Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası

14 - 19 Nisan 2015 | Konya

Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1 - HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA İKİZLER TKD SK
2 - ŞAFAK ERGÜN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - HAMİD ARDA SALTA - ANKARA FERDİ
3 - MUHAMMED SAİD YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
1 - NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
2 - ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
3 - BUKET ÇOTANOĞLU - BALIKESİR KARESI GSK
3 - ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER2 SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - CEM KORTAN UYAR - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA BELEDİYE SK
3 - SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
1 - KAYRA DESTAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
2 - İLAYDA AKTAY - İZMİR TED. İHT. SK
3 - BUSE YAVUZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - SUDE YENER - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
Genç Erkek Genç Bayan
1 - AHMET ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2 - YASİN ÇEKEN - AMASYA BELEDİYE SK
3 - FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
1 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
2 - ASLI ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
3 - BÜŞRA ÖZDEN - ADANA DOĞDU SK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1 - HABİP OKÇU - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
2 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - ADİL TEKİN - ANKARA ORMAN GENÇLİK SK
3 - SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
1 - ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
2 - SÜMEYYE AHİ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
3 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş ) Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1 - MEVLÜT PEKÇAN - ANKARA İLBANK SK
2 - HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - BAŞAR BAŞUSTA - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR NOVA SK
1 - MERYEM YAVUZ - İSTANBUL FERDİ
2 - SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA ASKİ SK
3 - DİLEK EDER - ESKİŞEHİR GENÇLİK SK
3 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - ANKARA FERDİ
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş ) Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ
3 - HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR SARAR SK
1 - GAMZE SARI - İSTANBUL FERDİ
2 - SULTAN CAN - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - DİLEK KARAKUYULU - ESKİŞEHİR ESJİM SK
3 - HEDİYE ŞAHİN - ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş ) Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1 - TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
2 - MEHMET ÖRKAN - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
3 - AHMET ŞANAL - ANKARA İLBANK GSK
3 - M. KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
1 - SUNA DİLBER - MANİSA YAŞAM BOYU SK
2 - NEVİN BAŞ - MUĞLA GENÇLİK SK
3 - FERAH USLU - İZMİR FOÇA BLD SK
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş ) Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1 - GALİP ZİYA YALÇINKAYA - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
2 - GENÇ OSMAN AŞAN - ADANA GENÇLİK SK
3 - RAFET BAKILAN - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
1 - SEVGİCAN YALÇIN - ORDU YENİDOĞUŞ SK
Büyük Erkek ( 66+ Yaş ) Büyük Bayan ( 66+ Yaş )
1 - AŞKIN KAHVECİ - KOCAELİ KÖRFEZ UZAKDOĞU SK
2 - ENVER NAZLI - KAYSERİ EMNİYET SK
3 - KADİM ŞAHİN - KAYSERİ FERDİ
Minik Erkek Takım Minik Bayan Takım
1 - HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK
SEYHUN TONYALI - ANKARA İKİZLER TAEKWONDO SK
AZİZ ÖZKAN - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK
2 - MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
OĞUZ ÇETİN - AMASYA TEKHAN GSK
BURAK DİLLİ - AMASYA TEKHAN GSK
3 - BERAT NURAY - KASTAMONU FERDİ
İBRAHİM MİNAZ - KASTAMONU FERDİ
MERTCAN CİVELEKOĞLU - KASTAMONU FERDİ
3 - EREN TUNALI - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
MUHAMMED ZEYBEK - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
MEHMED DİLSİZ - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
1 - BEYZANUR YILDIRIM - ANKARA ÇINAR GSK
ESİLA NAZLI KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
TUANA KÜRÜMOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
2 - ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM GSK
SUDENİL AKSOY - AMASYA TEKHAN GSK
BEĞÜM BAŞAK AKSOY - AMASYA TEKHAN GSK
3 - MELİKE NUR POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
HAVZA NUR GÜL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - ELİF SILA KARATAŞ - KASTAMONU ORMAN SK
ECENAZ KÜÇÜK - KASTAMONU ORMAN SK
MUKADDES GÜL ERDEN - KASTAMONU ERİŞEN SK
Yıldız Erkek Takım Yıldız Bayan Takım
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
CEM KORTAN UYAR - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
YİĞİT KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
