Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Manisa
6 - 8 Nisan 2015

ErkeklerBayanlar
1 - CELAL BAYAR ÜNİ.
2 - EGE ÜNİ.
3 - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.
3 - 9 EYLÜL ÜNİ.

1 - ULUDAĞ ÜNİ.
2 - SAMSUN 19 MAYIS ÜNİ.
3 - GAZİ ÜNİ.
3 - ANKARA ÜNİ.

1. GÜN SONUÇLARI - 6 Nisan 2015
Büyük ErkeklerBüyük Bayanlar
58 KG
1 - FUATCAN ALDEMİR - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.
2 - TUNAHAN SEVGİ - SELÇUK ÜNİ.
3 - M.FAHRİ LASTİKÇİOĞLU - ZİRVE ÜNİ.
4 - NURETTİN DİLER - BARTIN ÜNİ.

80 KG
1 - BERKCAN SÜNGÜ - DOKUZ EYLÜL ÜNİ.
2 - AKİF ÖZTÜRK - MUĞLA ÜNİ.
3 - BURAK OZAN KARACA - GAZİ ÜNİ.
4 - MEHMET MOR - DUMLUPINAR ÜNİ.

87 KG
1 - ENSAR UĞUZ - EGE ÜNİ.
2 - MURAT SARIIŞIK - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.
3 - MUSTAFA YAĞMUR - İNÖNÜ ÜNİ.
4 - İSMAİL AKKUŞ - GAZİ ÜNİ.

46 KG
1 - SÜMEYYE İLOĞLU - ULUDAĞ ÜNİ.
2 - MERVE GÖKÇE AYAZ - ANADOLU ÜNİ.
3 - MİNA DÖNDÜ AKDEMİR - HALİÇ ÜNİ.
4 - ZEYNEP ŞAHİN - GAZİ ÜNİ.

57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - ULUDAĞ ÜNİ.
2 - ŞEYMA TUNCER - GAZİ ÜNİ.
3 - DİLARA KÖRPEŞ - ATATÜRK ÜNİ.
4 - ÖZNUR MERCAN - KASTAMONU ÜNİ.

2. GÜN SONUÇLARI - 7 Nisan 2015
Büyük ErkeklerBüyük Bayanlar
54 KG
1 - SONER KAYA - ATATÜRK ÜNİ.
2 - İBRAHİM ETHEM PAK - ERZİNCAN ÜNİ.
3 - MERT ERDOĞAN - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.
3 - CEM KIRMIZIOĞLU - NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ.

63 KG
1 - ORHAN GAZİ GÜLER - CELAL BAYAR ÜNİ.
2 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ATATÜRK ÜNİ.
3 - MURAT AKTAŞ - SELÇUK ÜNİ.
3 - ERDEM YILDIRIM - İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ.

74 KG
1 - SAMET GÖKMEN - CALAL BAYAR ÜNİ.
2 - BURAKHAN AYDEMİR - ERZİNCAN ÜNİ.
3 - M.EMİN YILDIZ - GAZİ ÜNİ.
3 - NURULLAH CANKURTARAN - HACI BEKTAŞİ VELİ ÜNİ.

49 KG
1 - MERVE YAZICI - ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.
2 - MELTEM TOPAL - ULUDAĞ ÜNİ.
3 - BÜŞRA ANGIN - SELÇUK ÜNİ.
3 - SÜMEYYE İNCİ - MUĞLA ÜNİ.

62 KG
1 - FULDEN GÖKALP - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.
2 - ÖZLEM ULAŞ - DİCLE ÜNİ.
3 - HİLAL GÜZEL - AKSARAY ÜNİ.
4 - ESRA ÖZDOĞAN - ERCİYES ÜNİ.

73 KG
1 - ŞULE YILMAZ - GAZİ ÜNİ.
2 - BEYZA NUR KILIÇ - YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
3 - AZİME KOÇ - SELÇUK ÜNİ.
4 - CANSU YANILMAZ - BALIKESİR ÜNİ.

3. GÜN SONUÇLARI - 8 Nisan 2015
Büyük ErkeklerBüyük Bayanlar
68 KG
1 - SERHAT KORKUTAN - ANADOLU ÜNİ.
2 - EBUBEKİR SIDDIK PARLAK - AKSARAY ÜNİ.
3 - CEM ULUĞNUYAN - SELÇUK ÜNİ.
3 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL ÜNİ.

+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - EGE ÜNİ.
2 - MEHMET KORUCU - DOKUZ EYLÜL ÜNİ.
3 - OSMAN UĞUR KOÇAK - AKDENİZ ÜNİ.
3 - OKAY DÜZTEPE - ANADOLU ÜNİ.

53 KG
1 - SEZEN ŞEVİK - MERSİN ÜNİ.
2 - SELEN DÖĞER - SAKARYA ÜNİ.
3 - NAZLI BANA - ULUDAĞ ÜNİ.
3 - MAKBULE EZGİ SERT - AKDENİZ ÜNİ.

67 KG
1 - BUSE ŞENTÜRK - ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.
2 - ÖZGE KARAYILAN - MARMARA ÜNİ.
3 - TUĞBA TORLAK - ANKARA ÜNİ.
3 - BÜŞRA AKBAY - KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİ.

+73 KG
1 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ÜNİ.
2 - BÜŞRA GÜLEN - ADNAN MENDERES ÜNİ.
3 - GÜLLÜ MEÇİN - MUĞLA ÜNİ.
3 - HATİCE KÜBRA YILDIRIM - ZİRVE ÜNİ.





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+