Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Muğla / Marmaris
29 Nisan - 5 Mayıs 2013

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 29 Nisan 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. Bektaş Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
2. Hakan Ramazan Tepe - İstanbul GOP Bld. GSK
3. Muhammet Babahanoğlu - Adana Şahinspor
3. Enes Zıpır - Konya Meram Bld. SK

5. Ramazan Akıner - Ankara Büyükşehir Bld. SK
6. Emre Duman - Aksaray Metropol SK
7. Sadullah Taytemur - Adana Altınkoza SK
8. Mehmet Akif Işıtan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
49 KG
1. Esra Gül - Bilecik Osmaneli SK
2. Hilal Merve Çavuş - Ankara İlbank SK
3. Tuğçe Avcı - Ankara Yeni Altındağ Bld. SK
3. Semra Şahin - Kayseri Yay Tan SK

5. Rümeysa Yiğittekin - Ankara Birlik Tkd SK
6. Safiye Polat - Ankara EGO SK
7. Eylül Balıkçı - Ankara Polat Eğt. Tkd SK
8. Hilal Karaca - Gaziantep GSK
Sıkletin Müsabaka Kurası
2. GÜN SONUÇLARI - 30 Nisan 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. Harun Tarhan - Mersin Aldemir SK
2. İrfan Birsoy - İzmir Bornova Bld. SK
3. Ramazan İ. Türksayar - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Sinan Barış Çorluhan - İzmir Çiğli Egekent SK

5. Barış Dağ - İzmir Büyükşehşr Bld. SK
6. Okan Tetik - İstanbul Babatlar SK
7. Murat Çıngı - Gaziantep Şahinbey Bld. SK
8. Mahmut Doğaç Şen - Konya Selçuk Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
63 KG
1. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul GOP Bld. SK
2. Yunus E. Sayan - Kayseri Barbaros Hayrettin SK
3. Ahmet Mücahit Özcan - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Necmettin Selim Oyar - Manisa Başar Tkd SK

5. Alperen Demir - Ankara
6. Yasin Erkmen - Ankara
7. Turgay Kurt - Çorum
8. Umutcan Eryılmaz - Bursa
Sıkletin Müsabaka Kurası
63 KG
1. Sude Bulut - Tekirdağ GSK
2. Neslihan Demirel - Ankara Milli Piyango SK
3. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK
3. Hikmet Nur Durak - Ankara Aktif Akademi SK

5. Selma Canlı - Konya Toprak SK
6. Zeynep Çelik - İzmir Ferdi
7. Münevver Şahin - Antalya Hüseyin AK İ.Ö.O SK
8. Şerife Aytürk - Konya Selçuk Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
3. GÜN SONUÇLARI - 1 Mayıs 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. Deniz Dağdelen - Trabzon Bordo Mavim SK
2. Selahattin Akbaş - Karaman Performans SK
3. Selçuk Akbaş - Karaman Performans SK
3. Abdusselam Çetin - Yozgat Zinde SK

5. Onur Altan - İstanbul Özdemir SK
6. Selim Can Dağıstanlı - Erzurum Anadolu Form SK
7. Mehmet Er - Adana Yüreğir Bld. SK
8. Fırat Kızılırmak - Gaziantep GSK
Sıkletin Müsabaka Kurası
78 KG
1. Selman Nezir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Adem Koçoğlu - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Mehmet Mor - Bursa Osmangazi GSK
3. Umutcan Araç - Ankara Birlik Tkd SK

5. Nuh Hüseyin Yazıcı - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
6. Sadi Saygılar - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
7. Muhammed Akkuş - Ankara Mamak Bld. SK
8. İbrahim Eren Yılmaz - Gaziantep Ferdi
Sıkletin Müsabaka Kurası
42 KG
1. Ayşe Beyza Yıldız - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt.
2. Filiz Ögel - Bursa Gürsu Bld. SK
3. İlayda Kardelen Çiftçi - Eskişehir Öncü GSK
3. Süeda Onat - Bilecik Osmaneli SK

5. Duygu Özyahni - Kayseri Yay Tan SK
6. Zeynep Demirel - Ankara ASKİ SK
7. Betül Arık - Adana Mavi Lacivertlim SK
8. Büşra Aksu - Nevşehir GSİM SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
68 KG
1. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul GOP Bld. SK
2. Ebru Keskin - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
3. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK

5. Beyzanur Yıkar - Ankara Birlik Tkd SK
6. Asena Nur Karaca - Giresun Ferdi
7. Refia Türk - İzmir Ferdi
8. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
4. GÜN SONUÇLARI - 2 Mayıs 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. Mert Erdoğan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
2. Kürşat Büyükeken - Karaman GSK
3. Uğur Altıntop - Trabzon Bordo Mavim SK
3. İhsan Altunkaynak - İstanbul Tuzla Bld. SK

5. İlhan Burak Tavşan - Erzurum Anadolu Form SK
6. Muhammed Emin Kaya - Erzurum Sağlık GSK
7. Şaban Baştaş - Bursa Osmangazi Bld. SK
8. Kürşat Yurtsever - Kırşehir GSK
Sıkletin Müsabaka Kurası
44 KG
1. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM SK
2. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK
3. Büşra Baycanlar - Adana Mavi Lacivertlim SK
3. Ceren Özbek - Ankara Mamak Bld. SK

