Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
29 Temmuz - 2 Ağustos 2015 | Çanakkale

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 29 Temmuz 2015, Çarşamba
Minik Erkekler Minik Bayanlar
27 KG
1 - BATUHAN PAÇACI - ANKARA SEVEN SK
2 - ERAY YAŞAR AKKOYUNLU - ANKARA BİRLİK SK
3 - ENES KAMACI - İZMİR BUCA BLD GSK
4 - M. EMRE BAŞGÜL - KIRŞEHİR DYNAMİC SK
5 - MERT DÖNMEZ - ANKARA KASIRGA SPOR OKULU
6 - ARDA TOPAL - ANKARA NEHİR SPOR
7 - UĞUR CAN GÖKMEN - ANKARA POLAT SK
8 - KADİR EROL - KOCAELİ DERİNCE GSK

33 KG
1 - YİĞİTHAN KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
2 - MİTHAT KAYA - NİĞDE ÇALKAN SK
3 - HASAN HÜSEYİN UÇAR - İSTANBUL AYTAN SK
4 - UMUT ELDENİZ - KARABÜK ÇINAR SK
5 - BERKE YAVUZ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
6 - DENİZ TANRIVERDİ - İZMİR KOÇOĞLU SK
7 - ATAKAN GORÇA - EDİRNE FERDİ
8 - GÖKAY YILMAZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
33 KG
1 - ELİF I. ÖZTABAK - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
2 - GÖZDE UZUN - ANKARA TOLGA TAEKWONDO SK
3 - EDANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ
4 - BÜŞRA ÖZTÜRK - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
5 - SİMGE YILDIZ - DÜZCE ANADOLU CENGAVERLERİ SK
6 - BETÜL ÖCAL - OSMANİYE ERGİN SK
7 - SILA KURT - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - İDİL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
2. GÜN SONUÇLARI - 30 Temmuz 2015, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
36 KG
1 - HASAN ARIK - KIRKLARELİ SK
2 - KAZIM TALHA ÜLGÜ - ESKİŞEHİR ODUNPAZARI GSK
3 - BEDİRHAN AKDENİZ - ERZİNCAN MÜFTÜLÜK SK
4 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
5 - S. BUĞRAHAN YAŞARBAŞ - ERZURUM AZİZİYE SK
6 - MEHMET AKİF ULU - KONYA SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
7 - ANIL CAN ALTUN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR
8 - M. ALPEREN KÜPELİOĞLU - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK

57 KG
1 - BUĞRA GÖÇER - KOCAELİ DERİNCE GSK
2 - AHMET CAN TİMAĞUR - ALANYA BELEDİYE SK
3 - ONUR ESKİ - İSTANBUL AYTAN SK
4 - FURKAN ÜNAL ÜZÜLMEZ - İZMİR KOÇOĞLU SK
5 - ALİ KİRAZLI - DENİZLİ TUANA SK
6 - ABDULKADİR TURAL - İSTANBUL TUZLA Bld. SK
7 - YUNUS EMRE ŞAHİN - KAYSERİ ERDEM SK
8 - MUHAMMET YAĞIZ İLKER - GAZİANTEP GSK
36 KG
1 - ŞENİZCAN ARAS - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
2 - ELİF GAZELOĞLU - ANKARA LEOPAR SK
3 - ŞÜKRİYE EBRAR TAŞTAN - ANKARA KEÇİÖREN LİDER SK
4 - MİRAY AKTAĞ - RİZE GENÇLİK SK
5 - FEYZANUR KURT - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK
6 - H. NESLİHAN KILINÇ - MALATYA BATTALGAZİ BLD. SK
7 - BUSENUR DALLI - EDİRNE FERDİ
8 - ZEYNEP KURU - SAMSUN BALCI İHTİSAS SK

57 KG
1 - BEGÜM AKTEL - İSTANBUL BEYKOZ BLD. GSK
2 - ŞEYMA ELİF HINÇAL - İSTANBUL MALTEPE BLD. GSK
3 - EZGİ CUMCU - TRABZON VAKFIKEBİR SK
4 - ROJİN CUMCU - TRABZON VAKFIKEBİR SK
5 - HAYRUNNİSA SEVREN - DÜZCE MERT ASYA GSK
6 - NAZLICAN ÖZCİHAN - ARTVİN MURGUL O.OKULU GSK
7 - EBRAR BEŞİR - KOCAELİ SALON SPORLARI KLB.
8 - HALİME ÖZGE AKKOYUN - İZMİR BUCA BLD GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 31 Temmuz 2015, Cuma
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1 - FURKAN KADİR GÜREL - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
2 - BURAK POLAT - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - ABDULLAH DÖNMEZ - KONYA SPOR YAZARLARI SK
4 - İBRAHİM COŞAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - HÜSEYİN AYDIN - EDİRNE FERDİ
6 - MEDET TUTUMOĞLU - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM
7 - İSMAİL ALTINPARMAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - ÖMER FARUK KUZU - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞITSPOR

