Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Seyithan Akbalık Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
2 - 6 Ağustos 2014 | İzmir
Celal Atik Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 2 Ağustos 2014
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - EVREN KARACA - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - CİHAT ÇAKMAK - İSTANBUL G.O.P BLD SK

5 - A. ALPARSLAN AKARCA - ANKARA LEOPAR SK
6 - M. KUBİLAY ERGÜL - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
7 - CEMİL ULUYILMAZ - ANKARA ADLİYE SK
8 - BEDİRHAN SELVİ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
53 KG
1 - SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - AYŞEN GÜLSÜM ALTAN - YOZGAT SORKUN BLD SK
3 - SEDANUR YUMURÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İSTANBUL G.O.P BLD SK

5 - ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
6 - HAYRUNİSA DUMAN - İSTANBUL CANSEY SK
7 - ELİF KALEM - ANKARA ADLİYE SK
8 - GÜLSÜM İNAN - BURSA GÜRSU BLD SK
73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL G.O.P BLD SK
2 - BEYZA NUR KILIÇ - ANKARA POLAT SK
3 - EDANUR İSTER - ORDU FATSA SK
3 - ŞEYMANUR NORAS - İSTANBUL YAVUZ SK

5 - ŞEHRİBAN AYDINLI - ANKARA EGO SK
6 - AYŞENUR İLTİGEER - ELAZIĞ KESRİK HİLAL SK
7 - PELİN DURSUN - MANİSA BAŞAR TKD SK
8 - SEVİM AY - İZMİR KOÇOĞLU SK
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Ağustos 2014
58 KG
1 - GÖRKEM SEZER - İZMİR GSİM
2 - MEHMET ALİ İNAN - ANKARA EGO SK
3 - SAMET GÜMÜŞEL - KARAMAN PERFORMANS SK
3 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6 - ENES MADAK - SAKARYA TKD SK
7 - HAKAN RAMAZAN TEPE - İSTANBUL G.O.P BLD SK
8 - İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
74 KG
1 - MUHAMMED EMİN YILDIZ - ORDU GSK
2 - HACI DİCLE - İZMİR YURTSEVER SK
3 - NEDİM GÜNDOĞDU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - ONUR ÇALIK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

5 - ALPEREN DEMİRBAŞ - ERZİNCAN MÜFTÜLÜK SK
6 - MUHAMMET YETİM - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - ERKAN BAŞ - İSTANBUL YENİGÜN TKD SK
8 - BURAKHAN AYDEMİR - TRABZON BORDO MAVİM SK
62 KG
1 - KÜBRA OKUR - BURSA SK
2 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
3 - ESRA ÖZDOĞAN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK

5 - NUR OĞUŞ - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
7 - TUBA DEMİRCİ - İSTANBUL G.O.P ERDOĞAN TKD SK
8 - TUĞÇE MERVE ZİNAL - İSTANBUL G.O.P BELEDİYE SK
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Ağustos 2014
63 KG
1 - ÖMER RAMAZAN EVEZ - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
2 - ORHAN GAZİ GÜLER - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - MUHAMMET BABAHANOĞLU - ADANA ŞAHİN SK
3 - HASAN KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK EĞT SK

5 - ALİ İHSAN NEGİZ - ANKARA ADLİYE SK
6 - YUSUF CEYHAN - ANKARA POLATLI TAKD SK
7 - ALİ HAKAN DİNÇSOY - ANKARA HAKAN TKD SK
8 - AHMET DİN - SAKARYA KOCAELİ TKD SK
87 KG
1 - MEHMET KORUCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MURAT SARIIŞIK - ANKARA HAKAN TKD SK
3 - SABİT VAROL - ELAZIĞ SK
3 - UĞUR ARĞAN - GAZİANTEP GSK

