Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
1 - 5 Ekim 2015 | Muğla / Marmaris

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 1 Ekim 2015, Perşembe
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - CİHAT ÇAKMAK - İSTANBUL G.O.P. BLD GSK
3 - EVREN KARACA - ANAKARA EGO SK
4 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
6 - YAVUZHAN URGAÇ - ORDU TERCAN SK
7 - YUNUS DOĞAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
53 KG
1 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P. BLD GSK
2 - RUMEYSA NUR YİĞİTTEKİN - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - GÜLSÜM İNAN - BURSA GÜRSU BLD SK
4 - SİMGE BURCU - ANKARA ADLİYE SK
5 - SONGÜL NUR BOĞAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
6 - GÖKÇE BAYRAM - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
7 - ESRANUR NAZLI ŞİMŞEK - ANKARA ADLİYE SK
8 - SEDANUR YUMRUÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

73 KG
1 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SUDE BULUT - İSTANBUL G.O.P. BLD GSK
3 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - BURDUR İÖİ KÖY HZM GSK
4 - BEYZA NUR KILIÇ - ANKARA POLAT EĞT. KÜLTÜR SK
5 - DİLAY İLKDOĞAN - ANKARA ERDEM SK
6 - MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
7 - ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK GSK
8 - AYŞE ASMA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 2 Ekim 2015, Cuma
58 KG
1 - MURAT BASUMLI - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - GÖRKEM SEZER - ANKARA İLBANK SK
3 - FERHAT AKYÜREK - MERSİN ZİRVE SK
4 - HAKAN REÇBER - ANKARA BİRLİK TKD SK
5 - TOLGA İSLAMOĞLU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SADETTİN ÖZTÜRK - ANKARA EGO SK
7 - OKAN ÖZBALKAN - DİYARBAKIR DENİZ GSK
8 - ANIL ÖZCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK

74 KG
1 - MUHAMET EMİN YILDIZ - ANKARA İLBANK GSK
2 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL GOP BLD GSK
3 - YASİN BÖCEK - ANKARA YENİ ALTINDAĞ BLD SK
4 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER TKD SK
5 - F. HAMZA UZUNAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
7 - M. FURKAN SÖNMEZ - TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - SİNAN EVLİ - İZMİR SEFERHİSAR SK
62 KG
1 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL GOP BLD GSK
3 - NUR DEMİR - EDİRNE GSK
4 - ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - SİBEL ZARARSIZ - ANKARA MAMAK BLD SK
6 - GÜLBAHAR KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - BETÜL BAKIR - KOCAELİ DERİNCE SK
8 - NUR OĞUŞ - İZMİR BORNOVA BLD GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 3 Ekim 2015, Cumartesi
63 KG
1 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
2 - ORHAN GAZİ GÜLER - ANKARA EGO SK
3 - ERBİL SERDAR YILMAZ - ERZURUM SAĞLIK GSK
4 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - İLKER DERE - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD
6 - BEKTAŞ GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
7 - ALPEREN DEMİR - ANKARA LEOPAR SK
8 - UĞUR ALTINTOP - TRABZON BORDO MAVİM SK

87 KG
1 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ENSAR UĞUZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - SABİT VAROL - ELAZIĞ TAEBEK SK
4 - SERGEN CURABAS - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
5 - METEHAN GÖKTEPE - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
6 - K. TUĞRUL GÖKBAYRAK - ANKARA AYAZ SK
7 - ALİ ERCAN ÇELİK - ANKARA HACETTEPE SK
8 - MEHMET FATİH ATAHAN - Ş.URFA B.ŞEHİR BLD SK
46 KG
1 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
2 - ZEHRA TANIŞMAN - TRABZON BORDO MAVİM SK
3 - SEMRA YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD GSK
4 - RUHAT AKALIN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
5 - SONGÜL İLK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - RABİA ARDIÇ - ADANA ALTINKOZA SK
7 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA ASKİ SK
8 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 4 Ekim 2015, Pazar
68 KG
1 - BERKAY AKYOL - ANKARA EGO SK
2 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ABDULLAH VAROL - TRABZON BORDO MAVİM SK
4 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - HAKAN KAVURAT - ANKARA EGO SK
6 - KUTAY ÇEKEM - ADANA CANKUTAY SK
7 - İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - HALİL İBRAHİM ÖZAY - MERSİN LİDER SK
57 KG
1 - DURDANE ALTUNEL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - BEYZA MANAV - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - BUKET KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
4 - İLAYDA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - İMREN BOZKURT - ESKİŞEHİR KAMER GSK
7 - KÜBRA ÇELİK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - YAĞMUR BANDA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

+73 KG
1 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
2 - MERVE ATMACA - ANKARA AKYILDIRIM SK
3 - SENANUR DUMAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - FİLİZ KEŞLİOĞLU - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
5 - BETÜL KESTEK - ÇANKIRI BLD SK
6 - ŞİRİN ALPTEKİN - ZONGULDAK YILDIZ GSK
7 - AZİZE KONUŞ - KAHRAMANMARAŞ GSK
8 - BÜŞRA GÜLEN - MANİSA BAŞAR SK
5. GÜN SONUÇLARI - 5 Ekim 2015, Pazartesi
80 KG
1 - ORKUN ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - SELMAN NEZİR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AKİF ÖZTÜRK - MUĞLGA GSK
4 - M. RECEP ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İÖ.
5 - YAŞAR D. YARDIMCI - İSTANBUL PENDİK BLD SK
6 - BİLAL KAAN KAHVECİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - OĞUZHAN GEÇER - ORDU MOR BEYAZ SK
8 - MEHMET GÜRLER - AKSARAY EFOR SK

+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
2 - HAMZA TERZİ - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - SABİT B. KARAKAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - EYÜP SELÇUK YILDIZ - ESKİŞEHİR ÖNDER GSK
5 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6 - M.EMİN KOCAMAN - G.ANTEP NİZİP M.AKİF ERSOY
7 - BEKİR YILDIZ - ANKARA AKYILDIRIM SK
8 - YILMAZ BURAK PEKER - TRABZON GSK
49 KG
1 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
2 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
3 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - G.ANTEP KARAGÖLGE SK
4 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
5 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
6 - KÜBRA EREN - ANKARA ADLİYE SK
7 - SEDA KOÇAK - ANKARA ASKİ SK
8 - SENA BEKDAŞ - ANKARA TKD SK

67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MELİSA MIZRAK - ANAKRA SEVEN SK
3 - ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - EDA ÇAĞLAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
5 - SERPİL YABAŞ - MALATYA KUTHAN SK
6 - ZEYNEP TAŞÇI - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
7 - NURİYE BETÜL KURT - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
8 - SELVER ŞEKER - KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI









  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+