5. Ayşe Nur Kezönü - Bilecik Osmaneli SK
6. Ceren Bingöm - Diyarbakır Ertaş SK
7. Gözde Özdemir - Ankara ASKİ SK
8. Özge Yiğittap - Samsun Polisgücü SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
55 KG
1. Zeliha Ağrıs - Ankara Ulaştırma SK
2. Elif Kalem - Bilecik Ferdi
3. Yağmur Banda - İzmir GSİM SK
3. Bilge Yekta Dellal - Çanakkale Anafartalar SK

5. Bahar Yücel - Kastamonu Ormanspor
6. Aslı Koçak - İzmir Yurtsever GSK
7. Şeyma Satılmış - Nevşehir GSİM SK
8. Şeyma Nur Sazak - Mersin Hlk. Eğt. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
5. GÜN SONUÇLARI - 3 Mayıs 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1. Orhan Gazi Güler - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Hasan Kan - Adana Şakirpaşa Hlk. Eğt.
3. Emre Yurtseven - İstanbul GOP Kuvvet İht.
3. Kutay Çekem - Ankara EGO SK

5. Şevket Aytunç Dinç - İzmir Konak Bld. SK
6. Kağan Sabunci - Kayseri Barbaros Hayrettin SK
7. Hakan Kavrat - Ankara Ulaştırma SK
8. Umut Begeç - İzmir Konak Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
68 KG
1. Erkan Baş - İstanbul Yenigün Tkd İht. SK
2. Mürsel Can Aydoğdu - Ankara Kartal Tkd SK
3. Haydar Köprülü - Manisa Başar Tkd SK
3. Mehmet Şimşek - Bursa Kurtuluş GSK

5. Eray Topcu - Ankara Can Karakuşak SK
6. Mehmet Mutlu - Kayseri Barbaros Hayrettin SK
7. Kadir Altın - İzmir TED SK
8. Murat Kolankaya - Karaman Türk Telekom GSK
Sıkletin Müsabaka Kurası
46 KG
1. Zehra Döşüçukur - Gaziantep GSK
2. Esra Kalem - Bilecik Ferdi
3. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Simge Burcu - İzmir Yurtsever GSK

5. Çiğdem Demirci - İstanbul Üsküdar Bld. SK
6. Asiye Nur Koyuncu - Kırklareli Ergin SK
7. Kübra Güven - Balıkesir Burhaniye Tkd SK
8. Dilan Onur - İstanbul Bağcılar
Sıkletin Müsabaka Kurası
6. GÜN SONUÇLARI - 4 Mayıs 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
73 KG
1. Burakhan Aydemir - Trabzon Trabzon Bordo Mavim SK
2. Remzi Karakuş - İzmir Gaziemir Bld. SK
3. İlkan Güler - Ankara Can Karakuşak
3. Ali Emre Yıldız - Karaman GSK

5. Eyüp Selçuk Yıldız - Eskişehir Önder GSK
6. Berat Taştekin - Çorum SK
7. Alper Yasin Ateş - Nevşehir Üni. GSK
8. Hüseyin Karakurt - İstanbul Üsküdar Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
52 KG
1. Fatma Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
2. Sude Burcu - İzmir Yurtsever GSK
3. Sezen Şevik - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Edanur Köroğlu - Ankara Kartal Tkd SK

5. İpek Çidem - Nevşehir GSK
6. Beyza Manav - İstanbul Ferdi
7. Nisanur Balcı - Samsun İlkadım Bld. SK
8. Kardelen Sertkaya - İzmir Sabah İht. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
59 KG
1. Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ferdi
2. Burcu Özlü - Bursa Kurtuluş GSK
3. Nalan Neslihan Yılmaz - Kastamonu Taşköprü Lider SK
3. Öznur Mercan - Artvin 7 Mart SK

5. Tuğçe Soylu - Samsun Bafra GSK
6. Şeval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK
7. Betül Bakır - Hatay Derince SK
8. Hanife Sümeyye Ayan - Batman GSK
Sıkletin Müsabaka Kurası
7. GÜN SONUÇLARI - 5 Mayıs 2013
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1. Kaan Kılıç - İzmir GSİM SK
2. Ömer Fırat Çelik - Batman Bahçelievler GSK
3. Cemalcan Zilek - İstanbul Bağcılar Bld. SK
3. Emre Coş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

5. Erol Arda Pehlivanlı - Ankara Akyıldırım Tkd. SK
6. Bünyamin Yaşar Dursun - Ankara Seçkinler SK
7. Muhammet Yavuz - İstanbul Özdemir SK
8. Danyel Boz - Mersin İdmanyurdu SK
Sıkletin Müsabaka Kurası
+68 KG
1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Ayla Solak - Mersin Büyükşehir Bld. SK
3. Mervenur Evci - Ankara Anıl 1 Sk
3. Ecehan Güneş - İstanbul GOP Kuvvet Tkd SK

5. Serap Ilgar - Bursa Sağlıkgücü SK
6. Ayşe Asma - İstanbul GOP Bld. SK
7. Aylin Pelin Güngör - İstanbul Özdemir SK
8. Ümmügülsüm Koçak - Konya Selçuklu Bld. SK
Sıkletin Müsabaka Kurası







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+