Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA




Müsabaka Sonuçları

Poomse (Poomsae) Taekwondo Şampiyonası

8 - 11 Kasım 2012 | Amasya


Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1. Ahmet Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
2. Cem Kortan Uyar - Ankara İkizler Tkd SK
3. Muhammed Emir Yılmaz - Ankara İkizler Tkd SK
3. Z. Berkay Emiral - Amasya Tekhan SK
1. Büşra Özden - Adana Doğdu SK
2. Şevval Yarar - Kocaeli Körfez Uzakdoğu SK
3. Şevval Gül - İstanbul Ferdi
3. İlayda Aktay - İzmir Konak Bld. SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1. O. Mustafa Örnek - Amasya Tekhan SK
2. Kadir Sarıkaya - Ankara Çınar GSK
3. Rahmi Çelik - İzmir Konak Bld. SK
3. Denizhan Gezgin - Aydın Güler Tkd SK
1. İrem Erdoğan - Adana Doğdu SK
2. Elif Dösüçukur - G. Antep GSK
3. Aslı Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
3. Eda Derya Çekmece - Kastamonu İğdir Lisesi SK
Genç Erkek Genç Bayan
1. Kürşad Oğuzhan Avcı - Adana Akdeniz SK
2. Atakan Şaan Kemertaş - İstanbul Yavuzhan SK
3. Ege Gezgin - Aydın Güler Taekwondo SK
3. Cem Uçak - İstanbul Yavuzhan SK
1. Zerrin Aydoğar - İzmir TED SK
2. Kübra Dağlı - İstanbul Atikali GSK
3. Sevilay Karakılçık - Adana Doğdu SK
3. Emine Akış - Adana Doğdu SK
Büyük Erkek ( 18-29 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-29 Yaş )
1. Ali Kemal Ustabaş - Sinop Kuzey Yıldızı SK
2. Adil Tekin - Anakra Büyükşegir Bld. SK
3. Habib Okçu - Ankara Çınar GSK
3. Hakan Ahi - Ankara İkizler Tkd SK
1. Elif Aybüke Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Elif Soytürk - Ankara ASKİ SK
3. Serim Olgun Kahveci - Ankara ASKİ SK
3. Berivan Bozdağ - Adana Doğdu SK
Büyük Erkek ( 30-39 Yaş ) Büyük Bayan ( 30-39 Yaş )
1. Mevlüt Pekcan - Ankara İlbank Gençlik SK
2. Hayri Temel Alper - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Namık Konanç - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü SK
3. Alper Sadıkoğlu - İzmir Konak Bld. SK
1. Meryem Yavuz - İstanbul Yavuzhan SK
2. Nezahat İslam - İstanbul Yavuzhan SK
3. Serap Pekcan - Ankara İlbank Gençlik SK
3. Özlem Esin Hakikatlı - İstanbul Yavuzhan SK
Büyük Erkek ( 40-49 Yaş ) Büyük Bayan ( 40-49 Yaş )
1. Mustafa Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Kemal Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Zeynel Çelik - İzmir Çiğli Bld. SK
3. İdris Yavuz - İstanbul Yavuzhan SK
1. Gamze Sarı - İstanbul Ferdi
2. Sultan Can - İstanbul Yavuz SK
3. Ziyade Güler - Ankara İkizler 2 SK
3. Meral Çallı - Ankara İkizler 2 SK
Büyük Erkek ( 50-59 Yaş ) Büyük Bayan ( 50-59 Yaş )
1. Ahmet Şanal - Ankara Ferdi
2. Selahattin Şahin - Karaman Performans Tkd SK
3. Lütfü Sarp Zorbey - Ankara Ferdi
3. Seyit Öçek - İzmir Tkd. İht. SK
1. Sevgican Yalçın - Ordu İl Özel İdare SK
2. Ferah Uslu - Malatya Menekşe SK
Büyük Erkek ( 60+ Yaş )
1. G. Ziya Yalçınkaya - İstanbul Üsküdar Tkd SK
2. Hanbey Sezen - Ankara Ferdi
3. Aşkın Kahveci - Kocaeli Körfez Uzakdoğu İht. SK
3. Enver Nazlı - Kayseri Arif Molu GSK
Minik Yıldız Erkek Takım Minik Yıldız Bayan Takım
1. Ankara
Serhat Akalın
Ö Faruk Ermiş
Özkan İhsan Cem Eser
2. Ankara
Muhammed Emir Yılmaz
Acar Şahin
Cem Kortan Uyar
3. Amasya
Z. Berkay Emiral
Yasin Çeken
Çağrı Kaya
3. Sinop
Ömer Faruk Özvin
Erkin Doğan Gür
Enes Talha Melih Arı
1. Kastamonu
Sema Kabataş
Eda Derya Çekmece
Kübra Nur Çekmece
2. Adana
Büşra Özden
İrem Erdoğan
Berfin Doğdu
3. Ankara
Ayşe Okçu
Rümeyda Nur Atalay
Kamer İlayda Çakıcı
3. Ankara
Buket Şahin
Buket Yüksel
Sıla Bağcı
Minik Yıldız İkili Takım İkili Takım ( 14-29 Yaş )
1. Sinop
Erkin Doğan Gür
Melis Yıldırım
2. Ankara
Sıla Bağcı
Serhat Akalın
3. Adana
Serhat Kaya
Büşra Özden
3. Ankara
Ö. Faruk Ermiş
Buket Şahin
1. Ankara
Adil Tekin
Elif Aybüke Yılmaz
2. Ankara
Habib Okçu
Bengü Alkan
3. İstanbul
Ecem Çalışkan
Uğur Vardar
3. İstanbul
Kübra Dağlı
Osman Şenel
Erkek Takım ( 14-29 yaş ) İkili Takım ( 30+ Yaş )
1. Ankara
Hakan Ahi
Adil Tekin
Habib Okçu
2. İstanbul
Osman Şenel
Atakan Şaan Kemertaş
Cem Uçak
3. İstanbul
Murat Sarıkuş
Uğur Vardar
Can Uçak
3. Aydın
Denizhan Gezgin
Ege Gezgin
Mehmet Uludağ
1. Ankara
Serap Pekcan
Mevlüt Pekcan
2. İstanbul
Meryem Yavuz
İdris Yavuz
3. İzmir
Havva Konanç
Namık Konanç
3. İstanbul
Nazahat İslam
Başar Başusta

