Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
2 - 5 Temmuz 2013 | Kayseri


Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 2 Temmuz 2013
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1. Ali Karadoğan - Malatya Kurhan SK
2. Gökhan Bulmuş - İstanbul Egemen İht. SK
3. İ. Furkan Korkmaz - Uşak Eşme Tuğra SK
3. Sezer Dalsüren - Ankara Yeni Altındağ Bld SK

5. Barış Çakır - İzmir Optimum SK
6. Taha Yasin Seven - Samsun Bafra Tkd SK
7. Muhammed Beygiroğlu - Kastamonu Türk Telekom SK
8. Berat Arık - Adana Mavi Lacivertlim SK
49 KG
1. Hakan Reçber - Ankara Ego SK
2. Recep Anıl Çancı - İstanbul Ferdi
3. Sezgin Tosun - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
3. A. Emin Yılmaz - Samsun Ekinci SK

5. Ozan Muhammet Takır - Giresun Tireboluspor
6. Batuhan Şimşek - Konya Selçuklu Bld. SK
7. Doğukan Yazıcı - İstanbul Cansey SK
8. Ahmet Yıldıray Serenli - İstanbul Kafkas Tkd SK
53 KG
1. Burak Sönmez - Adana Akdeniz SK
2. Onur Erzan - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Enes Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK
3. İbrahim Perçin - Ankara Yeni Altındağ Bld. SK

5. Eray Yıldız - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
6. Ferhat Can Kavurat - Kocaeli Gençlik Hizmetleri SK
7. Mehmet Alparslan Yokuş - Erzincan Relax SK
8. Muhammed Enes Yıldırım - Gaziantep Ferdi
47 KG
1. Aleyna Özdemir - Kayseri Yaytansay SK
2. Kübra Korkmazer - Kastamonu Taşköprü Lider SK
3. İlayda Direk - İstanbul G.O.P Bld. SK
3. Gamze Yılmaz - Balıkesir Burhaniye Tkd İht.

5. Simge Demircioğlu - Kastamonu Türk Telekom SK
6. Sümeyye Kıran - Niğde Yiğit SK
7. Zehra Tanışma - Trabzon Bordo Mavim SK
8. Feyza Uluocak - İstanbul Bağcılar Olimpik SK
59 KG
1. Sümeyye Eğri - Ankara Çınar GSK
2. Gülsüm Gültekin - Eskişehir Öncü SK
3. Yasemin Yeşilyurt - İzmir Menderes Tkd SK
3. Elif Nur Şahin - Niğde Ferdi

5. Kevser Dönmez - Adana Yüreğir Bld. SK
6. Simge Erensayın - İzmir Konak Bld. SK
7. Aylin Kaya - Ankara EGO SK
8. Funda Yıldız - Batman Mezopotamya Eğt.
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Temmuz 2013
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1. Ahmet Dinçol - İzmir Bozyaka Korean Tkd SK
2. Mustafa Turhal - Ankara Vadi SK
3. Davut Alp Artar - Manisa Soma Tkd SK
3. Özgür Mutluca - İzmir Efsane Gençlik SK

5. Ömer Tarık Soysal - Sakarya Büyükşehir Bld. SK
6. Zülfikar Baydoğan - Karaman Özel İdare SK
7. Kadir Eğri - Ankara Çınar GSK
8. Kadir Çelikoğlu - Karabük Çınar SK
41 KG
1. Ahmet Talha İnan - Niğde Dünya SK
2. Ramazan Köse - Ankara Hakan Tkd SK
3. Mehmet Kani Polat - İstanbul Altunçevik SK
3. Ufuk Kaya - İstanbul Yavuz SK

5. Mustafa Erşahin Batman - 19 Mayıs GSK
6. Cevat Altuntaş - Trabzon Ferdi
7. Görkem Korkmaz Kılıç - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
8. Haktan Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK
61 KG
1. Mehmet Han Baysal - Konya Fatih Sultan Mehmet SK
2. Mustafa Aslan - Bursa Gürsü Bld. SK
3. Hasan Can Lazoğlu - İstanbul Ferdi
3. Yasin Taşdemir - Tekirdağ Doruk SK

5. Şükrü Yıldırım - İstanbul Egemen İht. SK
6. İbrahim Hulusi Kaya - Elazığ Kwon SK
7. Halit Faruk Acar - Kocaeli B.şehir Bldç Kağıtspor
8. li Mutlu - Kayseri Barboros Hayreddin SK
41 KG
1. Birsunur Dede - İzmir Gaziemir Bld. SK
2. Melisa Salime Kurt - Adana Şakirpaşa Hlk. Eğt.
3. Buket Coşan - Ankara Kanka Tkd. SK
3. Kübra Gök - Adana Çalışkan SK

5. Sefa Ceren Koyuncu - Konya Çatalhöyük Çumra Bld. SK
6. Ceyda Yetim - Uşak Eşme Tuğra SK
7. Nisa Özkaya - Kocaeli Karamürsel Bld. SK
8. Kayra Destan - Balıkesir Tkd. GSK
44 KG
1. Fatma Keleş - Konya Meram Bld. SK
2. Merve Dinçel - Ankara Kanka Tkd Sk.
3. Şüheda Nur Güler - Bursa Ferdi
3. Sürmeli Gizem Yücel - İstanbul Altunçevik Tkd SK

