Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
20 - 25 Mayıs 2015 | Marmaris

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 12 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1. OĞUZHAN BAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
2. FURKAN SOYKAN - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
3. İBRAHİM ZAN - HATAY NECATİ ZAN SK
4. MELİH FURKAN GÜLER - DÜZCE EJDER SK
5. YUNUS AKDOĞAN - ANKARA KARTAL TKD SK
6. TOLGA ÇİÇEKGİL - ANKARA AVRUPA SPOR MRK.
7. ENES ŞENTÜRK - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
8. M. TALHA ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
44 KG
1. ELANUR ÇELİK - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2. GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA POLAT SK
3. GÜLŞAH ERGİN - TRABZON GSHİM
4. İREM ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. MELİKE ÖNEM - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
6. ELİF NUR TORMAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
7. SEMA NUR TEMİZ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
8. ŞEYDA SELÇUK - ANKARA HAKAN TKD SK

55 KG
1. KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2. K. ŞAFAHAT BUĞAN - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
3. SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
4. MELİSA AKOĞLU - SAMSUN İLKADIM BLD SK
5. DİLARA DEMİRCİ - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BLD SK
6. NİSA ÖZKAYA - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
7. SELİN İMRE - KIRKLARELİ SK
8. GÜLİSTAN BEYZA EKİNCİ - MALATYA ALACA SK
2. GÜN SONUÇLARI - 13 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
45 KG
1 - MUSTAFA EMRE TEKE - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
2 - ŞAHİN YILMAZ - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA SEVEN SK
4 - HASAN RAUF ALICI - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
5 - HAKKICAN SELÇUK - İZMİR KOÇOĞLU SK
6 - AHMET EHLİZ - MERSİN LİDER SK
7 - MEHMET KAAN ŞENKURU - ANTALYA FERDİ
8 - YİĞİT HANBAY GEDİK - MALATYA UÇARLAR SK

57 KG
1 - EMİRHAN CANDAN - İZMİR FOÇA BLD SK
2 - YUNUS EMRE MERT - OSMANİYE ERGÜN SK
3 - TANER BAŞ - İSTANBUL YENİGÜN SK
4 - RESUL AYDOĞDU - ANKARA KARTAL SK
5 - UĞUR ERGİN - BARTIN GENÇLİK MRK. GSK
6 - ENBİYA TAHA BİÇER - YOZGAT SORGUN BLD SK
7 - HAYRETTİN ARSLANTAŞ - G.ANTEP ŞAHİNBEY HLK EĞT
8 - TİMUÇİN ŞAŞMAZTİN - İZMİR TED İHTİSAS SK
33 KG
1 - KÜBRA KEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
2 - ESRA NUR KOCA - KIRKLARELİ SK
3 - BİLGE BERÇEM SUSTAM - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
4 - ZEYNEP DOĞAN - KARAMAN AKADEMİ SK
5 - SILA KURT - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - EDA GÜVEN - İZMİR FERDİ
7 - ŞEYDA KENİ - KONYA ÇUMRA BLD SK
8 - SELİN AKERİK - ORDU ZİRVE SK

51 KG
1 - EMİNE NUR PALAZ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
2 - GÜLSE POLAT - ELAZIĞ ÖMER ALAN SK
3 - HAVVA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
4 - AYŞENUR ÖZCAN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - ALSU DENİZ - ANKARA EGO SK
6 - TUĞÇE ZARARSIZ - ANKARA EGO SK
7 - ELİF ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - MELİSA SAĞLAM - ANTALYA ARENA SK
3. GÜN SONUÇLARI - 14 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
49 KG
1 - AHMET KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - EMRE ALP - İZMİR BUCA BELEDİYE GSK
3 - BERAT BERKAY GÜLTEKİN - ANKARA BİRLİK SK
4 - FİKRET HAKAN ŞENKURU - ANTALYA FERDİ
5 - HALİL İ. SAĞLAM - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
6 - SEYDA VAKKAS DAĞDELEN - G.ANTEP ŞAHİNBEY BLD SK
7 - NAZMİ SARI - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
8 - ÖMER FARUK ATA - OSMANİYE ERGÜN SK

53 KG
1 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - DENİZ KURT - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
3 - FATİH YAVUZYILMAZ - ZONGULDAK SİTE SK
4 - ANIL ERKİN ZERAY - NEVŞEHİR GHSİM
5 - HAKTAN KALAYCI - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MRK SK
6 - ÖMER TARIK SOYSAL - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - BEKİR GÜNDOĞDU - SAMSUN FEZA GSK
8 - FURKAN ALTINDAĞ - ANKARA EFSANE SK
29 KG
1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - FATMA MARİA KOÇ - ANKARA ÇINAR GSK
3 - MERVE GÖKÇURAK - ANKARA ANKARA DEMİRSPOR
4 - SAADET KARABENLİ - ANKARA BARIŞ ÖZEL SK
5 - SENA ÖZTÜRK - YALOVA BLD. SK
6 - ASLI ARIK - ADANA ALTINKOZA SK
7 - YAĞMUR DAMLA ERGÜN - ANKARA SEVEN SK
8 - SENANUR AYDIN - İSTANBUL GSK

