Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Bursa
28 Kasım - 2 Aralık 2012 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara Ulaştırma SK
2. İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. İstanbul Tuzla Bld. SK
4. İstanbul Üsküdar Bld. SK
5. Ankara Büyükşehir Bld. SK

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul GOP Bld. SK
2. Ankara Ulaştırma SK
3. Ankara EGO SK
4. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. Ankara Büyükşehir Bld. SK

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara Ulaştırma SK
2. İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ankara Büyükşehir Bld. SK
4. Ankara EGO SK
5. İstanbul Büyükşehir Bld. SK

1. GÜN SONUÇLARI - 28 Kasım 2012
Erkekler Bayanlar
68 KG
1. Cem Uluğnuyan - Ankara Ulaştırma SK
2. Çağın Solak - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Armağan Yardımcı - İzmir Bornova Bld. GSK
3. Umutcan Çalışkan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
53 KG
1. Hatice Kübra Yangın - Kocaeli Kağıtspor
2. Şeyma Tuncer - Ankara Ulaştırma SK
3. Safiye Yalçın Türk - Ankara EGO SK
3. Hülya Kaya - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

+73 KG
1. Büşra Yıldız - Ordu GSK
2. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşhir Bld. SK
3. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. SK
3. Rukiye Alacakaya - Ankara Ulaştırma SK
2. GÜN SONUÇLARI - 29 Kasım 2012
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
2. Anıl Fatih Atağ - İstanbul Sarıyer Bld. SK
3. Abdullah Ö. Katırcıoğlu - Bursa Kurtuluş GSK
3. Ömer Ramazan Evez - İzmir Çiğli Bld. SK
49 KG
1. Feyzanur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Ezgi Kaçar - Ordu Mor Beyaz SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlık Gücü GSK

67 KG
1. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul GOP Bld. SK
2. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Tuğbanur Yalçın - İstanbul Yavuz SK
3. GÜN SONUÇLARI - 30 Kasım 2012
Erkekler Bayanlar
63 KG
1. Umut Bildik - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Fuatcan Aldemir - Ankara Ulaştırma SK
3. Güney Arıcı - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Cem Kıtan - Bursa Osmangazi Bld. SK

87 KG
1. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Burak Demir - Ankara EGO SK
3. Yasin Baştuğ - Ankara Ulaştırma SK
3. Hasan Mesut Demir - Ankara Büyükşehir Bld. SK
57 KG
1. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
2. Göksu Özgün - Ankara Ulaştırma SK
3. Ayşe Hilal Ülkü - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
4. GÜN SONUÇLARI - 1 Aralık 2012
Erkekler Bayanlar
54 KG
1. Sergen Duygu - Tekirdağ Belediyesi GSK
2. Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Cemil Akçay - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Mehmet Dolaş - Ankara Büyükşehir Bld. SK

80 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Rıdvan Baygut - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Ozan Berke Bindak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Alper Ayhan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
46 KG
1. Fatma Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Esen Gül - İzmir Bornova Bld. SK
3. Asiye Nur Koyuncu - Kırklareli Ergin SK

73 KG
1. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Büşra Ark - Kocaeli Derince Tkd SK
3. Esra Akbaş Kekeç - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ecehan Güneş - İstanbul GOP Kuvvet Tkd SK
5. GÜN SONUÇLARI - 2 Aralık 2012
Erkekler Bayanlar
74 KG
1. M. Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Uğur Aktaş - Ordu GSK
3. Oğuz Duran - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

+87 KG
1. Soner Pınarcık - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Berkin Nalçacı - İzmir Bornova Bld. SK
3. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Fuat Yılmaz - Ankara EGO SK
62 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
2. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
3. Tansu Burak - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Sude Bulut - Tekirdağ Belediyesi GSK







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+