Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
14 - 18 Ocak 2015 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 14 Ocak 2015
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1 - ÖMER RAMAZAN EVEZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - UMUT BİLDİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MEHMET ÖZTÜRK - KAYSERİ EJDER SK
3 - BEKTAŞ GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK

5 - AKIN AKYOL - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - İLKER DERE - ANTALYA FERDİ
8 - ERDEM YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD SK
46 KG
1 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BURSA SK
2 - SONGÜL İLK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ÇİĞDEM DEMİRCİ - ANKARA EGO SK
3 - BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5 - SEMRA YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
7 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
8 - ZEYNEP ŞAHİN - ANKARA İLBANK SK
2. GÜN SONUÇLARI - 15 Ocak 2015
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1 - MEHMET DOLAŞ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
3 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
3 - MELİKŞAH ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK

5 - İBRAHİM ETEM PAK - ERZİNCAN RELAX SK
6 - SONER KAYA - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
7 - DENİZ DAĞDELEN - TRABZON BORDO MAVİM SK
8 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL BÜYKŞEHİR BLD SK
87 KG
1 - MUHAMMET TALHA SARI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SK
3 - HAMZA TERZİ - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - SERDAR AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SK

5 - ÖMER FIRAT ÇELİK - BATMAN BAHÇELİEVLER GSK
6 - MUHAMET FURKAN KALAFAT - GÜMÜŞHANE GSK
7 - MELİKŞAH BELEN - ANKARA EGO SK
8 - BURAK ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
53 KG
1 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
2 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA ASKİ SK
3 - MERVE GÜNDOĞAR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA ULAŞTIRMA SK

5 - ŞAFAK NOYAN - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - DUYGU VATANSEVER - BURSA SK
7 - SABİHA ERDOĞAN - GAZİANTEP BEYAZ MELEK GSK
8 - SUDE BURCU - ANKARA ADLİYE SK
73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD SK
2 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - CANAN KURU - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
3 - ÖZGE BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK

5 - ŞULE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
6 - HACER TATAR - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
7 - EMKİN ADIYAMAN - VAN TUŞBA SK
8 - ZEHRA YİĞİT - GİRESUN FERDİ
3. GÜN SONUÇLARI - 16 Ocak 2015
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1 - BERKAY AKYOL - ANKARA EGO SK
2 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK GSK
3 - HAKAN KAVURAT - ANKARA EGO SK
3 - FAZLI HAMZA UZUNAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5 - SAMET KORKUTAN - MALATYA FERDİ
6 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - SERHAT KORKUTAN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
8 - KUTAY ÇEKEM - ADANA CANKUTAY SK
80 KG
1 - BERKCAN SÜNGÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - OZAN BERKEN BİNDAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ORKUN ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SPOR
3 - AKİF ÖZTÜRK - MUĞLA GENÇLİK VE SK

5 - BURAK DEMİR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MEHMET ÇELİK - ISPARTA ERBİL SK
7 - NUH HÜSEYİN YAZICI - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - SIRRI FURKAN AYDIN - ANKARA İLBANK GSK
67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BÜŞRA ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - BÜŞRA NUR SEZEK - KONYA FERDİ
3 - BUŞE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK

5 - ŞEYMANUR NORAS - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - BURDUR İ.Ö.İ. KÖY HİZMETLER SK
7 - AYŞE BİRİ - MALATYA ALACA SK
8 - BEYZA CERAN - KARAMAN PERFORMANS SK
4. GÜN SONUÇLARI - 17 Ocak 2015
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - ÖMER AKSOY - ANKARA ADLİYE SK
3 - FUATCAN ALDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - M.MUSTAFA BAĞLAR - ERZURUM ANADOLU FORM SK

5 - ENES MADAK - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
6 - MURAT ÇINGI - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ERZURUM GENÇLİK SK
8 - SADETTİN ÖZTÜRK - ANKARA EGO SK
+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
2 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - ERKAN KOÇ - GİRESUN KESAP BLD SK
3 - ENSAR UĞUZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK

5 - FUAT YILMAZ - ANKARA EGO SK
6 - OSMAN UĞUR KOÇAK - ANTALYA FERDİ
7 - ERDAL TÖRE - ANKARA İLBANK SK
8 - BERKİN NALÇACI - İZMİR BORNOVA BLD SK
49 KG
1 - ÇİLEM SARIOĞLU - ANKARA ADLİYE SK
2 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
3 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
3 - ASLI KOÇAK - ANKARA ADLİYE SK

5 - RUHAT AKALIN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6 - AYŞE HAZAL BOYANMIŞ - İSTANBUL G.O.P BLD SK
7 - SEREN BATMAN - EDİRNE RUMELİ SK
8 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIK GÜCÜ SK
2 - ŞEYMA TUNCER - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - EDANUR KÖROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
3 - SELEN DÖĞER - ANKARA EGO SK

5 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
6 - SELMA CANLI - KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI SK
7 - ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
5. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2015
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1 - OKAN ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - M. EMİN YILDIZ - ANKARA İLBANK SK
3 - SAMET GÖKMEN - ANKARA EGO SK
3 - HACI DİCLE - ANKARA ADLİYE SK

5 - REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
6 - MEHMET BAYANSALDUZ - MALATYA DOĞUŞ SK
7 - VAHDET YILDIRIM - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
8 - ALPER YASİN ATEŞ - NEVŞEHİR KAPADOKYA GSK
62 KG
1 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
2 - ESRA ÖZDOĞAN - ANKARA İLBANK SK
3 - FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
3 - EDA ÇAĞLAN - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK

5 - TUĞÇE MERVE ZİNAL - ANKARA EGO SK
6 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7 - İREM YAMAN - ANKARA İLBANK SK
8 - DİLARA KÖRPEŞ - ERZURUM FERDİ
+73 KG
1 - BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
3 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
3 - NAFİA KUŞ - ANKARA İLBANK SK

5 - ÖZNUR TÜRÜT - RİZE AMBARLIK SK
6 - ESMA KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - AYŞE SARI - KONYA MERAM BLD SK
8 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL GOP KUVVET TKD SK







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+