47 KG
1 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2 - FATMA BETÜL ÇAKIR - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - MALATYA UÇARLAR SK
4 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
5 - SEVGİ TOP - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
6 - EDA YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - GÜL KARAKUŞ - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
8 - KAYRA DESTAN - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 15 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1 - YUNUS EMRE ÜNGÖR - G.ANTEP ŞAHİNBEY HLK EĞT SK
2 - HAKAN İŞLER - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - İBRAHİM TÜRKAY AKKUŞ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
4 - HAYRETTİN EREN ŞERİFLER - MANİSA BAŞAR SK
5 - ZEYNEL FIRAT TANRIVERDİ - İZMİR KOÇOĞLU SK
6 - MUSTAFA ARAZ - ERZURUM GENÇLİK SK
7 - SAMET ÇELİK - KARAMAN PERFORMANS SK
8 - AHMET İSA ŞİMŞEK - KARAMAN ÖZEL İDARE SK

61 KG
1 - SAVAŞ TAŞTEKİN - ANKARA EFSANE 2 SK
2 - SALİH ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İO GSK
3 - TOLGA ÇALIŞKAN - İZMİR BUCA BLD GSK
4 - BEHÇET TURAN - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
5 - ŞEREF AKBOĞA - İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM GSK
6 - MURAT CAN HOŞAF - GAZİANTEP ALTIN ADIMLAR GSK
7 - MUHAMMED POLAT-G.ANTEP ŞAHİNBEY BLD HLK EĞT SK
8 - BERKANT KARA - KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ GSK
37 KG
1 - MELEK POLAT - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 - GÜLNİHAL ÇOLAK - ELAZIĞ GSİM SK
3 - KADRİYE DURSUN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
4 - İREM KÖSEOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
5 - NİLAY GÜRBÜZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
6 - YAĞMR YAZICI - BARTIN GENÇLİK MRK. GSK
7 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR KAMER GSK
8 - BERİVAN ALTUN - MANİSA AKARSU SK
5. GÜN SONUÇLARI - 16 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA SEVEN SK
2 - FEVZİ ARDA DURU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
4 - AYHAN AKİF ÇİLEKÇİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - EMİR KARABULUT - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
7 - FARUK ESEN - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
8 - MESTAN BAYTOK - DİYARBAKIR KALKAN GSK

65 KG
1 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
2 - BERKE ERMİŞ - AMASYA TEKHAN GSK
3 - FADIL KADİR DOYMAZ - İZMİR FOÇA BLD SK
4 - NAZIM CİHAD BİLEN - ANKARA ÇINAR GSK
5 - BERKANT AŞICI - MUĞLA MİLAS GSK
6 - EREN KAÇAN - TRABZON PELİTLİ BLD YENİ SK
7 - HAMZA AKİF KILIÇASLAN - İSTANBUL GOP BLD SK
8 - MEHMET ALİ MERİÇ - ADANA SEYHAN BLD SK
41 KG
1 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD BŞK. GSK
2 - NURGÜL OLÇAY - MANİSA AKHİSAR BLD SK
3 - ŞAHİNUR ZARARSIZ - ANKARA EGO SK
4 - HACER EYİ - ANKARA BİRLİK SK
5 - MELİSA YILDIRIM - MERSİN LİDER SK
6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLARELİ SK
7 - SÜMEYYE SATILMIŞ - ANKARA SEVEN SK
8 - SUDE NUR YÜKSEL - ANKARA İKRA SK

59 KG
1 - HURİ KORKUT - MERSİN HLK EĞT MRK VE ASO SK
2 - AYSEL NUR DALGARA - İZMİR FERDİ
3 - KARDELEN ATALI - SAMSUN EKİNCİ GSK
4 - BÜŞRA MERVE DİLAVERLER - BOLU YİĞİT GSK
5 - DENİZ NURCAN GÜNDÜZ - GAZİANTEP GSK
6 - İKRA ÇAPÇI - ANKARA ÇINAR GSK
7 - ZEYNEP KIZILKAYA - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - ŞUHEDA KURT - ELAZIĞ GSİM SK
6. GÜN SONUÇLARI - 17 Mayıs 2015
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
+65 KG
1 - EMRE KUTARMIŞ ATEŞLİ - TOKAT UÇTU SK
2 - AZİM OĞUZLAR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3 - MEHMET ALPEREN KOÇ - İSTANBUL ÖNCÜ SK
4 - BERKANT ÇAKMAK - ORDU ZİRVE SK
5 - M. BEHÇET COŞKUN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - S. AHMET BAYTEMUR - BURSA İNEGÖL BLD SPOR GSK
7 - MEHMETHAN YILDIRIM - GİRESUN FERDİ
8 - ERMAN EMRE ÖZTUNÇ - ANTALYA FERDİ
+59 KG
1 - BEYZA BASMA - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
2 - BUSE MAKAR - BARTIN GENÇLİK MRK GSK
3 - DUYGU KAYA - YOZGAT ZİNDE GSK
4 - DAMLA BIYIKLI - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - GÜLSÜM AYHAN - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
6 - BERRA NUR ÇİFTÇİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD GSK
7 - DİLARA ARSLAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
8 - GÜLENDAM UNUTMA - SAMSUN KAYA GSK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+