Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Trabzon
9 - 13 Ağustos 2015

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 9 Ağustos 2015
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - ÖMER FARUK KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - MEHMET ALPEREN KAVAK - ESKİŞEHİR SARAR SK
4 - M. ALİ MENEKŞE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
6 - KADİR CAN KILLI - ANKARA KANKA TKD DK
7 - AHMET BORAN - NEVŞEHİR GSİM
8 - BATUHAN TURMUŞ - KONYA SELÇUKLU BLD SK

55 KG
1 - S. CAN DAĞISTANLI - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2 - ALP TEKİN ŞENGÜN - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
3 - RECEP ANIL CANCI - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
4 - CEMİL ULUYILMAZ - ANKARA ADLİYE SK
5 - FURKAN ÇAKIR - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6 - HAKAN GÜL - SİİRT 56 SK
7 - YUSUF DOĞAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - MUSA ÇETİN - İZMİR BORNOVA BLD SK
49 KG
1 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
2 - FATMA KELEŞ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - HAVVA NUR ÇOBAN - KONYA TEİAŞ GSK
4 - BİRSUNUR DEDE - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
5 - MERYEM ŞENLKİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - RUHAT AKALIN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7 - DAMLA ŞAL - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
8 - SİMGE BURCU - ANKARA ADLİYE SK

68 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA SEVEN SK
2 - NURİYE BETÜL KURT - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
3 - ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - BURDUR KÖY HİZMETLERİ GSK
5 - GİZEM NUR ALBAYRAM - GAZİANTEP GSK
6 - ZEYNEP TAŞCI - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
7 - BETÜL BAKIR - KOCAELİ DERİNCE TKD SK
8 - ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK SK
2. GÜN SONUÇLARI - 10 Ağustos 2015
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - MUSTAFA K. ERGÜN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - İBRAHİM BİLİZ - TRABZON PELİTLİ BLD SK
3 - BURAK AŞIK - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
4 - BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA FERDİ
5 - ONUR NAS - SAMSUN TERME GSK
6 - SADIK DİLSİZ - ANKARA VADİ GENÇLİK SK
7 - FATİH SERT - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
8 - CEM HELVACI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

63 KG
1 - MUSTAFA KARAKUZULU - HATAY NECATİ ZAN SK
2 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - SAMET ERKOVAN - ANKARA ÇINAR GSK
4 - M. TALHA AYDOĞAN - ANKARA HAKAN TKD SK
5 - ONUR ERZAN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞITSPOR
6 - DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
7 - MAHMUT CAN KARAMAN - KONYA SPOR YAZARLARI SK
8 - HÜSEYİN TAYYİP VAROL - İZMİR FERDİ
46 KG
1 - BEYZANUR AŞKIN - HATAY HASAN ERİŞİK SK
2 - HAMİYET TOĞAN - TOKAT BLD PLEVNE SK
3 - BUSE K. NAHAR - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
4 - KERİME BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
5 - SEMRA YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD GSK
6 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - MELİKE İNCİ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY BLD SK
8 - AYÇİN UMUL - TEKİRDAĞ FLİPPER SK

55 KG
1 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - HATİCE ÇAĞLAYAN - ESKİŞEHİR ODUNPAZARI GSK
3 - SERAY OĞUZ - KIRKLARELİ SK
4 - ZEYNEP DEMİREL - ANKARA AKYILDIRIM TKD SK
5 - SİMAY TORUN - ADANA GSK
6 - MELİS UMAY YILMAZ - TOKAT GSK
7 - İREM ÖZYURT - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
8 - DİLAN DOLAŞ - ADIYAMAN KOMMAGENE EĞT. MRK.
3. GÜN SONUÇLARI - 11 Ağustos 2015
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - ÖMER ÖZEREN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
2 - MUSTAFA TURHAL - ANKARA VADİ GSK
3 - ONUR ALTAN - İSTANBUL ÖZDEMİR UZAKDOĞU SK
4 - NEJAT OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - İSMAİL FURKAN KORKMAZ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
6 - BERAT ARIK - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
7 - HAMZA YILDIRIM - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - GÖKHAN BULMUŞ - İSTANBUL EGEMEN İHT SK

78 KG
1 - H. CAN LAZOĞLU - İSTANBUL ORHAN YENMİŞ GSK
2 - SERGEN CORABAŞ - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
3 - FURKAN ASLANARGUN - MALATYA MENEKŞE SK
4 - MEHMET CAN DALGARA - İZMİR FERDİ
5 - KADİR ALİ DURMUŞ - RİZE KAÇKAR GSK
6 - İSLAM GÜNBEY BACAKSIZ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
7 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL GOP BLD SK
8 - RAMAZAN ENES AKSAKAL - ANKARA HAKAN TKD SK
42 KG
1 - İREM BEKTAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - FATMA SENA TEKELİ - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AYNUR YILMAZ - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
4 - DİLARA ARSLAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - BUKET COŞAN - ANKARA KANKA TKD SK
6 - ŞEYDA ÇIRAK - İZMİR FERDİ
7 - HİRA N. ÖZMEN - BALIKESİR KARAGÖZOĞLU İÖO GSK
8 - A. GÖKÇE BAŞAR - MANİSA BAŞAR SK

