Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2014 yılı Faaliyet Programı
 2014 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA

FEDERASYON SMS LİSTESİ KAYIT
Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :

  SİTE ARAÇLARI
Açılış Sayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin


Web Sayfası:
webmaster@taekwondo.org.tr
www.taekwondo.org.tr

www.tekvando.org.tr

www.turkiyetaekwondofed.gov.tr


Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
11 - 16 Ocak 2014

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 11 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1. OĞUZ NİHAT KAYA - GAZİANTEP GSK
2. MÜCAHİT FURKAN GÜLDÜR - TOKAT UÇTU SK
3. RAMAZAN AKİNER - B.ŞEHİR BLD ANKARA SPOR
3. BEKTAŞ GÖKAY - BURSA OSMANGAZİ BLD

5. FERHAT AKYÜREK - MERSİN ZİRVE SK
6. MURAT BASUMLU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7. M. FATİH DOĞAN - YOZGAT SORGUN BLD SK
8. HAKAN REÇBER - ANKARA ADLİYE SK
49 KG
1. ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP GSK
2. SEMRA ŞAHİN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3. SAFİYE POLAT - ANKARA ANKARA EGO SK
3. SEDA KOÇAK - ANKARA SEVEN SK

5. BÜŞRA KESTER - ANTALYA İHSAN KOZ İ.O. GSK
6. RABİA ZURNACI - İSTANBUL GOP BLD GSK
7. RUHAT AKALIN - ANKARA ASKİ SK
8. ELİF KIVRAK - ANKARA MAMAK BLD SK
68 KG
1. SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD GSK
2. KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ASENA NUR KARACA - GİRESUN FERDİ
3. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. BANU ŞANLI - TRABZON ŞAFAK TKD İHT SK
6. ÖZGÜN RECEPOĞLU - ORDU MOR BEYAZ SK
7. GAMZE GÜL - NİĞDE ŞİMŞEK SK
8. MELİS ÖYKÜ UÇAN - KAYSERİ B. HAYRETTİN SK
2. GÜN SONUÇLARI - 12 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1. HARUN TARHAN - MERSİN ALDEMİR GSK
2. YAVUZHAN URGAÇ - İZMİR FERDİ
3. EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. CENGİZHAN KOÇGAN - NİĞDE BELDİYE SPOR

5. İBRAHİM KAYA - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
6. MUSA ÇETİN - İZMİR BORNOVA BLD GSK
7. KEMAL ALTUNÇ - DİYARBAKIR İMKB KAYAPINAR LİS.
8. İSRAFİL ASLAN - İZMİR ERDEMLİ ANADOLU TEK. LİS.
63 KG
1. HAKAN KAVURAT - ANKARA EGO SK
2. NURİ ÖZEL - ERZİNCAN RELAX SK
3. HASAN KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK. EĞT.
3. AKİF EMRE TÜREDİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

5. EMRE ERSÖZ - İSTANBUL SARIYER BLD SK
6. SELİM CEM URUŞ - KAYSERİ YENİ DEMİR SK
7. YİĞİT KÜÇÜKYILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
8. REŞAT ALTUN - ARTVİN LİVANE ÇORUH GSK
46 KG
1. SİMGE BURCU - İZMİR YURTSEVER GSK
2. HAVVA NUR ÇOBAN - KONYA TEİDAŞ GSK
3. CEREN ÖZBEK - ANKARA EGO SK
3. İLAYDA DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK

5. ESRA KALEM - BİLECİK BOZÜYÜK HLK. EĞT.
6. ŞEVAL KABAN - BATMAN BEHÇELİEVLER GSK
7. ŞUHEYDA NUR GÜLER - BURSA FERDİ
8. ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
3. GÜN SONUÇLARI - 13 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1. ONUR ALTAN - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
2. ATAKAN SARITEN - ANKARA EGO SK
3. BURAK YURTAKAL - İZMİR BOZKAYA KOREAN TKD
3. EMRE ÇELİK - İZMİR OPTİMUM SK

5. M. KUBİLAY ERGÜL - ÇANAKKKALE ANAFARTALAR SK
6. UFUK KAYA - İSTANBUL YAVUZ SK
7. ARDAHAN SOYDAN - ADANA AKDENİZ SK
8. BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
78 KG
1. ONUR ÇALIK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2. YAŞAR KAAN EKŞİOĞLU - İSTANBUL YENİGÜN TKD
3. HÜSEYİN ALPTUĞ DEMİREL - ANKARA AKYILDIRIM SK
3. SEMİH KOCAOĞLU - İSTANBUL SARIYER BLD SK

5. MERT GÜL - İZMİR KOÇOĞLU SK
6. İLKAN GÜLER - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
7. ANIL KARA - İSTANBUL CİHAN SK
8. İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
42 KG
1. DUYGU ÖZYAHNİ - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
2. AYŞE BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT.
3. SÜEDA ONAT - BİLECİK OSMANELİ BLD SK
3. NİLÜFER ÖZKURU - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD

5. BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR GSİM
6. ARZU OKAY - DİYARBAKIR DOĞA GSK
7. KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
8. İLAYDA K. ÇİFTÇİ - ESKİŞEHİR ÖNCÜ SK
44 KG
1. BİRSUNUR DEDE - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
2. SEMRA YILDIRIM - İZMİR GSİM
3. SEMANUR EĞİLMEZ - İSTANBUL GOP BLD SK
3. ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK

