Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası

27 - 31 Mart 2013 | Sinop


Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1. Yunus Emre Akbıyık - Balıkesir Tkd. GSK
2. Can Kortan Uyar - Ankara İkizler Tkd. SK
3. Erkin Doğan Gür - Sinop Kuzey Yıldızı SK
3. Zihni Berkay Emiral - Amasya Tekhan GSK
1. Şevval Yarar - Kocaeli Körfez Uzakdoğu İht. SK
2. Sıla Bağcı - Ankara Çınar GSK
3. Melisa Aki - Ankara İkizler Tkd. SK
3. Sare Kök - Eskişehir Şahin SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1. M. Emin Yılmaz - Anakra İkizler Tkd SK
2. Serhat Akalın - Ankara Çınar GSK
3. Yasin Çeken - Amasya Tekhan GSK
3. Enes Talha Melih Arı - Sinop Kuzey Yıldızı SK
1. Ayşe Okçu - Ankara Çınar GSK
2. Buket Şahin - Ankara Çınar GSK
3. E. Derya Çekmece - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Melis Yıldırım - Sinop Kuzey Yıldızı SK
Genç Erkek Genç Bayan
1. Atakan Ş. Kemertaş - İstanbul Seyrantepe SK
2. Cem Uçak - İstanbul Seyrantepe SK
3. Ege Gezgin - Aydın Güler Tkd. SK
3. O. Mustafa Örnek - Amasya Tekhan GSK
1. Kübra Dağlı - İstanbul Atikali GSK
2. Sinem Bayar - Muğla Sayokan Marmaris SK
3. Sevilay Karakılçık - Adana Doğdu SK
3. İsmihan Turgut - Adana Doğdu SK
Büyük Erkek ( 18-29 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-29 Yaş )
1. Kürşad Oğuzhan Avcı - Sinop Kuzey Yıldızı SK
2. Ali Kemal Ustabaş - Sinop Kuzey Yıldızı SK
3. Adil Tekin - Ankara İkizler Tkd. SK
3. Habib Okçu - Ankara Yeni Altındağ SK
1. Elif Aybüke Yılmaz - Ankara İlbank GSK
2. Serim Olgun Kahveci - Ankara ASKİ SK
3. Elif Soytürk - Ankara ASKİ SK
3. Bengü Alkan - Ankara Maliye Milli Piyango SK
Büyük Erkek ( 30-39 Yaş ) Büyük Bayan ( 30-39 Yaş )
1. Mevlüt Pekcan - Ankara İlbank SK
2. Volkan Yalçınkaya - İzmir Konak Bld. SK
3. Alper Sadıkoğlu - İzmir Konak Bld. SK
3. Ömer Budancamanak - Erzurum Budan SK
1. Meryem Yavuz - İstanbul Seyrantepe SK
2. Serap Pekcan - Ankara İlbank SK
3. Havva Konanç - İzmir Ferdi
3. Dilek Eder - Eskişehir GSK
Büyük Erkek ( 40-49 Yaş ) Büyük Bayan ( 40-49 Yaş )
1. Mustafa Yılmaz - İkizler Tkd. SK
2. Hayri Temel Alper - Eskişehir Sarar SK
3. Kemal Yılmaz - Ankara Çankaya İkizler 2 SK
3. Namık Konanç - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü SK
1. Nesibe Altun - İzmir Çiğli Bld. SK
2. Gamze Sarı - İstanbul Ferdi
3. Sultan Can - İstanbul Çelik Tkd. İht. SK
3. Nezahat Erim - İstanbul Yavuzhan SK
Büyük Erkek ( 50-59 Yaş ) Büyük Bayan ( 50-59 Yaş )
1. Selahattin Şahin - Karaman Performans Tkd SK
2. Teyfik Çelik - İstanbul Çelik Tkd İht. SK
3. Ahmet Şanal - Ankara İlbank SK
3. İsmail Kılıç - Sarıyer Bld SK
1. Nevşin Baş - Muğla GSK
2. Suna Dilber - Manisa Yaşam Boyu SK
3. Ferah Uslu - Malatya Menekşe SK
3. Kibar Uzunçavdar - İstanbul Ferdi
Büyük Erkek ( 60+ Yaş ) Büyük Bayan ( 60+ Yaş )
1. Galip Ziya Yalçınkaya - İstanbul Üsküdar Tkd SK
2. Aşkın Kahveci - Kocaeli Körfez Uzakdoğu SK
3. Enver Nazlı - Kayseri Arif Molu GSK
1. Sevgican Yalçın - Ordu İl Özel İdare SK
Minik Erkek Takım Minik Bayan Takım
1. Amasya
Zihni Berkay Emiral
Ethem Arda Güler
Yağmur Eren Güler
1. Ankara
Melisa Aki
Deniz Güler
Sıla Bağcı
2. İzmir
Begüm Anok
İrem Duru Budak
Berra Bayrav
Yıldız Erkek Takım Yıldız Bayan Takım
1. Amasya
Yasin Çeken
Çağrı Kaya
Furkan Çolak
2. Ankara
Serhat Akalın
Kadir Kaan Çallı
Serdar Gökay Çakıcı
3. İstanbul
Ahmet Çiftçi
Muhammet Özinal
Bünyamin Yavuz
3. Eskişehir
Kutay Kılıçaslan
Fatih Furkan Mengi
Erdem Şahin
1. Adana
Büşra Özden
İrem Erdoğan
Berfin Doğdu
2. Balıkesir
Ayşenur Akman
Kayra Destan
Nurgül Çürük
3. Ankara
Buket Şahin
Ayşe Okçu
Buket Yüksel
3. İzmir
Ece Avcı
İlayda Aktay
Irmak Tümer
Genç Erkek Takım Genç Bayan Takım
1. İstanbul
Atakan Ş. Kemertaş
Cem Uçak
Can Uçak
2. Ankara
Kürşat Faik Ayaz
Kadir Sırakaya
Gökhan Demir
3. İzmir
Rahmi Çelik
Furkan Kaçira
Orhun Önkol
3. Kastamonu
Burhan Hükümen
Ebubekir Elmacı
Alper Kederli
1. Adana
Gaye Nur Sert
Sevilay Karakılçık
Gizem Şahbaz
2. Adana
Emine Akış
Büşra Gül Topçu
İsmihan Turgut
3. İzmir
Burcu Taygun
Şule Sarı
Aslıhan Şal
3. İstanbul
Kübra Dağlı
Büşra Doğru
Melike Çiçek
Minik İkili Takım Yıldız İkili Takım
1. Ankara
Cem Kortan Uyar
Melisa Aki
2. İzmir
Burak Sarşık
İrem Duru Budak
3. Ankara
Yiğit Kemal Yılmaz
Deniz Güler
3. Amasya
Kardelen Yılmaz
Zihni Berkay Emiral
1. Ankara
M. Emin Yılmaz
Buse Yavuz
2. Sinop
Enes Talha Melih Arı
Melis Yıldırım
3. İstanbul
Aslı Çiftçi
Ahmet Çiftçi
3. Ankara
Serhat Akalın
Ayşe Okçu
Genç İkili Takım İkili Takım ( 18-29 Yaş )
1. İstanbul
Atakan Ş. Kemertaş
Betül Şahin
2. İzmir
Rahmi Çelik
Aslıhan Şal
3. Amasya
O. Mustafa Örnek
Sare Kurt
3. İstanbul
Cem Uçak
Sema Nur Yıldırım
1. Ankara
Adil Tekin
Elif Aybüke Yılmaz
2. Ankara
Habib Okçu
Fatma Törehan
3. İstanbul
Uğur Vardar
Ecem Çalışkan
3. Ankara
Hakan Ahi
Sümeyye Ahi
Erkek Takım ( 18-29 yaş ) İkili Takım ( 30+ Yaş )
1. Sinop
Ali Kemal Ustabaş
Rasim Özalp
Kürşad Oğuzhan Avcı
2. Ankara
Hakan Ahi
Adil Tekin
Habib Okçu
3. İstanbul
Osman Şenel
Serdar Can
Uğur Vardar
1. Ankara
Mevlüt Pekcan
Serap Pekcan
2. İstanbul
İdris Yavuz
Meryem Yavuz
3. İzmir
Namık Konanç
Havva Konanç
3. Eskişehir
Hayri Temel Alper
Dilek Eder

