Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



Müsabaka Sonuçları

"Akın Alim" Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Bursa
15 - 19 Ekim 2014 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2. İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
4. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
5. İSTANBUL TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
2. İSTANBUL GOP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
4. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
5. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
3. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
4. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
5. İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

1. GÜN SONUÇLARI - 15 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
68 KG
1 - BERKAY AKYOL - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - BEKİR TÜRK - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
3 - HALİS AHMET CANKILIÇ - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - SAMET ALTINIŞIK - ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK
53 KG
1 - SAFİYE POLAT - ANKARA ANKARA EGO SK
2 - KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - SEVDE MAVİ VAR - ANKARA ASKİ SK
3 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA ULAŞTIRMA SK

+73 KG
1 - BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MERVE ATMACA - ANKARA AKYILDIRIM SK
3 - AYŞE ASMA - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - ÖZLEM SARI - İSTANBUL YAVUZ SK
2. GÜN SONUÇLARI - 16 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
58 KG
1 - SERKAN TOK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - FUATCAN ALDEMİR - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - M. SİNAN KAYA - DİYARBAKIR GENÇLERBİRLİĞİ SK
49 KG
1 - SEZEN ŞEVİK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - CEREN ÖZBEK - ANKARA EGO SK
3 - NURGÜL ÇELİK - BURSA SK
3 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP GSK

67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MELİSA MIZRAK - ANKARA SEVEN SK
3 - BÜŞRA AYVA - ANKARA EGO SK
3 - GÜLŞAH ALPTEKİN - ANKARA KANKA TKD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 17 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
63 KG
1 - UMUT BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ORHAN GAZİ GÜLER - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - UĞUR ÜÇDİNÇ - ANKARA EGO SK
4 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK

87 KG
1 - SERDAR AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İSMAİL AKKUŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HAMZA TERZİ - İSTANBUL YAVUZ SK
4 - BERKAY GÖRGÜLÜ - MANİSA BAŞAR TAEKWONDO SK
57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
3 - ŞEVVAL N. TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
4 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 18 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
54 KG
1 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - MEHMET DOLAŞ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - M.VEHBİ KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK

80 KG
1 - MUHAMMED TALHA SARI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - SELMAN NEZİR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - NEDİM GÜNDOĞDU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - VOLKAN OLGUN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
46 KG
1 - SONGÜL İLK - ANKARA EGO SK
2 - SEMANUR EĞİLMEZ - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
3 - ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK

73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD SK
2 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA KANKA TKD SK
3 - ŞULE YILMAZ - ANKARA ASKİ SK
3 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 19 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
74 KG
1 - UMUT CAN ÇALIŞKAN - İZMİR B.ŞEHİR BELD. SK
2 - OKAN ŞİMŞEK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - A. EBUBEKİR ÜÇGÜL - ANKARA YALÇIN TKD SK
3 - ÖMER FARUK BULAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

+87 KG
1 - OKAY DÜZTEPE - İZMİR İZMİR B.ŞEHİR BLD SK
2 - ÇAĞRI TANRIKULU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
3 - YASİR ÇELİK - MALATYA B.ŞEHİR BLD SK
3 - SONER PINARCIK - ANKARA B.ŞEHİR BLD SK
62 KG
1 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
3 - ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42