Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası

19 - 23 Ağustos 2014 | Balıkesir


Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1 - YİĞİT K. YILMAZ - ANKARA - ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
2 - KAAN KILINÇ - AMASYA - TEKHAN GENÇLİK SK
3 - ÜMİT YARDIMCI - ANKARA - ÇINAR GSK
4 - F. KAAN DURSUN - ANKARA - ÇINAR GSK
1 - İREM DURU BUDAK - İZMİR - BUCA SK
2 - SUDE YENER - ANKARA - DİKMEN İKİZLER 3 SK
3 - SİMGE ASLAN - ANKARA - ÇINAR GSK
4 - GÜLNİHAL KAYA - ANKARA - ÇINAR GSK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1 - YASİN ÇEKEN - AMASYA - TEKHAN GSK
2 - M. EMİR YILMAZ - ANKARA - İKİZLER TKD SK
3 - SERHAT AKALIN - ANKARA - ÇINAR GSK
4 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA - TEKHAN GSK
1 - BÜŞRA ÖZDEN - ADANA - DOĞDU SK
2 - İLAYDA AKTAY - İZMİR - İZMİR TED SK
3 - AYŞE OKÇU - ANKARA - ÇINAR GSK
4 - ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL - FERDİ
Genç Erkek Genç Bayan
1 - OĞUZHAN M. ÖRNEK - AMASYA - TEKHAN GSK
2 - RAHMİ ÇELİK - İZMİR - KONAK BELEDİYE SK
3 - KADİR SIRAKAYA - ANKARA - ÇINAR GSK
4 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN - GÜLER TAEKWONDO SK
1 - SEVİLAY KARAKILÇIK - ADANA - DOĞDU SK
2 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP - KARAGÖLGE SK
3 - ASLI ÇİFTÇİ - İSTANBUL - YAVUZHAN SK
4 - SILA TAŞYÜREK - İZMİR - ÇİĞLİ BLD SK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1 - HABİP OKÇU - ANKARA - ÇINAR GSK
2 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL - ÜSKÜDAR BLD SK
3 - ADİL TEKİN - ANKARA - İKİZLER TAEKWONDO SK
4 - SEYYİT B. FIRAT - AMASYA - TEKHAN GENÇLİK SK
1 - ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA - İLBANK SK
2 - BENGÜ ALKAN - ANKARA - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL - ATİKALİ GSK
4 - SÜMEYYE AHİ - ANKARA - İKİZLER TAEKWONDO SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş ) Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1 - MEVLÜT PEKÇAN - ANKARA - İLBANK SK
2 - VOLKAN YALÇINKAYA - ESKİŞEHİR - ŞAHİN SK
3 - BAŞAR BAŞUSTA - İSTANBUL - SEYRANTEPE SK
4 - ALİ İLGÜN - İZMİR - EFSANE SK
1 - MERYEM YAVUZ - ANKARA - FERDİ
2 - DİLEK EDER - ESKİŞEHİR - ESKİŞEHİR GSK
3 - NEZAHAT İSLAM - İSTANBUL - YAVUZHAN SK
4 - SERPİL ŞENOL KAYA - SAMSUN - KAYA SK
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş ) Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - ANKARA - İKİZLER TAEKWONDO SK