5. Sude İrem Halksever - İzmir Konak Bld. SK
6. Aslıhan Öztürk - Ankara Aktif Akademi SK
7. Didem Doğru - İzmir Sabah İht. SK
8. İdilnur Paçin - Diyarbakır Yeni Güneydoğu GSK
55 KG
1. Zeynep Yeter Altan - Yozgat Sorgun Bld. SK
2. Yasemin Asena Arıoğlu - Muğla Soyakan SK
3. Beyza Burkaş - Eskişehir Odunpazarı GSK
3. Nimet Dilara Yıldırım - Ankara Akyıldırım Tkd SK

5. Nurpel Karakaş - Diyarbakır Dalgıç GSK
6. Selin Bağdatlı - Hatay Öz Şampiyonalar Tkd SK
7. Hande Temuçin - Bursa Sağlıkgücü GSK
8. Serpil Yabaş - Malatya Kurhan SK
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Temmuz 2013
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
45 KG
1. Musa Çetin - İzmir Bornova Bld. SK
2. Burak Aşık - Adana Mavi Lacivertlim SK
3. Kahraman Buğra Özgen - Kayseri Barboros Hayreddin SK
3. Mücahit Altun - Ankara EGO SK

5. Emrullah Aydın - Kocaeli Derince Tkd
6. Muhammet Talha Dumlu - Sivas Demir Spor
7. Emre Zengin - Bursa Osmangazi GSK
8. Ertuğrul Kaan Eşme - Edirne Bld SK
57 KG
1. M. Talha Aydoğan - İstanbul GOP Erdoğan Tkd SK
2. Eray İlhan Akbulut - İzmir Çağrı Tkd SK
3. Ali Aslan - Bursa Gürsü Bld SK
3. Sercan Çavuş - Ankara Avrupa SK

5. M. Emin Aydoğdu - İstanbul Cihan SK
6. Hasan Can Yılmaz - Konya Çatalhöyük Cumra Bld. SK
7. Abdül Baki Özdemir - Konya Fatih Sultan Mehmet SK
8. Batuhan Dikmen - Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O. SK
65 KG
1. Mert Çiçek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Emre Gül - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
3. Çağrı Bozkurt - Gaziantep GSK
3. Doğukan İlicik - Edirne Trakya Uzakdoğu SK

5. Onur Yılmaz - Sakarya Arifiye Atılgan SK
6. Ramazan Akkuş - Zonguldak Kilimli Bld. SK
7. Hasan Asrınsu Fıçıcı - Adana Şahinspor
8. Yusuf Arda Güven - Ankara Maliye Milli Piyango SK
33 KG
1. Şerife Ilgız - Konya Fatih Sultan Mehmet SK
2. Rabia Ardıç - Adana Mavi Lacivertlim SK
3. İrem Bekdaş - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Elanur Çelik - Samsun Feza GSK

5. Aynur Yılmaz - Bursa Sağlıgücü GSK
6. Kerime Özalp - Karabük Çınar SK
7. Ece Arık - Uşak Eşme Tuğra SK
8. Beyza Çandır - Bursa Orhangazi Bld. SK
37 KG
1. Busenur Köroğlu - Ankara Kartal Tkd. SK
2. Ayşe Sümeyra Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Selen Soytürk - Samsun Polis Gücü SK
3. Nilüfer Özkuru - İzmir Bozyaka Korean Tkd SK

5. Aleyna Gökce Başar - Manisa Başar Tkd SK
6. Gülşen Erçoban - Adana Ejder Tkd. SK
7. Ece Ateşova - Kırklareli Ergin SK
8. Kerime Balaban - Kocaeli Derince GSK
51 KG
1. Fatma Şevval Özkavak - Ankara ASKİ SK
2. İlayda Yılmaz - Mersin Silifke Elit GSK
3. Huri Korkut - Mersin Lider SK
3. Aleyna Yılmaz - Mersin Silifke Bld. SK

5. Handegül Ece - Kayseri Yay Tan Say SK
6. Seray Oğuz - Kırklareli SK
7. Ece Nur Kalender - Ankara Akyurt GSK
8. Zehra Abay - İstanbul Tuzla Bld. SK
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Temmuz 2013
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
+65 KG
1. İlter Gürçınar - Hatay Payas Bld. SK
2. Sergen Curabas - Adana Mavi Lacivertlim SK
3. Halis Esmeray - G.Antep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğt.
3. Muhammet Emin Açıkgöz - Ankara Çınar GSK

5. İsmail Cem Sırdaş - Sivas Demirspor
6. İbrahim Menekşe - Malatya Menekşe SK
7. Abdullah Baş - Bursa Yıldırım Bld. SK
8. Ferhat Camak - İstanbul GSK
29 KG
1. Bilge Berçem Sustam - Ankara EGO SK
2. Kübranur Çekmece - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Şahinur Zararsız - Ankara Mamak Bld. SK
3. Gülsena Karakuyulu - Eskişehir Tepebaşı GSK

5. İlayda Baykal - İstanbul Bağcılar Olimpik SK
6. Esmanur Temoçin - Bursa Sağlık Gücü GSK
7. Edanur Koç - Bilecik Osmaneli SK
8. Kadriye Beyza Kirenci - İstanbul Üsküdar Bld. SK
+59 KG
1. Şeyma Nur Söğüt - Ankara Kanka Tkd SK
2. Zeynep E. Uyumaz - Muğla Soyakan SK
3. Hatice Günay - Nevşehir Kapadokya SK
3. Buğse Hanife Devlez - Bilecik Bozüyük Halk Eğt. SK

5. Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld. SK
6. Şeyda Ezen - Malatya Ezen SK
7. Burcu Kamalı - Ankara Anıl 1 SK
8. Neslihan Şal - İzmir Te İht. SK







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+