Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
29 Ocak - 3 Şubat 2013 | Alanyaa
Atatürk Kapalı Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 29 Ocak 2013
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. Soner Kaya - Erzurum Sağlık GSK
2. Refik Erdem Koç - Ankara Ulaştırma SK
3. Ahmet Özdem - İzmir Gaziemir Bld. GSK
3. Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld. SK

5. Köksal Kaya - Erzurum Sağlık GSK
6. Abdulsamet Sani - İzmir Efsane Gençlik SK
7. Mert Erdoğan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
8. Murat Çıngı - G.Antep Şahinbey Bld. GSK
46 KG
1. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM Bölge SK
2. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Safiye Polat - Ankara EGO SK
3. Esra Kalem - Bilecik Ferdi

5. Melda Aytan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
6. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK
7. Gülşah Demirci - İzmir Efsane Gençlik SK
8. Asiye Nur Koyuncu - Kırklareli Ergin SK
2. GÜN SONUÇLARI - 30 Ocak 2013
58 KG
1. Ömer Ramazan Evez - İzmir Çiğli Bld. SK
2. Mehmet Ali İnan - Niğde Dünya SK
3. Ömer Faruk Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Mehmet Can Türker - İzmir Büyükşehir Bld. SK

5. Görkem Sezer - İzmir GSİM SK
6. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
7. Hasan Kan - Adana Şakirpaşa Hlk. Eğt. Mrk. SK
8. Ömer Aksoy - Ankara Ulaştırma SK
49 KG
1. Songül İlk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Fatma Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK

5. Eylül Balıkçı - Ankara Polat Eğt. SK
6. Sümeyye İnci - Niğde Dünya SK
7. Nurgül Çelik - İstanbul GOP Bld. SK
8. Gülten Kirit - Eskişehir Kamer GSK
73 KG
1. Esra Özdoğan - Kayseri Yay Tan SK
2. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Asma - İstanbul GOP Bld. SK
3. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld. SK

5. Gözde Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Büşra Ark - Kocaeli Derince GSK
7. Gamze Öztürk - Ordu Mor Beyaz SK
8. Şeyma Gizem Kılıç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. GÜN SONUÇLARI - 31 Ocak 2013
63 KG
1. Yunus Emre Sayan - Kayseri KASKİ SK
2. Abdullah Mehmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK
3. Furkan Uzun - Trabzon Bld. SK
3. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul GOP Bld. SK

5. Abdurrahman Erkek - İzmir Bornova Bld. SK
6. Ömer Alacayaka - Ankara İlbank SK
7. Seyithan Akbalık - İzmir Ferdi
8. Ali Hakan Dinçsoy - Ankara Hakan Tkd SK
87 KG
1. Mehmet Korucu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Murat Sarıışık - Ankara Birlik Tkd. SK
3. Hasan Mesut Demir - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Ahmet Akat - Konya Bld. SK

5. Ertuğrul Karademir - Adana Dünya SK
6. Murathan Koçak - Karaman Özel İdare SK
7. Sabit B. Karakaş - Bursa Ferdi
8. Aygün Gençay - Ankara Leopar SK
53 KG
1. Şeyma Tuncer - Ankara Ulaştırma SK
2. Damla Sezgin - Ankara Kanka Tkd. SK
3. Yağmur Korkut - Ankara Ulaştırma SK
3. Kübra Dürdane Çakır - İstanbul GOP Bld. SK

5. Seda Koçak - Ankara Anıl SK
6. Nilay G. Gümüşbaş - İstanbul Bağcılar Bld. SK
7. Elif Kalem - Bilecik Ferdi
8. Şeyda Baldırcı - Mersin Toros SK
4. GÜN SONUÇLARI - 1 Şubat 2013
68 KG
1. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Aykut Kemahlı - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Muhammet Yetim - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Yasin Işıtan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
6. Atakan Aşçı - İstanbul GOP Bld. SK
7. Melih Taştan - İzmir Gaziemir Bld. SK
8. Ahmet Din - Sakarya Kocaali Tkd SK
80 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Ömer Topuz - Bursa Ferdi
3. Kadir Han Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Mustafa Kırıkçıoğlu - Muğla GSK

5. Uğurcan Laçin - İstanbul Bağcılar Bld. SK
6. Turgay Toparlak - Ordu Yüksel SK
7. Akif Öztürk - Muğla GSK
8. Umutcan Araç - Ankara Birlik Tkd SK
57 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
2. Özlem Ulaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul GOP Bld. SK
3. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK

5. Şeyma Satılmış - Nevşehir GSK
6. Selen Döğer - Sakarya Arifiye Hlk. Eğt. SK
7. Tuğba Ayva - Ankara İlbank SK
8. Medya Eriğ - Adana Çalışkan SK
5. GÜN SONUÇLARI - 2 Şubat 2013
74 KG
1. M. Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Ozan Berke Bindak - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Selman Nezir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK

5. Berk Düz - İstanbul Yenigün Tkd. iht. SK
6. Hüseyin Rafet Çetin - İzmir Çiğli Bld. SK
7. Orkun Ateşli - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK
8. Onurcan İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
62 KG
1. Sude Bulut - Tekirdağ Bld. GSK
2. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Kübra Okur - Bursa Spor SK
3. Gamze Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ergin SK
6. Neslihan Demirel - Ankara Milli Piyango SK
7. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
8. Işıl Kaptan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
67 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara ASKİ SK
2. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK
3. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld. SK

5. Betül Torunoğlu - Kocaeli Derince Tkd. SK
6. Şerife Aytürk - Konya Selçuklu Bld. SK
7. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
8. Ceren Ataç - Niğde Ferdi
6. GÜN SONUÇLARI - 3 Şubat 2013
+87 KG
1. Berkin Nalçacı - İzmir Bornova Bld. GSK
2. Hasret Sönmez - Ankara Leopar SK
3. Kayhan Çalış - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Furkan Ünal - İstanbul Bağcılar Bld. SK

5. Recep Adıyaman - İstanbul Cansey SK
6. Ensar Uğuz - İstanbul Üsküdar Bld. SK
7. Ozan Salantur - Ankara EGO SK
8. Hamza Terzi - İstanbul Yavuz SK
+73 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
2. Mervenur Evci - Ankara Anıl1 SK
3. Öznur Başarır - Ankara Seçkinler SK
3. Nurseli Biçer - Kocaeli Göçerler GSK

5. Aylin P. Güngör - İstanbul Özdemir SK
6. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK
7. Melike A. Çapulcuoğlu - Kastamonu İğdir Lisesi SK
8. Merve Miraç Özcan - Antalya Oba Bld. SK







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+