Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
27 - 30 Kasım 2015 | Konya

Takım Sıralaması
Genel Erkekler Bayanlar
1 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ANKARA İLBANK SK
3 - ANKARA EGO SK
4 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ANKARA ULAŞTIRMA SK
1 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ANKARA İLBANK SK
3 - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
4 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ANKARA EGO SK
1 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - ANKARA SEVEN SK
4 - ANKARA EGO SK
5 - ANKARA İLBANK SK
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 27 Kasım 2015, Cuma
Erkekler Bayanlar
58 KG
1 - FUATCAN ALDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - MEHMET ALİ İNAN - ANKARA EGO SK
3 - SELİMCAN DAĞISTANLI-ERZURUM ANADOLU FORM SK

68 KG
1 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SAMET ERKOVAN - ANKARA ÇINAR TKD GSK
3 - MEHMETHAN BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - ÖMER ALACAKAYA - ANKARA İLBANK SK
53 KG
1 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
2 - MERVE GÜNDOĞAR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
3 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA ULAŞTIRMA SK

67 KG
1 - ESRA NUR ERDEM - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MELİSA MIZRAK - ANKARA SEVEN SK
3 - ZEYNEP TAŞÇI - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
3 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKSEHİR BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 28 Kasım 2015, Cumartesi
63 KG
1 - UMUT BİLDİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - EMRE ERSÖZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - İBRAHİM PERÇİN - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - ANIL ÖZCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK

87 KG
1 - BURAK ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
2 - SERGEN CURABAS - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
3 - ÇAĞRI TANRIKULU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ERDEM KANLI - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
49 KG
1 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
2 - HAVVA NUR ÇOBAN - KONYA TEİAŞ GSK
3 - ZEYNEP ŞAHİN - ANKARA İLBANK SK
3 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK

57 KG
1 - FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
2 - ZELİHA AĞRIS - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
3 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL YAVUZ SK
3. GÜN SONUÇLARI - 29 Kasım 2015, Pazar
54 KG
1 - SONER KAYA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - R.İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - KÖKSAL KAYA - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
4 - SELAHATTİN AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK

80 KG
1 - BURAK OZAN KARACA - ANKARA EGO SK
2 - BERKCAN SÜNGÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HALİT KAVCI - İSTANBUL PENDİK ORHAN YENMİŞ GSK
4 - NEDİM GÜNDOĞDU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
46 KG
1 - CEREN ÖZBEK- ANKARA EGO SK
2 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BURSA SK
3 - RABİA ARDIÇ - ADANA ALTINKOZA SK
4 - ALEYNA GÖKÇE BAŞAR - MANİSA BAŞAR SK

73 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - TUĞBA TORLAK - ANKARA EGO SK
4 - AZİME KOÇ - KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI SK
4. GÜN SONUÇLARI - 30 Kasım 2015, Pazartesi
74 KG
1 - M. EMİN YILDIZ - ANKARA İLBANK SK
2 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SERHAT KORKUTAN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
4 - ÖMER FARUK BULAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
2 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - S.BUĞRAHAN KARAKAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - MUSTAFA KIRIKÇIOĞLU - MUĞLA GSK
62 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ESRA ÖZDOĞAN - ANKARA İLBANK SK
4 - SİMGE BURCU - ANKARA ADLİYE SK

+73 KG
1 - MERVENUR EVCİ - ANKARA SEVEN SK
2 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - RABİA FEYİZOĞLU - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - AYŞE ASMA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+