45 KG
1 - BATUHAN ÇAKMAK - ORDU ZİRVE SK
2 - MAHMUT KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ÖMER FARUK DAYIOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
4 - OĞUZ TOKGÖZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
5 - İSMAİL B. KÖKSAL - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
6 - İBRAHİM SAİD - BURSA YILDIRIM BLD SK
7 - TOLGA K. AYYILDIZ - TOKAT UÇTU SAVUNMA SPORLARI
8 - MERT AVCI - ERZURUM ANADOLU EFOR SK
30 KG
1 - FATMA MARİA KOÇ - ANKARA ÇINAR GSK
2 - H. GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
3 - HİRANUR BAYRAKTAR - ANKARA FERDİ
4 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN GENÇLİK MRK. SK
5 - FATMA GÜL DOĞAN - KARAMAN AKADEMİ SK
6 - NEHİR TOSUN - KIRKLARELİ KIRKLARYILDIZI GSK
7 - NESLİHAN ŞAHİN - KAYSERİ EMNİYET SK
8 - FATMA ARSLAN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK

45 KG
1 - AYŞE ŞULE BAŞKIR - ANKARA POLAT EĞT. KÜLTÜR SK
2 - MİNE KILIÇ - GAZİANTEP ISLAHİYE SK
3 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE MERT ASYA GSK
4 - İDİL TUNA BOZKURT - MANİSA ŞEHZADELER BLD SK
5 - İREM S. DEMİR - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BLD GSK
6 - YAĞMUR DİNÇ - SAKARYA ARİFYE ATILGAN SK
7 - TUTKU ALEYNA KARATAY - NEVŞEHİR VOLKAN GSK
8 - FATIMA ZEHRA KILINÇ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 1 Ağustos 2015, Cumartesi
Minik Erkekler Minik Bayanlar
40 KG
1 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - MAHİR YUNUS SÜRÜCÜ - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3 - İ. UĞUR KANBUROĞLU - ANKARA SEVEN SK
4 - ÖMER YASİN ORHAN - İSTANBUL GOP ERDOĞAN SK
5 - MEHMET ALİ METİN - ANKARA ORMAN GSK
6 - EMİRHAN ORUÇ - KONYA BOYALI SK
7 - BERKİN GÜVENDİK - ZONGULDAK SİTE SK
8 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞITSPOR

50 KG
1 - EMİR CAN YAPICI - BALIKESİR AYVALIK SK
2 - ARDA DAL - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
3 - MEHMET EREN DOĞAN - İSTANBUL YENİGÜN SK
4 - EREN YILMAZ - İSTANBUL TURKUAZ AKADEMİ SK
5 - KADİRHAN KIZILIRMAK - İSTANBUL AYTAN SK
6 - TÜMER GÜLTEN - İSTANBUL DOĞUŞ UZAKDOĞU GSK
7 - M.BUĞRAHAN GÖKER - ERZURUM ANADOLU FORM SK
8 - EFE BOZLAK - BURSA OSMANGAZİ GSK
40 KG
1 - NURGÜL OLÇAY - MANİSA AKHİSAR BLD GSK
2 - BAHAR TÜFEK - BARTIN GENÇLİK MERKEZİ GSK
3 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ ERGİN SK
4 - İREMNUR DİNÇER - ANKARA AKYILDIRIM SK
5 - ELİF BEGÜM ÜLKER - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6 - EZGİ KARAGÖZ - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
7 - CANSU ZIBA - KIRŞEHİR DEMİR GSK
8 - SEVDE ERTAŞ - BURSA KURTULUŞ GSK

50 KG
1 - RUKİYE EGE - DÜZCE MERT ASYA GSK
2 - İLAYDA ŞEN - İSTANBUL AYTAN SK
3 - HAYRUNNİSA KOCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - NUREVŞAN ARSLAN - MERSİN ERDEMLİ METEM SK
5 - ŞEYMA GÜNGÖR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - DAMLA AKBAL - KAPADOKYA NEVŞEHİRSPPOR SK
7 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR BUCA BLD GSK
8 - ÖZLEM KAYA - ELAZIĞ TAEBEK SK
5. GÜN SONUÇLARI - 2 Ağustos 2015, Pazar
Minik Erkekler Minik Bayanlar
+57 KG
1 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - M. FURKAN ŞAKAR - BATMAN GENÇLİK ENGEL TANIMAZ SK
3 - SEZER ARDUÇ - BİLECİK BOZÖYÜK HLK EĞT SK
4 - T. ENES KANBER - KOCAELİ B.SEHİR BLD KAĞITSPOR
5 - M. FURKAN KÜÇÜKDUYUR - UŞAK ELİT SK
6 - MUSTAFA HULİSİ ONAR - ANKARA LEOPAR SK
7 - YİĞİT ARDA SALAR - İSTANBUL YAVUZHAN SK
8 - TUNAHAN ÇAKICI - ZONGULDAK GELİK SK
27 KG
1 - NUREDA KIYMET USTA - KIRKLARELİ SK
2 - RÜMEYSA NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - İREM DİNÇ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
4 - YAREN ÇİFTÇİOĞLU - MANİSA BAŞAR SK
5 - SENANUR KEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
6 - GAMZE AY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - EBRAR KÖSE - ANKARA HAKAN SK
8 - SİNE SÜRÜCÜ - KAYSERİ YAY TAN SAY SK

+57 KG
1 - ZEHRA GÜNDÜZ - GAZİANTEP GSK
2 - ELİF YAĞMUR AKPOLAT - ANKARA POLAT SK
3 - BENGÜ SU YILMAZ - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
4 - SALİHA BALSU KARABULUT - İZMİR YURTSEVER SK
5 - RABİA AKTÜRK - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
6 - ÖYKÜ ATILSIN - AYDIN ADA SK
7 - ALEYNA GENÇOĞLU - DİYARBAKIR YENİ AKADEMİ SK
8 - SUDE YAREN UZUNÇAVDAR - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+