5 - BÜNYAMİN YAŞAR DURSUN - ANKARA SEÇKİNLER SK
6 - ÖMER TOPUZ - ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK
7 - ÖMER SERDAR DİNÇ - MALATYA ALACA SK
8 - AYBERK EKİNCİ - ORDU ZİRVE SK
46 KG
1 - SONGÜL İLK - ANKARA EGO SK
2 - A. BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT GSK
3 - CEREN BİNGÖM - DİYARBAKIR ERTAŞ GSK
3 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK

5 - MELDA AYTAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR GSİM
7 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
8 - ALARA HİLAL TAŞKIN - TEKİRDAĞ BLD GSK
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Ağustos 2014
68 KG
1 - BERKAY AKYOL - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - ABDULLAH MEHMET EVEZ - İZMİR ÇİĞLİ BLD. SK
3 - FAZLI MUHAMMET UZUNAL - MERSİN ALDEMİR GSK
3 - İSMET KÜRŞAT IŞIK - İSTANBUL CANSEY SK

5 - ŞAHİN YİĞİT - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
6 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - OĞUZHAN GEÇER - ORDU MOR BEYAZ SK
8 - AYKUT KEMAHLI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
57 KG
1 - DURDANE ALTUNEL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - ÜLKÜ YÜCEER - BOLU YİĞİT GSK
3 - YAĞMUR BANDA - İZMİR GSİM

5 - ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR ÜNİV. GSK
6 - SELMA CANLI - KONYA SPOR YAZARLARI SK
7 - TUĞÇE TOKGÖZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
8 - EDANUR KÖROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
+73 KG
1 - NAFİA KUŞ - ANKARA İLBANK SK
2 - MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
3 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL G.O.P KUVVET TKD SK
3 - AYŞE ASMA - İSTANBUL G.O.P BLD SK

5 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - NİLGÜN ELİF DOĞAN - İSTANBUL MARMARA ÜNİV. SK
7 - MERVE DİLEKCİ - ÇORUM HLK EĞT SK
8 - BÜŞRA ARK - KOCAELİ DERİNCE TKD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 6 Ağustos 2014
80 KG
1 - BERKCAN SÜNGÜ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - AKİF ÖZTÜRK - MUĞLA GSK
3 - ORKUN ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK
3 - N. HÜSEYİN YAZICI - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

5 - ALPER YASİN ATEŞ - NEVŞEHİR GSK
6 - DİYAR KILIÇTEPE - MERSİN LİDER SK
7 - MERT GÜL - İZMİR KOÇOĞLU SK
8 - ANIL KARA - İSTANBUL CİHAN SK
+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - İZMİR GSİM
2 - KADİR HAN SEZEK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - M. EMİN KOCAMAN - G.ANTEP NİZİP M. AKİF ERSOY SK
3 - ALİ ERCAN ÇELİK - ANKARA HACETTEPE SK

5 - ERTUĞRUL EREN - SAMSUN SAMSUN DO SK
6 - YILMAZ BURAK PEKER - TRABZON GSK
7 - SABİT B. KARAKAŞ - ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK
8 - ALİ KALAY - MANİSA SOMA SOTES SK
49 KG
1 - SEZEN ŞEVİK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - KÜBBA EREN - ANKARA ADLİYE SK
3 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR GSİM
3 - ASLI KOÇAK - İZMİR YURTSEVER GENÇLİK SK

5 - NURGÜL ÇELİK - BURSA SK
6 - MERVE GÜNDOĞAR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - RUHAT AKALIN - ANKARA ASKİ SK
8 - MAKBULE NUR KORUCU - İZMİR GSİM
67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - NESLİHAN DEMİRAL - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3 - İREM YAMAN - ÇANKAYA SAVUNMA SANATLARI SK
3 - ŞULE YILMAZ - ANKARA ASKİ SK

5 - GİZEMNUR ALBAYRAK - GAZİANTEP FERDİ
6 - ALEYNA YILDIZDAL - KIRKLARELİ ERGİN SK
7 - BİLGENUR SARITAŞ - İSTANBUL MARMARA ÜNİV. SK
8 - EYLEM ATAY - BATMAN GSK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+