Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
18 - 24 Şubat 2013 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

ŞAMPİYONANIN MÜSABAKA ÇİZELGESİ
 
1. GÜN SONUÇLARI - 18 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1. Mehmet Dolaş - Mersin Zirve SK
2. Remzi Başakbuğday - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Metin Dankaz - Ankara EGO SK
3. İbrahim Şimşek - Kayseri KASKİ SK

5. Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld. SK
6. Hasan Doğuç - İstanbul Üsküdar Bld. SK
7. Hasan Güngör - İzmir Bornova Bld. SK
8. Nasuf Umut Erkızan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
46 KG
1. Merve Yazıcı - Samsun Feza Koleji SK
2. Feyzan Blgen - Diyarbakır Yeni Güneydoğu GSK
3. Merve Çelik - Aydın Didim Bld. SK
3. Burcu Özkan - İstanbul Cihan SK

5. Büşra Genç - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Büşra Angın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
7. Cemile Erol - Mersin Büyükşehir Bld. SK
8. Dilan Onur - İstanbul Bağcılar Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
2. GÜN SONUÇLARI - 19 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1. Serkan Tok - İzmir Bayraklı Bld. SK
2. Fırat Pozan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Ömer Alacayaka - Ankara İlbank SK
3. Fuatcan Aldemir - Ankara Ulaştırma SK

5. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
6. Mehmet F. Lastikçioğlu - Gaziantep Ferdi
7. Hüseyin Bezci - Ankara Ulaştırma SK
8. Esat Mahmut Akın - Ankara İlbank SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
49 KG
1. Feyza Nur Saka - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Merve Merhamet - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Hazal Boyanmış - Mersin Toros SK
3. Nazlı Bana - Bursa Sağlıkgücü SK

5. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
6. Nurgül Çelik - İstanbul GOP Bld. SK
7. Sevde Mavi - Ankara ASKİ SK
8. Hilal Merve Çavuş - Ankara İlbank SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
3. GÜN SONUÇLARI - 20 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
87 KG
1. Ali Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Burak Ozan Karaca - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. İsmail Akkuş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Uğur Yiğit - Malatya Doğuş SK
6. Gökhan Çölgeçen - Kayseri Olimpik SK
7. Hasan Dilmeç - Karabük K. Üniv. SK
8. Murathan Koçak - Karaman Özel İdare SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
67 KG
1. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Fatma Güngör - Ankara Kartal Tkd SK
3. Tuğba Torlak - Ankara EGO SK
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Menekşe Çelik - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Asya Yaprazoğlu - İstanbul Vahyettin Yıldırım SK
7. Zehra Bahçeci - Kayseri Akademik GSK
8. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
4. GÜN SONUÇLARI - 21 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1. Cem Uluğnuyan - Ankara Ulaştırma SK
2. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ali İhsan Negiz - İstanbul Üsküdar Bld. SK
3. Abdullah Mehmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK

5. Güney Arıcı - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
6. Furkan Uzun - Trabzon Belediye SK
7. Hakan Dikbaş - Gaziantep Ferdi
8. Umut Bildik - İstanbul Üsküdar Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
80 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Celal Keleş - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Serdar Akın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Sırrı Furkan Aydın - Ankara Türkgücü Ülkü SK

5. Okan Ok - Ankara Pusaklar Bld. SK
6. Hüseyin Çelik - Şanlıurfa Belediye SK
7. Kadir Bilgin - Sakarya Şampiyonlar SK
8. Çağrı Tanrıkulu - İstanbul Büyükşehir Bld. Sk
Sıkletin Müsabaka Kurası
53 KG
1. Hatice K. Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Damla Sezgin - Ankara Kanka Taekwondo SK
3. Nuray Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Yağmur Korkurt - Ankara Ulaştırma SK

5. Sevin Nallıdere - İzmir GSİM
6. Hülya Öveyoğulları - Bilecik Bozhüyük Hlk Eğt SK
7. Derya Dağdelen - Trabzon Bordo Mavim SK
8. Makbule Ezgi Sert - Antalya Telekom Sk
Sıkletin Müsabaka Kurası
5. GÜN SONUÇLARI - 22 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1. Gökhan Coşar - Ankara EGO SK
2. Burak Türkoğlu - Ankara EGO SK
3. Alperen Demirbaş - Erzincan Bld. Sk
3. Bahadır Özkahraman - Kocaeli Göçerler GSK

5. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
6. Mert Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK
7. Melih Taştan - İzmir Gaziemir Bld. SK
8. Atakan Aşçi - İstanbul GOP Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
57 KG
1. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara EGO SK
2. Tuğba Ayva - Ankara İlbank SK
3. Şeyda Kübra Güngör - Ordu Yüksel SK
3. Çağla Ayna - Mersin Lider SK

5. Nergiz Gencay - İstanbul GOP Bld. SK
6. Suzan Yuşan - İzmir Çağrı Tkd. İht. SK
7. Elif Korkut - Mersin Halk Eğitim A.S.O.SK
8. Fatma Sezer - Kocaeli Büyükşehir Bld. Kağıtspor
Sıkletin Müsabaka Kurası
6. GÜN SONUÇLARI - 23 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Berk Düz - İstanbul Yenigün Tkd İht. SK
3. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Selçuk Aydın - İstanbul Yavuz SK

5. Hasan Yüzücü - Ankara Ulaştırma SK
6. Uğur Aktaş - Ordu Gençlik SK
7. Alp Cihan Sancak - Samsun Bafra Krd. Eğt. Yrd. SK
8. Anıl Büyükpiliç - Edirne Taekwondo İht. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
62 KG
1. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
2. Kübra Bayrak - Ankara Çınar Gençlik Ve SK
3. İnci Zeynep Sönmez - Ankara İlbank SK
3. Gamze Yangın - İstabul Büyükşehir Bld. SK

5. Bilgenur Sarıtaş - İstanbul Sarıyer Bld. SK
6. Ayşe Hilal Ülkü - Karaman Özel İdare SK
7. Ayşegücl Yeğen - Ankara Kanka SK
8. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
73 KG
1. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld SK
2. Songül Dinç - Bursa Yıldırım Bld SK
3. Filiz Koparan - İzmir Konak Bld SK
3. Tuba Abuş - Ankara İlbank SK

5. Ayşe Sarı - Bursa Gücü Gençlik Ve SK
6. Havvanur Ünsal - Burdur Bucak Bld Oğuzhan SK
7. Güllü Meçin - Muğla Milas Gençlik SK
8. Dürdane Koçyiğit - İstanbul Yavuz SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
7. GÜN SONUÇLARI - 24 Şubat 2013
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1. Serdar Yüksel - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Soner Pınarcık - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Kaan Kılıç - İzmir GSİM.SK
3. Okay Düztepe - İzmir Ferdi

5. Kayhan Çalış - İstanbul Tuzla Bld. SK
6. Gökhan Felek - Ordu Ordu Spor
7. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
8. Sabit Buğrahan Karakaş - Bursa Ferdi
Sıkletin Müsabaka Kurası
+73 KG
1. Büşra Yıldız - Ordu Gençlik SK
2. Cansel Deniz - İstanbul GOP Bld. GSK
3. Burcu Arıpişirici - Ankara İlbank SK
3. Meltem Güçlü - Mersin Mete SK

5. Büşra Ark - Kocaeli Derince Tkd SK
6. Yasemin Köse - Bursa Osmangazi GSK
7. Tuğçe Aytepe - Erzurum Sağlık GSK
8. Melek Yılmaz - Kastamonu Türk Telekom SK
Sıkletin Müsabaka Kurası







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+