HAMZA EREN TORAMAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YAVUZ SELİM TAZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM GSK
KAAN KILINÇ - AMASYA TELEKOM GSK
3 - ÜMİT YARDIMCI - ANKARA ÇINAR GSK
TUNA KAPICIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
1 - NURGÜL ÇÜRÜK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
KAYRA DESTAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
TAYYİBE NUR BÖCEKDERE - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
2 - SUDE YENER - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
BUSE YAVUZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
BAŞAK NEHİR ARTAN - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR GSK
SILA BAĞCI - ANKARA ÇINAR GSK
TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
3 - ÖZLEM YAREN - İZMİR TED. İHT. SK
İREM DURU BUDAK - İZMİR BUCA SK
AYSEL NUR DALGARA - İZMİR FERDİ
Genç Erkek Takım Genç Bayan Takım
1 - KADİR SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET EĞRİ - ANKARA ÇINAR GSK
MURATCAN AKKAYA - CAN KARAKUŞAK SK
2 - ONUR İLERİ - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
KUTAY KILIÇASLAN - ESKİŞEHİR SK
3 - M.HAMZA KIZILARSLAN - VAN OLİMPİYAT TKD SK
HAMZA YILĞIN - VAN GSİM
HAZAR KOÇ - VAN GSİM
3 - OĞUZ KAAN KERTİŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
ALPER KADERLİ KASTAMONU FERDİ
KADİR NURAY - KASTAMONU FERDİ
1 - BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
AYŞE OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
KAMER İLAYDA ÇAKICI - ANKARA FERDİ
2 - MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL ATİKALİ GSK
BÜŞRA GAMZE GEYİK - İSTANBUL ATİKALİ GSK
3 - BURCU TAYGUN - İZMİR TED. İHT. SK
NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED. İHT. SK
IRMAK TÜMER - İZMİR TED. İHT. SK
3 - GÜLCAN AYDIN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
SİNEM GÜRBÜZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
AYLİN YILMAZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
Minik İkili Takım Yıldız İkili Takım
1 - ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER2 SK
OSMAN TUNCAY - ANKARA İKİZLER2 SK
2 - MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
ZERDA BATI AMAS - AMASYA TELEKOM GSK
3 - BEYZANUR YILDIRIM - ANKARA ÇINAR GSK
FURKAN KAAN DURSUN - ANKARA ÇINAR GSK
3 - MERT ÇELİK - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
RABİA NUR BALMUK - İSTANBUL BBSK TKD SK
1 - TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
2 - SİMGE ASLAN - ANKARA ÇINAR GSK
ÜMİT YARDIMCI - ANKARA ÇINAR GSK
3 - KADİRCAN KESKİN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - ZÜLAL GENÇ - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
ERKİN DOĞAN GÜR - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
Genç İkili Takım İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1 - ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
2 - ASLI ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
AHMET ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - IRMAK TÜMER - İZMİR TED İHT. SK
RAHMİ ÇELİK - İZMİR KONAK BLD. SK
3 - MELİSA GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
DENİZHAN GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
1 - İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER TKD SK
ADİL TEKİN - ANKARA ORMAN GSK
2 - SÜMEYYE AHİ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - AYŞEM ÖZTÜFEK - İSTANBUL BBSK TKD SK
KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI - İSTANBUL BBSK TKD SK
3 - YILDIZ ORS - ANKARA TOLGA TKD SK
MUHAMMED EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR GSK
Erkek Takım ( 18-30 yaş ) İkili Takım ( 31+ Yaş )
1 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
HABİP OKÇU - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
SERDAR CAN - İSTANBUL KAĞITHANE SK
2 - SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - GAZİANTEP ÇELİK SK
SELÇUK ÖZDEMİR - GAZİANTEP NURDAĞI EĞİTİM SK
H. İBRAHİM ÇELİK - GAZİANTE ÇELİK SK
3 - CAN UÇAK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
OSMAN KARADAĞ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
ZEYNEL BURAK ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - YUSUF ATSIZ - KAYSERİ FERDİ
ŞAHİN ŞAHİNER - KAYSERİ ARİF MOLU GSK
ALİ OSMAN YÜKSEL - KAYSERİ ARİF MOLU GSK
1 - MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2 - MEVLÜT PEKÇAN - ANKARA İLBANK GSK
SAFİYE YALÇIN TÜRK - ANKARA FERDİ
3 - SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA ASKİ SK
ARDA KAHVECİ - ANKARA ERDEM SK
3 - HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR SARAR SK
DİLEK EDER - ESKİŞEHİR GSK

Erkek Takım ( 31+ Yaş) Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
GÜRAY TÜRK - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - ŞAHİN ALTUN - BALIKESİR KARESI GSK
İSMAİL KÖKÇÜ - BALIKESİR KARESI GSK
ALİ İLGÜN - BALIKESİR KARESI GSK
3 - KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
ZAFER KAVCI - ERZURUM BUDAN SK
ÖMER BUDANCAMANAK - ERZURUM BUDAN SK
3 - DURSUN ALİ BALMUK - İSTANBUL BBSK TKD İHT
TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
ŞÜKRÜ TURAN DENİZÖZ - İSTANBUL FERDİ
