Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
24 - 29 Nisan 2012 | Antalya
Dilek Sabancı Spor Salonu

Sonuçlar
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar

54 Kg
Soner Kaya

58 Kg
Ömer Aksoy

63 Kg
Yusuf Kocaman

68 Kg
Samet Gökmen

74 Kg
Berkcan Süngü

80 Kg
M. Talha Sarı

87 Kg
Burak Eski

+87 Kg
Sabit Karakaş

46 Kg
Merve Yazıcı

49 Kg
Çilem Sarıoğlu

53 Kg
Yağmur Korkut

57 Kg
Göksu Özgün

62 Kg
Şule Yılmaz

67 Kg
Fulden Gökalp

73 Kg
Yaprak Eriş

+73 Kg
Nafia Kuş
1. GÜN SONUÇLARI - 24 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. Soner Kaya - Erzurum Numune Hst. GSK
2. Samet Gümüşel - Konya Meram Bld. SK
3. Ramazan Bulut - Ordu GSK
3. Müslüm Tazegül - İzmir Konak Bld. GSK

5. Mert Erdoğan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
6. İsmail Cengil - Amasya Tekhan GSK
7. Emre Atak - Manisa İl Özel İdaresi SK
8. Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld. SK
46 KG
1. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
2. Büşra Genç - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Tuğçe Avcı - Ankara Özcan Tkd. SK
3. Hayrunnisa Duman - İstanbul Cansey SK

5. Nazlı Bana - Bursa Sağlıkgücü GSK
6. Gülay Kabataş - Kastamonu İğdir Lisesi SK
7. Sinem Bayar - Muğla Sayokan Marmaris SK
8. Ceren Bingöm - Diyarbakır Ertaş GSK

2. GÜN SONUÇLARI - 25 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
58 KG
1. Ömer Aksoy - Ankara Ulaştırma SK
2. Ömer Ramzan Eves - İzmir Çiğli Bld. SK
3. Görkem Sezer - İzmir GSİM SK
3. Orhan Gazi Güler - İzmir Efsane Gençlik SK

5. Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Sadullah Taytemur - Adana Mavilacivert SK
7. Şevket Aytunç Dinç - İzmir Konak Bld. SK
8. Haydar Köprülü - Manisa Başar Tkd. SK

49 KG
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü GSK
2. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Nurgül Çelik - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Naciye Kaya - Mersin Gençlik SK

5. Burcu Özkan - İstanbul Cihan SK
6. Çiğdem Demirci - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
7. Sedanur Akıncı - Bursa Yıldırım Bld. SK
8. Sümeyye İnci - Niğde Dünya SK

73 KG
1. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. İrem Yaman - Ankara Çankaya Savunma Sanatları SK
3. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Gözde Dinç - Kocaeli Derince GSK

5. Meltem Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
6. Serap Ilgar - Bursa Sağlıkgücü GSK
7. Büşra Ark - Kocaeli derince Tkd. SK
8. Beyzanur Kılıç - Ankara Polat Eğt. Der. Tkd SK

3. GÜN SONUÇLARI - 26 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
63 KG
1. Yusuf Kocaman - G.Antep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğt.
2. Emrah İncesu - İstanbul Çildo Tkd. İht. SK
3. Cem Kahraman - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
3. Süleyman Subaşı - Bursa Yıldırım Bld. SK

5. Ali Çalılıoğlu - Kocaeli Derince GSK
6. Cankut Çekem - Ankara Büyükşehir Bld. SK
7. Furkan Uzun - Trabzon Bld. SK
8. Erhan Sarı - Eskişehir Odunpazarı SK

87 KG
1. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Ensar Uğuz - Siirt Bilim SK
3. T. Beytullah Oyar - Manisa Başar Tkd. SK
3. Uğurcan Laçin - İstanbul Ş.Evler S. Ateşmen SK

5. Süleyman Dönmez - Adana Çalışkan SK
6. Ali Ercan Çelik - Ankara Hacettepe SK
7. Yunus Altun - İstanbul GOP Bld. GSK
8. Muhammet Altınışık - İstanbul Bağcılar Olimpik SK

