun Feza Koleji Sk
2. Zeynep Kıvrak - İstanbul Başakşehir Spor Kulübü
3. Naciye Kaya - Mersin Mete Sk
3. Duygucan Demirdelen - Ankara TSE

4. GÜN SONUÇLARI - 14 Şubat 2009
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane Gençlik Sk.
2. Mehmet Ali İnan - Niğde Dünya Sk
3. Ömer Aksoy - İzmir Ulukent Belediye Sk.
3. Turgut Şahin - İstanbul Çildo Taekwondo İht.Sk

59 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Konak Bld.Gençlik Sk.
2. Şaban Sartık - Siirt Gençlik Spor Klb.
3. Murat Çelik - Bursa Osmangazi Bld.Spor
3. Ahmet Yılmaz - Gaziantep Gençlik Spor Klb.

55 KG
1. Tuğba Uçak - İstanbul Gop Bld.Gençlik Sk
2. Gül Çelik - Malatya Doğuş Sk
3. Durdane Altınel - Konya Selçuklu Bld.Spor Klb.
3. Çağla Ayna - Mersin Lider Sk

63 KG
1. Ayşe Çakır - Ankara-Ulaştırma
2. Tuğba Aklan - Bursa Kesyel Bld.Gençlik Sk
3. Yasemin Aslan - Bursa Yıldırım Bld. JSK
3. Rabia Türkoğlu - Çorum Ferdi

5. GÜN SONUÇLARI - 15 Şubat 2009
Genç Erkekler Genç Bayanlar
68 KG
1. Ozan Berken Bindak - Diyarbakır Diyarbakır Spor
2. Kadir Han Sezek - Konya Telekom Spor Klb.
3. Yunus Altun - İstanbul G.O.P. Bld.Gençlik Ve Sk.
3. Hakkı Kaş - İstanbul Ferdi

+78 KG
1. Serdar Gezici - Gaziantep Şahinbey Bld.Spor Klb.
2. Yavuz Selim Din - Sakarya Kocaeli Taek.Box Aerobik
3. Gökhan Eyiğün - Ankara Can Karakuş Spor Klb.
3. Mehmet Soylu - Ankara Birlik Taekwondo İht.

59 KG
1. Kübra Okur - Bursa Componenta Spor Klb.Der.
2. Özlem Ulaş - İstanbul G.O.P.Bld.Gençlik Ve Sk
3. Damla Dede - Ankara Yenimahalle Bld.Spor Klb.
3. Yaprak Eriş - Adana Erciyes Taek.İht.Spor Klb.

+68 KG
1. Sebahat Fulya Yıldızdal - Kırklareli Cihangir Sk.
2. Aslıhan Nevriye Köse - İstanbul G.O.P. Bld. GSK
3. Şeyda Gizem Kılıç - İzmir Konak Bld.Spor Klb.
3. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld.Jim.Spor Klb.











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.8bin
Takipçi
3.7bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+