1 - ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
BENGÜ ALKAN - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
2 - EMİNE AKIŞ - ADANA DOĞDU SK
SEVİLAY KARAKILÇIK - ADANA DOĞDU SK
HİLAL GÜZEL - ADANA DOĞDU SK
3 - ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR TED. İHT. SK
HANDE İPEK YAMANEL - İZMİR TED. İHT. SK
ASLIHAN ŞAL - İZMİR TED. İHT. SK
3 - DİLA ŞEYDA ÇOBAN - AMASYA BLD SK
SARE KURT - AMASYA TEKHAN GSK
FUNDA DÜZENLİ - AMASYA GENÇLİK SK
Bayan Takım ( 31+ Yaş)
1 - NEZAHAT İSLAM - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
SULTAN CAN - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - NURAY BEŞENK - İSTANBUL AYTAN SK
AYŞE COŞKUN - İSTANBUL ERSOY ÇINAR SK
DENİZ GERÇEK - İSTANBUL AYTAN SK
3 - SEVKAN GENCER - ESKİŞEHİR SARAR SK
SENEM TÜRK - ESKİŞEHİR SARAR SK
ELİF YENİGÜN ORHAN - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
3 - NURHAN ARI - ESKİŞEHİR ARI GENÇLİK HİZ. SK
CANAN ARI - ESKİŞEHİR ARI GENÇLİK HİZ. SK
DİLEK KARAKUYULU - ESKİŞEHİR ESJİM SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 12-17 YAŞ
1 - O. MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
2 - CANBERK KARAKAYA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - ENES DOĞUKAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
3 - ERAY AKTÜRK - İSTANBUL GELİŞİM SK
1 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
2 - İLAYDA AKTAY - İZMİR TED. İHT. SK
3 - RÜMEYSA TİRYAKİ - SİNOP GERZE BLD SK
3 - EBRU OZAN - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - PAİR 12-17 YAŞ
1 - SERDAR CAN - İSTANBUL KAĞITHANE SK
2 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
3 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
1 - BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
ERDEM ŞAHİN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
2 - AYLİN YILMAZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YAVUZ SELİM TAZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3 - BURAK POLAT - ESKİŞEHİR SARAR SK
ÖYKÜ AK - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - HAYRİYE ERİŞİK - HATAY M. ERİŞİK SK
HÜSEYİN ERİŞİK - HATAY M. ERİŞİK SK
FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - TAKIM 12-17 YAŞ
1 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
2 - EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
Ö.HURİYE YOLASINOMAZOGUL - KASTAMONU ERİŞEN SK
3 - MEHMET EMRE TAŞÇI - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - R.ALPARLAN DALSIZ - KASTAMONU BLD SK
SEVİLAY KABATAŞ - KASTAMONU BLD SK
1 - O. MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
ENES DOĞUKAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
AYBÜKE İKRA ÖZKAN - AMASYA TEKHAN SK
SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA GENÇLİK SK
2 - CANBERK KARAKAYA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
İLAYDA BAYKAL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BELMA KARA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
ERDEM ŞAHİN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR ESJİM SK
SENANUR KIZIL - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
3 - ALPER KADERLİ - KASTAMONU FERDİ
OĞUZ KAAN KERTİŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
BÜŞRA KADERLİ - KASTAMONU BLD SK
ÜMMÜHAN KOCAOĞLU - KASTAMONU BLD SK
SEMA KARATAŞ - KASTAMONU FERDİ
FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BİLAL KAHVECİ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
MUHARREM KILIÇ - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
2 - SEMANUR YILDIRIM-İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
A. CANSEL GÖĞDAGÖZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
Z. BURAK ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ONUR ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
CEM UÇAK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - GÜLŞAH SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR GSK
GÜLDEN SATIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
ESRA ÜNAL - ANKARA ÇINAR GSK
GÜRKAN SATIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
3 - MUSTAFA YILDIZ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
5067523491 EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
GÜLAY KABATAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
Ö. HURİYE YOLASINOMAZOGUL - KASTAMONU FERDİ
MERVE YILDIZ - KASTAMONU ERİŞEN SK
1 - SERPİL ŞENOL KAYA - SAMSUN KAYA SK
2 - SEDA KANSU - BALIKESİR KARESI GSK
3 - ZEYNEP İREM SENGİR - BALIKESİR KARESI GSK
3 - MELİKE ARZU İLAYDA ÇAĞULCUOĞLU - BALIKESİR FERDİ
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - AMASYA
3 - BALIKESİR
5 - KASTAMONU
1 - ANKARA
2 - BALIKESİR
3 - ADANA
3 - İSTANBUL
5 - AMASYA
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1 - ANKARA
2 - İSTANBUL
3 - BALIKESİR
3 - AMASYA
5 - ADANA
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - KOCAELİ
3 - KAYSERİ
5 - ESKİŞEHİR
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - GAZİANTEP
3 - MANİSA
5 - ORDU
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - GAZİANTEP
3 - ESKİŞEHİR
5 - KOCAELİ







  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+