53 KG
1. Yağmur Korkut - Ankara Ulaştırma SK
2. Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji SK
3. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Şeyma Tuncer - Ankara Ulaştırma SK

5. Esra Erkuş - Ordu Gençlik SK
6. Şafak Noyan - İstanbul Ferdi
7. Tayyibe Ekici - Mersin Büyükşehir Bld. SK
8. Meltem Topal - Bursa Componenta SK

4. GÜN SONUÇLARI - 27 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
68 KG
1. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Yakup Demirci - Kayseri Hacılar Erciyes GSK
3. Recep Köse - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Erkan Baş - İstanbul Üsküdar Bld. SK

5. Yaşar Sinan Çiçek - İstanbul Sarıyer Bld. SK
6. Umutcan Çalışkan - İzmir Büyükşehir Bld. GSK
7. Armağan Yardımcı - İzmir Bornova Bld. GSK
8. Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK

80 KG
1. Muhammed Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Cemal Can Zilek - İstanbul Avcılar Yıldırım SK
3. Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Cem Akpınar - İstanbul Ş.Evler S.Ateşmen SK

5. Yusuf Gevşek - Giresun Ferdi
6. Ömer Topuz - Bursa Polis Koleji SK
7. Hasret Sönmez - Ankara Leopar SK
8. S. Furkan Aydın - Ankara Türkgücü Ülkü SK

57 KG
1. Göksu Özgün - Ankara Ulaştırma SK
2. Aysel Tuncay - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Öge Karayılan - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
3. Kübra Eren - Kocaeli Derince GSK

5. Tuğba Ayva - Ankara İller Bankası SK
6. Medya Eriğ - Adana Çalışkan SK
7. Selen Döğer - Sakarya Adapazarı atılgan SK
8. Dilara Körpeş - Ankara Maliye Milli Piyango SK

5. GÜN SONUÇLARI - 28 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
74 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Konak Bld. SK
2. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. M. Emin Yıldız - Ankara Ferdi
3. Mustafa Kırıkçıoğlu - Muğla Gençlik SK

5. M. Emin Kocaman - G.Antep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğt.
6. Ozan Berke Bindak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
7. Akif Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld. SK
8. Gökhan Gökmen - İstanbul Üsküdar Bld. SK

62 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
2. Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ergin SK
3. Hanife Ayan - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt. GSK
3. Ayla Solak - Mersin Büyükşehir Bld. SK

5. Esranur Nazlı Şimşek - Kocaeli Derince GSK
6. Esra Erşahin - Eskişehir Sarar SK
7. Tansu Burak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
8. Nur Oğuş - İzmir Bornova Bld. GSK

67 KG
1. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
2. Kübra Okur - Bursa Componenta SK
3. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3. Ayşe Çakır - Ankara Ulaştırma SK

5. Ayşe Biri - Malatya Alaca SK
6. Nur Cemre Kaymak - Muğla Gençlik SK
7. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
8. Tuğba Torlak - Ankara EGO SK

6. GÜN SONUÇLARI - 29 Nisan 2012
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
+87 KG
1. Sabit B. Karakaş - Bursa Polis Koleji SK
2. Cengizhan Özad - İstanbul Cansey SK
3. Mehmet Soylu - Ankara Birlik Tkd SK
3. Necmi Karaca - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Uğur Yiğit - Malatya Doğuş SK
6. Can Süzer - Ankara Kartal Tkd. SK
7. Muhammet İpek - Diyarbakır Akademi SK
8. Mustafa Güngör - Ankara Kartal Tkd SK

+73 KG
1. Naifa Kuş - Adana Doğdu SK
2. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK
3. Şeyda Gizem Kılıç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Rukiye B. Arslan - İstanbul Özdemir SK

5. Sebahat F. Yıldızdal - Ankara TSE
6. Öznur Başarır - Ankara Seçkinler SK
7. Merve Sevi - Bursa M. Kemal Paşa Bld. SK
8. Melike Çapulcuoğlu - Kastamonu Iğdir Lisesi SK








  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+