Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
2 - 5 Eylül 2013 | Karaman

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 2 Eylül 2013, Pazartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1. Özgen Karabacak - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
3. Mahmut Sami Sert - Konya Bld. SK
3. Orkun Yılmaz - Edirne Bld. GSK

33 KG
1. Emre Altun - Ankara Hakan Tkd SK
2. Enver Altınkara - Adana Çukurova Tkd SK
3. Mehmet Mustafa Yayla - Ordu Mor Beyaz SK
3. Halil İbrahim Çakır - İzmir Optimum SK
27 KG
1. Sema Nur Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
2. Nurcan Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Büşra Zeyrek - Bursa Osmangazi SK
3. Meryem Akgün - Tekirdağ Çerkezköy SK

33 KG
1. Emine Göğebakan - Çanakkale Anafartalar SK
2. Derya Eşme - Edirne Bld. GSK
3. İrem Açıkgöz - Yozgat Sarıkaya Bld.
3. Aleyna Bursa - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt.

57 KG
1. Vildan Emre - Hatay Öz Şampiyon Tkd. SK
2. Begüm Ermantaş - Tekirdağ Polisgücü SK
3. Leyla Arviş - İstanbul Egemen SK
3. Seda Sema Özeren - Ankara Yalçın Tkd SK
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Eylül 2013, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1. Samet Çelik - Karaman Performans Tkd. SK
2. Ömer Faruk Özdemir - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Alper Tuna Alan - Sakarya Işık Koleji SK
3. Kenan Köroğlu - Mersin Zirve SK

36 KG
1. Kadir Çelikoğlu - Karabük Çınar SK
2. Ömer Faruk Soysal - Sakarya Büyükşehir Bld. SK
3. Emre Alp - İzmir Buca Bld. SK
3. Mehmet Kaan Şenkuru - Antalya Telekom SK

57 KG
1. Enes Akıncı - Ankara Keçiören Bağlum SK
2. Eren Kaçan - Trabzon Pelitli Bld. Yeni SK
3. Ömer Faruk Akgün - Sakarya Şampiyonlar GSK
3. Batuhan Sangur - Adana Akdeniz Kartalı SK
30 KG
1. Melek Polat - Bursa Sağlıkgücü SK
2. Büşra Kaderli - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Seher Ülkü - Kırklareli GSK
3. Emine Deniz - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt. SK

36 KG
1. Beyzanur Güngör - Kırklareli SK
2. Ece Ateşova - Kırklareli Ergin SK
3. Sinem Yalap - Kırklareli Ergin SK
3. Vildan Kılıç - Trabzon GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Eylül 2013, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
40 KG
1. Sefa Altınyüzük - Niğde Dünya SK
2. Alperen Kurhan - Muğla Soyakan SK
3. Abdullah Polat - Ankara EGO SK
3. Yunus Emre Doğan - Konya Meram Bld. SK

45 KG
1. Hayrettin Aslantaş - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt.
2. Haktan Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK
3. M. Talha Şafak - Konya Meram Bld. SK
3. Yağız Özsalih - Trabzon Pelitli Bld. SK

50 KG
1. Emre K. Ateşli - Tokat Uçtu Savunma SK
2. Melih Yılmaz - Samsun Polisgücü SK
3. M. Alperen Koç - İstanbul Bayrampaşa Bld. SK
3. F. Kadir Doymaz - İzmir Büyükşehir Bld. SK
40 KG
1. Emine Nur Palas - Adana Çalışkan SK
2. Kayra Destan - Balıkesir Tkd GSK
3. Saliha Küçüksolak - Konya GSİM
3. Eda Bülbül - Gaziantep Islahiye SK

45 KG
1. Nuray Olcay - Manisa Akhisar Bld. SK
2. Ayşe Ece Özcan - Ankara Akyıldırım SK
3. Melisa Karasandı - Çorum Sungurlu SK
3. İrem Erdoğan - Ankara EGO SK
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Eylül 2013, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
+57 KG
1. Melih Mete Tozluyurt - Ankara Yalçın Tkd SK
2. Mustafa Faik Özmumcu - Amasya GSK
3. Hasan Furkan Yükçeken - Gaziantep GSK
3. İsmail Koruk - Aydın Güler Tkd SK
50 KG
1. Huri Korkut - Mersin Lider SK
2. Zülal Altın - Antalya Telekom SK
3. Senem Bacaksız - Karaman Yunusemre İ.Ö.O.
3. Esra Uğur - İstanbul Aytan SK

+57 KG
1. A. Zeynep Bahçeci - Kayseri Akademik SK
2. K. Sıla Serttürk - Ankara Polat SK
3. Enise Çetiz - Hatay Mehmet Erişik SK
3. Gülendam Unutmaz - Samsun Kaya SK







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+