44 KG
1 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR KAPADOKYA GSK
3 - FATMA SUAL - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
4 - SUEDA ONAT - BİLECİK OSMANELİ BLD SK
5 - SÜEDA ÖĞÜTÇÜ - İZMİR FERDİ
6 - SEMİHA NUR PEKDEMİR - ANKARA ASEM
7 - MERVE GÜR - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
8 - YAREN ATMACA - MERSİN LİDER SK
4. GÜN SONUÇLARI - 12 Ağustos 2015
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1 - FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
2 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - HAKAN REÇBER - ANKARA BİRLİK TKD SK
4 - CEMAL YILMAZ - SAMSUN İLKADIM BLD GSK
5 - EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - SUAT ÇETİNKAYA - MALATYA BATTALGAZİ BLD SK
7 - SÜLEYMAN AKSAKAL - DİYARBAKIR DENİZ GSK
8 - MUSTAFA HEYBET - KONYA SELÇUKLU BLD SK

68 KG
1 - KUTAY ÇEKEM - ADANA CANKUTAY SK
2 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
3 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - HASAN ALİ KARAKAYA - DENİZLİ TUANA SK
5 - SERKAN DENİZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SEZER İNAL - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
7 - DOĞUKAN GÖK - BİNGÖL GENÇLİK SK
8 - ŞÜKRÜ YILDIRIM - İSTANBUL EGEMEN İHT. SK
52 KG
1 - SEFA CEREN KOYUNCU - KONYA GSİM
2 - BEYZA MANAV - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - SÜRMELİ GİZEM YÜCEL - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
4 - ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - BİNHAN YARPAZOĞLU - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
6 - EMİNE ÜNLÜ - İSTANBUL GOP BLD SK
7 - ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
8 - EDANUR KENDİR - ALANYA GENÇ MERTLER GSK

59 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ZEYNEP YETER ALTAN - YOZGAT SORGUN BLD SK
4 - ŞEYDA DAĞDELEN - ELAZIĞ GSİM
5 - YAĞMUR BANDA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - PELİN GÖKÇE YÜKSEL - İZMİR BORNOVA BLD SK
7 - KÜBRA ÇELİK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - HİLAL KAYA - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
5. GÜN SONUÇLARI - 13 Ağustos 2015
Genç Erkekler Genç Bayanlar
73 KG
1 - FURKAN FATİH KURT - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2 - AHMET ŞAMİL SOYSAL - SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK
3 - FURKAN ÖZKAN - İSTANBUL B.PAŞA YILDIZLAR SK
4 - MEHMET HAN BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - EKREM YASİN ARSLAN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6 - OSMAN GERDAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - ENGİNCAN EMEN - İZMİR BUCA BLD GSK
8 - AHMET ANIL AFACAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

+78 KG
1 - ÖMER FIRAT ÇELİK - BATMAN BAHÇELİEVLER GSK
2 - MUHAMMET EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA ÇINAR GSK
3 - MUHAMMET YILDIRIM - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - VEYSEL YÜKSEL - MUĞLA MİLAS GSK
5 - ERDEM KANLI - İSTANBUL ALTUNÇEVİK TKD SK
6 - M.ABDÜLKADİR KALKAN - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
7 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT ZİNDE SK
8 - ERKAN KOÇ - GİRESUN KEŞAP BLD SK
63 KG
1 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - RÜMEYSA YILDIRIM - ANKARA FERDİ
3 - MERVE ŞAHİN - ADANA SEYHAN BELEDİYE SK
4 - SÜMEYYE NUR ERDİ - KIRKLARELİ ERGİN SK
5 - MERVE H. ÖZKAN - DÜZCE ANADOLU CENGAVERLERİ
6 - ŞULE ÖZYÜREK - ORDU ZİRVE SK
7 - ŞEVVAL SARILAR - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD
8 - HATİCE GÜNAY - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK

+68 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3 - B. GÜL GÖREN - G.ANTEP NİZİP M.AKİF ERSOY HEM
4 - YASEMİN N. YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - BÜŞRA AYDEMİR - TRABZON BORDO MAVİM SK
6 - AYFER MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
7 - KÜBRA SĞLAM - SAKARYA AKYAZI GSK
8 - MERVE ATMACA - ANKARA AKYILDIRIM TKD SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+