2 - KEMAL YILMAZ - ANKARA - ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
3 - NAMIK KONANÇ - ANKARA - TSK GÜCÜ
4 - ZEYNEL ÇELİK - İSTANBUL - ÇELİK TKD SK
1 - NESİBE ALTUN - İZMİR - ÇİĞLİ BELEDİYE SK
2 - GAMZE SARI - İSTANBUL - YANKI SK
3 - SULTAN CAN - İSTANBUL - ÇELİK TKD İHT SK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş ) Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1 - TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL - ÇELİK TKD İHT SK
2 - AHMET ŞANAL - ANKARA - İLBANK GSK
3 - ŞERİF KANDIRMIŞ - İZMİR - FERDİ
4 - MEHMET ERFİDAN - ESKİŞEHİR - ŞAHİN SK
1 - SUNA DİLBER - YAŞAM BOYU SK
2 - NEVİN BAŞ - MUĞLA SK
3 - FERAH USLU - İZMİR FERDİ
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş ) Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1 - GALİP Z. YALÇINKAYA - İSTANBUL - ÜSKÜDAR TKD İHT
2 - ENVER NAZLI - KAYSERİ - FERDİ
1 - SEVGİCAN YALÇIN - ORDU - YENİDOĞUŞ SK
Büyük Erkek ( 66+ Yaş ) Büyük Bayan ( 66+ Yaş )
1 - AŞKIN KAHVECİ - KOCAELİ - KÖRFEZ İHT. SK
2 - KADİM ŞAHİN - KAYSERİ - FERDİ
Minik Erkek Takım Minik Bayan Takım
1 - YUNUS EMRE INAN, KAAN KILINÇ, MEHMET EMİN AYGÜLER (ANKARA)
2 - İBRAHİM MİNAZ, BERAT NURAY, MERTCAN CİVELEKOĞLU (KASTAMONU)
1 - ELİF DEMİR, İREM AKGÜL, GÜLNİHAL KAYA (ANKARA)
2 - BUKET ÇOTAOĞLU, SEBAHAT BUSE BİLGİN, EMEL COŞKUN (BALIKESİR)
3 - MELİKE BAHAR TURAN, SUDENAZ TURAN, MİNE KILIÇ (GAZİANTEP)
Yıldız Erkek Takım Yıldız Bayan Takım
1 - YASİN ÇEKEN, ZİHNİ BERKAY EMİRAL, FURKAN ÇOLAK (AMASYA)
2 - CEM KORTAN UYAR, SERDAR GÖKAY ÇAKICI, EMRE ALTUN (ANKARA)
3 - HAMZA EREN TORAMAN, YUSUF EMRE AKBIYIK, YAVUZ SELİM TAZCAN (BALIKESİR)
4 - SERHAT KAYA, BAYRAM AKTAŞ, VEDAT ATAŞ (ADANA)
1 - KAYRA DESTAN, NURGÜL ÇÜRÜK, T. NUR BÖCEKDERE (BALIKESİR)
2 - BUKET YÜKSEL, AYŞE OKÇU, SILA TORUN ÇİÇEK (ANKARA)
3 - ŞAZİYE CEREN ŞİMŞEK, MELİKE İNCİ, EDANUR ASLAN (GAZİANTEP)
4 - ÖZLEM YAREN, AYSEL NUR DALGARA, KÜBRA GEYLANİ (İZMİR)
Genç Erkek Takım Genç Bayan Takım
1 - MUSTAFA MERT, MUHAMMED FATİH TAŞTAN, MEHMET EMRE TAŞÇI (İSTANBUL)
2 - MUHAMMED HAMZA KIZILARSLAN, HAZAR KOÇ, MEMET TUNÇTEKİN (VAN)
3 - ALPER ALTUNAY, ONUR İLERİ, KUBİLAY METİN (ESKİŞEHİR)
4 - ALPER KADERLİ, B.YÜKSEL KÜTÜKÇÜOĞLU, KADİR NURAY (KASTAMONU)
1 - SEVİLAY KARAKILIÇ, EMİNE AKIŞ, GİZEM ŞAHBAZ (ADANA)
2 - ELİF DÖŞÜÇUKUR, BÜŞRA KAYA, ZEKİYE ANDAÇ TERDİ (GAZİANTEP)
3 - SİNEM ÜSTELCİ, MELİKE ÇİÇEK, BÜŞRA GAMZE GEYİK (İSTANBUL)
4 - BURCU TAYGUN, NESLİHAN ŞAL, IRMAK TÜMER (İZMİR)
Minik İkili Takım Yıldız İkili Takım
1 - SUDE YENER, YİĞİT KEMAL YILMAZ (ANKARA)
2 - SİMGE ASLAN, ÜMİT YARDIMCI (ANKARA)
3 - ZERDA BATI, MEHMET EMİN AYGÜLER (AMASYA)
4 - MERTCAN CİVELEKOĞLU, NUREFŞAN DEMİR (KASTAMONU)
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ, BUSE YAVUZ (ANKARA)
2 - YUSUF EMRE AKBIYIK, NURGÜL ÇÜRÜK (BALIKESİR)
3 - SILA BAĞCI, SERHAT AKALIN (ANKARA)
4 - MELİS YILDIRIM, ERKİN DOĞAN GÜR (SİNOP)
Genç İkili Takım İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1 - SARE KURT, OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK (AMASYA)
2 - BUKET ŞAHİN, KADİR SIRAKAYA (ANKARA)
3 - BURCU TAYGUN, RAHMİ ÇELİK (İZMİR)
4 - KAMER İLAYDA ÇAKICI, ÖZKAN KÜRŞAD BAŞARIR (ANKARA)
1 - FATMA TÖREHAN, HABİP OKÇU (ANKARA)
2 - ELİF AYBÜKE YILMAZ, ADİL TEKİN (ANKARA)
3 - ALİ KEMAL USTABAŞ, KÜBRA DAĞLI (İSTANBUL)
4 - HAKAN AHİ, SÜMEYYE AHİ (ANKARA)
Erkek Takım ( 18-30 yaş ) İkili Takım ( 31+ Yaş )
1 - MURAT SARIKUŞ, UĞUR VARDAR, SERDAR CAN (İSTANBUL)
2 - OSMAN ŞENE, CEM UÇAK, CAN UÇAK (İSTANBUL)
3 - EMİRHAN MURAN, KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI, BURAK ATABEY (İSTANBUL)
4 - MUHAMMED EMİN KÖŞKER, ARDA KAHVECİ, GÖKHAN EYİGÜN (ANKARA)
1 - MEVLÜT PEKÇAN, MERYEM YAVUZ (ANKARA)
2 - HAVVA KONANÇ, NAMIK KONANÇ (ANKARA)
3 - ÜLKÜ TORTOP ALTUN, ŞAHİN ALTUN (İZMİR)
4 - MEHMET ERFİDAN, ELİF YENİGÜN ORHAN (ESKİŞEHİR)

Erkek Takım ( 31+ Yaş) Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ, KEMAL YILMAZ, GÜRAY TÜRK (ANKARA)
2 - HAYRİ TEMEL ALPER, VOLKAN YALÇINKAYA, ALPER SADIKOĞLU (ESKİŞEHİR)
3 - ŞAHİN ALTUN, İSMAİL KÖKÇÜ, ALİ İLGÜN (İZMİR)
4 - ZEYNEL ÇELİK, TEYFİK ÇELİK, DURSUN ALİ BALMUK (İSTANBUL)
1 - BENGÜ ALKAN, GÜLSÜM TERZİ, SERİM OLGUN KAHVECİ (ANKARA)
2 - ASLIHAN ŞAL, ZERRİN AYDOĞAR, HANDE İPEK YAMANEL (İZMİR)
3 - DİLA ŞEYDA ÇOBAN, FUNDA DÜZENLİ, NACİYE İREKİN (AMASYA)
4 - AYLİN ÖZTÜRK, MERYEM BALOĞLU, GÖZDE ANUK (İSTANBUL)
Bayan Takım ( 31+ Yaş)
1 - SULTAN CAN, ÖZLEM ESİN HAKİKATLI, AYŞEGÜL BALMUK (İSTANBUL)
2 - ARZU ÇAYIR, SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ, NEZAHAT İSLAM (İSTANBUL)
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 12-17
1 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR - BALIKESİR GSK
2 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN - GÜLER TAEKWONDO SK
3 - İHSAN ÖZKAN CEM ESER - ANKARA - ÇINAR SK
4 - MEHMET EMRE TAŞÇI - İSTANBUL - BAHÇELİEVLER SK
1 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR - TEPE BAŞI BLD SK
2 - EDADERYA ÇEKMECE KASTAMONU - FERDİ
3 - SİNEM GÜRBÜZ BALIKESİR - BALIKESİR GSK
4 - AMİNE ZEYNEP BAHÇECİ - BARTIN GENÇLİK MERKEZİ SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - PAİR 12-17 YAŞ ARASI
1 - SERDAR CAN - İSTANBUL - SARIYER BELEDİYESİ SK
2 - SEYYİT BURHANETTİN FIRAT - AMASYA - TEKHAN SK
3 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL - BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - EGE GEZGİN - AYDIN - GÜLER TAEKWONDO SK
1 - KUTAY KILIÇASLAN, SARE KÖK (ESKİŞEHİR)
2 - BUSENUR SEVÜK, ERDEM ŞAHİN (ESKİŞEHİR)
3 - SEMA KABATAŞ, ONUR ERZAN (KASTAMONU)
4 - BÜŞRA DOĞRU, MUSTAFA MERT (İSTANBUL)
FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - TAKIM 12-17 YAŞ
1 - KÜBRA DAĞLI, EMİRHAN MURAN (İSTANBUL)
2 - SEYYİT BURHANETTİN FIRAT, DİLA ŞEYDA ÇOBAN (AMASYA)
3 - Ö.HURİYE YOLASIĞMAZOĞLU, EBUBEKİR ELMACI (KASTAMONU)
4 - SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ ,OSMAN ŞENEL (İSTANBUL)
1 - HAMZA EREN TORAMAN, YUSUF EMRE AKBIYIK, NURGÜL ÇÜRÜK, KAYRA DESTAN, TAYYİBE NUR BÖCEKDERE (BALIKESİR)
2 - ERDEM ŞAHİN, KADİRCAN ÖZKARACA, NEVRİYE ERKAYA, BUSENUR SEVÜK, GÜLSENA KARAKUYULU (ESKİŞEHİR)
3 - CEREN USLU, AHMET ÇİFTÇİ, KADİRCAN KESKİN, ŞAFAK ERGÜN, ASLI ÇİFTCİ (İSTANBUL)
4 - KÜBRA NUR ÇEKMECE, EDADERYA ÇEKMECE, SEMA KABATAŞ, ALPER KADERLİ, ONUR ERZAN (KASTAMONU)
FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1 - MURAT SARIKUŞ, SERDAR CAN, OSMAN ŞENEL, NEZAHAT İSLAM, AYLİN ÖZTÜRK (İSTANBUL)
2 - KÜBRA DAĞLI, MERYEM BALOĞLU, SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ, BAŞAR BAŞUSTA, EMİRHAN MURAN (İSTANBUL)
1 - BERİVAN BOZDAĞ - ADANA - DOĞDU SK
2 - ÖZLEM ESİN HAKİKATLI - İSTANBUL - ÇELİK SK
3 - SERPİL ŞENOL KAYA - SAMSUN - KAYA SK
4 - SERAP KANSU - BALIKESİR - BALIKESİR GSK
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1 - AMASYA
2 - ANKARA
3 - KASTAMONU
4 - BALIKESİR
5 - ADANA
1 - ANKARA
2 - BALIKESİR
3 - İZMİR
4 - ADANA
5 - GAZİANTEP
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1 - ANKARA
2 - AMASYA
3 - BAIKESİR
4 - İZMİR
5 - ADANA
1 - ANKARA
2 - İSTANBUL
3 - ESKİŞEHİR
4 - AMASYA
5 - KOCAELİ
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1 - ANKARA
2 - İSTANBUL
3 - İZMİR
4 - ADANA
5 - AMASYA
1 - ANKARA
2 - İSTANBUL
3 - İZMİR
4 - AMASYA
5 - ADANA




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+