Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - İzmir
25 - 27 Ekim 2013 | Celal Atik Kapalı Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. Ankara Ulaştırma SK
2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. İzmir Büyükşehir Bld. SK
4. İstanbul Tuzla Bld. SK
5. İzmir Efsane Gençlik SK

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul GOP Bld. SK
2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. İzmir Yurtsever SK
4. Ankara Mamak Bld. SK
5. İzmir Büyükşehir Bld. SK

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ankara Ulaştırma SK
4. İstanbul GOP Bld. SK
5. İzmir Efsane Gençlik SK

1. GÜN SONUÇLARI - 25 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
54 KG
1. Köksal Kaya - Erzurum Sağlık Spor
2. Serkan Deniz - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Evren Karaca - Üsküdar Bld. SK
3. Metin Dankaz - Ankara EGO SSK

63 KG
1. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Fuatcan Aldemir - Ulaştırma SK
3. Haydar Köprülü - Manisa Başar SK
3. Ömer Ramazan Evez - İzmir Çiğli Bld. SK

74 KG
1. Muhammet Talha Sarı - Ulaştırma SK
2. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Necmettin Selim Oyar - Manisa Başar SK

46 KG
1. Ceren Özbek - Ankara Mamak Bld. SK
2. Simge Burcu - İzmir Yurtsever Gençlik SK
3. Emel Utku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Safiye Polat - Ankara EGO SK

53 KG
1. Kübra Dürdane Çakır - İstanbul G.O.P. Bld. SK
2. Sevde Mavi - Ankara ASKİ SK
3. Hatice Kübra Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK

62 KG
1. Kübra Bayrak - Ankara Çınar GSK
2. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul G.O.P. Bld. SK
3. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
3. Nazmiye Terzici - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

2. GÜN SONUÇLARI - 26 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. Ömer Faruk Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
2. Görkem Sezer - İzmir GSİM
3. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
3. Orhan Gazi Güler - İzmir Efsane SK

68 KG
1. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Seyithan Akbalık - Ulaştırma SK
3. Mert Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Abdullah Mejmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK

80 KG
1. Ozan Berken Bindak - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Yunus Sarı - Ulaştırma SK
3. Uğurcan Laçin - İstanbul Bağcılar Bld. SK
3. Berkcan Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK

49 KG
1. Sude Burcu - İzmir Yurtsever Gençlik
2. Büşra Angın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ruhat Akalın - Ankara Çınar SK
3. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM

57 KG
1. Özlem Ulaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Fatma Sarıdoğan - İstanbul G.O.P. Bld. SK
3. Seval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK
3. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara EGO SK

73 KG
1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Dürdane Koçyiğit - İstanbul Yavuz SK
3. Gamze Aşçı - Bursa Spor Kulübü
3. Gözde Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. GÜN SONUÇLARI - 27 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
87 KG
1. Serdar Akın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Mehmet Korucu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Ali Sarı - Ulaştırma SK
3. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK

+87 KG
1. Yasin Baştuğ - Ulaştırma SK
2. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Kaan Kılıç - İzmir GSİM

67 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara ASKİ SK
2. Kübra Okur - Bursa Spor Kulübü
3. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
3. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK

+73 KG
1. Cansel Deniz - İstanbul G.O.P Bld. SK
2. Ecehan Güneş - İstanbul G.O.P Kuvvet SK
3. İclal Küçük - İstanbul Yavuz SK
3. İnci Uçar - İzmir Yurtsever Gençlik











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+