5. FATMA KELEŞ - KONYA MERAM BLD SK
6. HAMİYET TOĞAN - TOKAT BLD PİLEVNE SK
7. MELİSA S. KURT - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK. EĞT.
8. DİDEM DOĞRU - İZMİR SEFERİHİSAR SK
4. GÜN SONUÇLARI - 14 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1. İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2. FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
3. FARUK ORHAN - MERSİN ZİRVE SK
3. KÜRŞAT BÜYÜKEKEN - KARAMAN TÜRK TELEKOM SK

5. R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6. MELİH SAADETTİN ŞAHİN - ANKARA ANIL SK
7. SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
8. MÜCAHİT ALTUN - ANKARA ADLİYE SK
73 KG
1. REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
2. NECMETTİN SELİM OYAR - MANİSA BAŞAR TKD
3. EBUBEKİR ATMACA - İZMİR AKAR GSK
3. EMRE GÜL - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK

5. YUNUS TAYGAN - MALATYA JUDO TKD İHT.
6. ERTUĞRUL ŞEN - TRABZON BORDO MAVİ SK
7. ERAY TOPÇU - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
8. İLKER TANRINIAN - İSTANBUL GOP BLD SK
63 KG
1. MAİDE NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
2. NAZMİYE TERZİCİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. BEYZA CEREN - KARAMAN PERFORMANS SK
3. ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK

5. ELİFNUR ŞAHİN - NİĞDE FERDİ
6. GİZEM NUR ALBAYRAM - GAZİANTEP FERDİ
7. RABİA ÇAPAR - MERSİN ZİRVE SK
8. SÜMEYYE EGRİ - ANKARA ÇINAR GSK
5. GÜN SONUÇLARI - 15 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1. DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
2. İLKER DERE - ANTALYA TELEKOM SK
3. AKIN AKYOL - İZMİR GSİM
3. KUTAY CEKEM - ANKARA EGO SK

5. ENES ZIPIR - KONYA SELÇUK BLD SK
6. MEHMET ALPARSLAN YOKUŞ - ERZİNCAN BLD SK
7. FURKAN BUDAK - GAZİANTEP NİZİP M. A. ERSOY EĞT.
8. ZANA EZGİN - BATMAN BAHÇELİEVLER GSM
68 KG
1. YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
2. FURKAN ERTOK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. ÖMER LÜTFİ ŞAN - KONYA BOYALI SK
3. EMRE ZESGİN - ANKARA HAKAN TKD SK

5. KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6. M. FURKAN SÖNMEZ - TRABZON BLD SK
7. KAAN DİNAR - BARTIN ÇAĞDAŞ SK
8. BERAT ÖZKAYA - NİĞDE YİĞİT SK
52 KG
1. İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR GSİM
2. YAĞMUR BANDA - İZMİR GSİM
3. SERAY OĞUZ - KIRIKLARELİ SK
3. ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK

5. FATMA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
6. BETÜL EDA AK - İSTANBUL GOP BLD SK
7. BEYZA MANAV - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8. SÜMEYYE KIRAN - NİĞDE YİĞİT SK
59 KG
1. ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SK
2. ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL GOP BLD SK
3. CANSU ATEŞ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
6. GÜLSÜM GÜLTEKİN - ESKİŞEHİR ÖNCÜSPOR SK
7. HİKMET NUR DURAK - ANKARA ASKİ SK
8. NAZLI KAYIKÇI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6. GÜN SONUÇLARI - 16 Ocak 2014
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1. TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2. ORKUN ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK
3. M. RECEP ÇETİNKAYA - BUCAK BLD OĞUZHAN SK
4. VEYSEL YÜKSEL - MUĞLA MİLAS GSK

5. HAMZA CAN SACMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
6. BÜNYAMİN YAŞAR DURSUN - ANKARA SEÇKİNLER SK
7. ERKAN KOÇ - GİRESUN KEŞAT BLD SK
8. KÜRŞAD HAVADAN - SİİRT 56 SK
55 KG
1. FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL GOP BLD SK
2. ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. TUĞÇE TOKGÖZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
4. ZEYNEP YETER ALTAN - YOZGAT SORGUN BLD SK

5. FERHAN ARSLANTAŞ - AVRUPA AVRUPA SK
6. SERPİL YABAŞ - MALATYA KURHAN SK
7. ŞULE ÇİL - OSMANİYE ERGÜN SK
8. BÜŞRA İLERİ - KONYA FATİH SULTAN MEHMET SK
+68 KG
1. ZEYNEP ÇELİK - İZMİR ADNAN KARA SAKAL SK
2. MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
3. EBRU KESKİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4. ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA KANKA SK

5. ESMA KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
6. AYŞE ASMA - İSTANBUL GOP BLD SK
7. ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
8. GÜLLÜHAN TUNA - KIRIKLARELİ BABAESKİ SK





  TEMMUZ 2014
  Olimpik Sıkletler
  Bayanlar Dünya Sıralaması
  Erkekler Dünya Sıralaması



SERVET TAZEGÜL
OLİMPİYAT ŞAMPİYONU


NUR TATAR
OLİMPİYAT İKİNCİSİ






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr