Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

"Kayhan Aytar" Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
7 - 10 Eylül 2014 | Konya

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 7 Eylül 2014, Pazar
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1 - ÖMER FARUK KUZU - KOCAELİ KAĞIT SK
2 - ERHAN ARABACI - İSTANBUL TUZLA BLD.SK
3 - SERVER BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
4 - MUSTAFA Y. ÖZ - KONYA ÖZ YILDIZ TKD SK
5 - FURKAN KARAGÖZ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
6 - GÖRKEM AYSEÇKİN - KOCAELİ KAĞIT SK
7 - BATUHAN PAÇACI - ANKARA SEVEN SK
8 - BERAT AVŞAR - DİYARBAKIR BİSMİL GSK

40 KG
1 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU T. T. GSK
2 - BATUHAN ÇAKMAK - ORDU ZİRVE SK
3 - ALPEREN ARSLAN - ANTALYA POLİS GÜCÜ SK
4 - UMUT AYAŞ - ANKARA ERDEMLİ GSK
5 - DOĞUKAN ÇELİK - ANKARA LEOPAR SK
6 - BİLAL TOPRAK - KIRŞEHİR HARMAN SK
7 - AHMET ÇAĞAN DERNEK - KIRŞEHİR HARMAN SK
8 - BATUHAN ÖZBAY - ANKARA AVRUPA SPOR MERKEZİ
27 KG
1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - SAADET KARABENLİ - ANKARA ERDEMLİ GSK
3 - NURCAN ALICI - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
4 - FATMA MARİA KOÇ - ANKARA MAMAK BLD. SK
5 - YAREN ÇİFTÇİOĞLU - MANİSA BAŞAR TKD İHT.SK
6 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN GENÇLİK MERKEZİ GSK
7 - FATMA GÜL DOĞAN - KARAMAN AKADEMİ SK
8 - A. İREM YILMAZ - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD

33 KG
1 - MELEK POLAT - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 - RÜMEYSA ALBAYRAK - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3 - KÜBRA KEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
4 - SUDE NAZ TURAN - GAZİANTEP ISLAHİYE SK
5 - SEHER KILIÇ - BURDUR İL ÖZEL İDARESİ GSK
6 - CEREN AYDIN - ADANA YÜREĞİR BLD. SK
7 - HALİME NESLİHAN KILINÇ - MALATYA KURHAN SK
8 - BÜŞRA ZEYREK - BURSA OSMANGAZİ GSK

40 KG
1 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
2 - BERİA YILDIZ - ISPARTA BÖLGE SK
3 - TÜLAY DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
4 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ ERGİN SK
5 - IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ FİLİPPER SK
6 - İREM AÇIKGÖZ - YOZGAT SARIKAYA BLD. SK
7 - SEVİLAY EKŞİ - ZONGULDAK SİTE SK
8 - ELİF NUR TORMAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD. SK
2. GÜN SONUÇLARI - 8 Eylül 2014, Pazartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1 - ORKUN YILMAZ - EDİRNE BLD. SK
2 - ERTUĞRUL AŞIK - KIRKLARELİ SK
3 - MAHMUT ESAD ÖZCAN - TEKİRDAĞ BLD. SK
4 - HAKAN İŞLER - İSTANBUL TUZLA BLD. SK
5 - ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR KOÇOĞLU SK
6 - LEVENT KUŞÇU - OSMANİYE ERGÜN SK
7 - MİTHAT KAYA - NİĞDE ÇALKAN SK
8 - EREN ÖZEL - HATAY AYHAN BEKLER SK

50 KG
1 - ONUR ESKİ - İSTANBUL AYTAN SK
2 - MEHMET SELİM AYDIN - İSTANBUL CİHAN SK
3 - BERKAY TAHTALI - İSTANBUL CİHAN SK
4 - AHMET CAN TİMAĞUR - ANTALYA ALANYA BLD. SK
5 - RIDVAN IĞAN - İZMİR BUCA BELEDİYE SK
6 - FURKAN ALBAY - MALATYA MENEKŞE GSK
7 - UĞUR ÜŞENMEZ - ANKARA TOLGA TAEKWONDO SK
8 - H. BERK EMANETOĞLU - KOCAELİ KIVANÇ GSK

57 KG
1 - ABDULKADİR AKYÜZ - İST. BAĞCILAR OLİMPİK SK
2 - HÜSEYİN ÇAĞRI KOCAMAN - ANKARA AYAZ SK
3 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
4 - ERK KÜÇÜKYILMAZ - İST. BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ SK
5 - MUAMMER KORAY GÜDEN - İSTANBUL AYTAN SK
6 - MEHMET SEÇKİN KUTUCU - ZONGULDAK FERDİ
7 - ALİ BATIKAN GÖÇMEZ - KIRKLARELİ FERDİ
8 - HALİL ASLANHAN - İST. SANCAKTEPE BİRLEŞİM GSK
30 KG
1 - ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA EFSANE 2 SK
2 - PERİHAN AKKUZU - MANİSA AKHİSAR BLD. GSK
3 - EDA GÜVEN - İZMİR FERDİ
4 - ŞAHİDE SÜMEYYE AKKAYA - KARABÜK ÇINAR SK
5 - MERYEM AKGÜN - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
6 - GÜLSÜM ÜGEY - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
7 - ZEHRA YILMAZ - KARAMAN AKADEMİ SK
8 - HÜDANUR ÖZYAZICI - KOCAELİ KAĞIT SK

36 KG
1 - NURGÜL OLCAY - MANİSA AKHİSAR BLD. SK
2 - MEKSELİNA BIDIK - ADANA AKDENİZ SK
3 - EMİNE DENİZ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY HLK EĞT SK
4 - MERYEM HİLAL KOCAER - İSTANBUL MALTEPE BLD. SK
5 - DİLARA FATMA TEKİN - ANTALYA TELEKOM SK
6 - SUDENUR ÜNAL - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
7 - JİYAN MAMİR - ADANA ÇALIŞKAN SK
8 - BEYZANUR ÖZTÜRK - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3. GÜN SONUÇLARI - 9 Eylül 2014, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
33 KG
1 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA SEVEN SK
2 - ERAY AKBULUT - KOCAELİ KAĞIT SK
3 - SAMET AYAZ - TEKİRDAĞ ŞAMPİYON SK
4 - DİCLE ÇİL - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
5 - OĞULCAN ÇALIK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD. SK
6 - MUSTAFA ÖNEM - ÇANAKKELE ANAFARTALAR SK
7 - SONER BIYIK - KONYA SELÇUKLU BLD. SK
8 - SEMİCAN ARSLAN - İSTANBUL TUZLA BLD. SK

36 KG
1 - AHMET CAN BAYDI - SAMSUN DO GSK
2 - OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - HASAN KOÇGÜNDÜZ - ELAZIĞ ŞAMPİYON SK
4 - FATİH ŞALVARCIOĞLU - ZONGULDAK SİTE SK
5 - TAHSİN CAN IŞIK - KIRŞEHİR DEMİR GSK
6 - F. ALPEREN MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
7 - UTKU YASİN BAĞÇI - MALATYA KURHAN SK
8 - MEHMET SAMET KAYA - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
45 KG
1 - F. BETÜL ÇAKIR - KONYA SELÇUKLU BLD. SK
2 - ELİF GÜL - NİĞDE DÜNYA SK
3 - BEYZA TUĞRUL - NİĞDE DÜNYA SK
4 - GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA ERDEMLİ GSK
5 - RABİA ÖNEN - BİLECİK OSMANELİ SPOR
6 - EKİN SU ÖNER - ANKARA ERDEMLİ GSK
7 - BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD. SK
8 - EBRU DEMİR - ANTALYA OBA BLD. SK

50 KG
1 - İREM BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD. SK
2 - NURSEMA GÜZEL - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK EĞT SK
3 - GAMZE NUR KIZILTAŞ - ANKARA POLATLI TKD SK
4 - ZÜLAL ALTIN - ANTALYA TELEKOM SK
5 - SENA NUR ARSLAN - KAYSERİ YENİ ÖZAY GSK
6 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ KAĞIT SK
7 - EYLÜL EŞİYOK - KIRKLARELİ ERGİN SK
8 - FATMA SENA ÜLKER - KONYA SELÇUKLU BLD. SK

57 KG
1 - LARA İNCE - BALIKESİR AYVALIK SK
2 - KARDELEN ATALI - SAMSUN LİDER GSK
3 - BİNNUR ŞAHİN - İSTANBUL GOP KUVVET TKD SK
4 - MERVENUR APAYDIN - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
5 - BUSE EŞİT - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
6 - RUMEYSA HİLAL ALTUN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
7 - ELİF ÖZKER - ANKARA İMPAROTOR SK
8 - ZEHRA GÜNDÜZ - GAZİANTEP GSK
4. GÜN SONUÇLARI - 10 Eylül 2014, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
45 KG
1 - M. EMRE TEKE - İSTANBUL ALTUNÇEVİK TKD SK
2 - KAZIM TAHA BOZKURT - ANKARA AKYILDIRIM TKD SK
3 - FURKAN GERDAN - İSTANBUL TUZLA BLD. SK
4 - ARSLAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞAR DOĞU SK
5 - YUSUF AKSU - SİİRT GSK
6 - BURAK TAHA ÖZ - KONYA ÖZ YILDIZ SK
7 - ABDUSSAMED TANRIVERDİ - İSTANBUL FERDİ
8 - EMRE ALP - İZMİR BUCA BLD. SK

+57 KG
1 - TUNAHAN KOZAN - KARAMAN ÖZEL İDARE SK
2 - SERCAN ZİLEK - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3 - İBRAHİM KAYA - MANİSA BAŞAR TKD SK
4 - İSMAİL SEYMEN KAZAN - İZMİR TED İHT. SK
5 - CENGİZ KAĞAN KUŞÇU - İSTANBUL YENİGÜN SK
6 - DOĞUKAN OR - AYDIN DİDİM BELEDİYE SK
7 - MUSTAFA UĞUR CEYLAN - HATAY ERİŞİK SK
8 - İRFAN YAĞIZ YILMAZ - ERZİNCAN RELAX SK
+57 KG
1 - BERRA NUR ÇİFTÇİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD. SK
2 - İLAYDA DEMİR - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O GSK
3 - DURU NEVVAL KOYUNCU - KONYA SELÇUKLU BLD. SK
4 - F. NUR ÇINAR - KONYA SEYDİŞEHİR END. MES. SK
5 - ELİF SU ÖZCAN - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O GSK
6 - GÜLSÜM AYHAN - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRM SK
7 - GÜLHANIM KÖSE - TRABZON OSMANLI BOKS SK
8 - SILA SEMERCİ - BURSA GEMLİK KÖRFEZ YILDIZLARI




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+