Erkek Takım ( 30+ Yaş) Bayan Takım ( 18-29 Yaş )
1. Ankara
Mustafa Yılmaz
Kemal Yılmaz
Mevlüt Pekcan
2. Eskişehir
Hayri Temel Alper
Güray Türk
Çağlar Günay
3. İzmir
Namık Konanç
Volkan Yalçınkaya
Alper Sadıkoğlu
3. İstanbul
İdris Yavuz
Başar Başusta
Minnet Demir
1. Ankara
Elif Soytürk
Serim Olgun Kahveci
Bengü Alkan
2. Ankara
Elif Aybüke Yılmaz
Fatma Törehan
Kübra Arslan
3. İzmir
Sema Hacıoğlu
Hande İpek Yamanel
Zerrin Aydoğar
3. İstanbul
Aylin Öztürk
Sümeyye Sever
Meryem Baloğlu
Bayan Takım ( 30+ Yaş)
1. İstanbul
Meryem Yavuz
Nezahat İslam
Ümmü Özcan
2. İzmir
Nesibe Altun
Havva Konanç
Ülkü Tortop
3. İstanbul
Özlem Esin Hakikatlı
Sultan Can
Arzu Çayır
3. İstanbul
Nezahat Erim
Ebru Hakikatlı
Kibar Uzunçavdar
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1. Amasya
2. Ankara
3. Balıkesir
4. Sinop
5. İstanbul
1. Ankara
2. Adana
3. Kocaeli
4. İzmir
5. Sinop
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1. Ankara
2. Amasya
3. Balıkesir
4. Adana
5. Kocaeli
1. Ankara
2. İstanbul
3. Sinop
4. Karaman
5. İzmir
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1. Ankara
2. İstanbul
3. İzmir
4. Adana
5. Muğla
1. Ankara
2. İstanbul
3. İzmir
4. Sinop
5. Adana




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+