Erkek Takım ( 30+ Yaş) Bayan Takım ( 14-29 Yaş )
1. Ankara
Mustafa Yılmaz
Kemal Yılmaz
Hayri Temel Alper
2. İzmir
Volkan Yalçınkaya
Alper Sadıkoğlu
Namık Konanç
3. Ankara
Mehmet Örkan
Mevlüt Pekcan
Nihat Aydezer
3. İstanbul
Serkan Bülbül
Erkan Bülbül
Ramis Yıldırım
1. Ankara
Elif Soytürk
Elif Aybüke Yılmaz
Serim Olgun Kahveci
2. Ankara
Fatma Törehan
Bengü Alkan
Kübra Aslan
3. Adana
Sevilay Karakılçık
Berivan Bozdağ
Emine Akış
3. İzmir
Aslıhan Şal
Zerrin Aydoğar
Hande İpek Yamanel
Bayan Takım ( 30+ Yaş)
1. İstanbul
Meryem Yavuz
Nezahat İslam
Özlem E. Hakikatlı
2. İstanbul
Sultan Can
Nazahat Erim
Ayşegül Balmuk
3. Ankara
Ziyade Güler
Rukiye Özkul
Meral Çallı
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1. Ankara
2. Amasya
3. İstanbul
4. İzmir
5. Sinop
1. Adana
2. Kastamonu
3. Sinop
4. Ankara
5. Gaziantep
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1. Ankara
2. Adana
3. İstanbul
4. Amasya
5. Sinop
1. Ankara
2. İstanbul
3. Adana
4. Sinop
5. İzmir
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1. Ankara
2. İstanbul
3. İzmir
4. Ordu
5. Adana
1. Ankara
2. İstanbul
3. İzmir
4. Adana
5. Sinop


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42