Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
9 - 13 Ocak 2016 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 9 Ocak 2016
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1 - HAKAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
2 - BERKAY AKYOL - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
3 - SERHAT KORKUTAN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
3 - MEHMET ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK
5 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MUHAMMET BABAHANOĞLU - ADANA CANKUTAY SK
7 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
53 KG
1 - SEDANUR YUMRUÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
3 - ESRA KALEM - BURSA SK
3 - SEZEN ŞEVİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - TUĞÇE BEŞEVLİ - BURSA YILDIRIM BLD JİM. SK
7 - MELTEM TOPAL - BURSA SK
8 - EMİNE ÜNLÜ - İSTANBUL G.O.P BLD SK

+73 KG
1 - MERVENUR EVCİ - ANKARA İLBANK SK
2 - AYŞE ASMA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK
3 - ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK SK
3 - BÜŞRA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL G.O.P TKD SK
6 - RUKİYE BETÜL ARSLAN - ANTALYA ALAİYE GSK
7 - FAZİLET USTA - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
8 - KEVSER BEYZA UĞUR - KONYA ÇUMRA BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 10 Ocak 2016
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ERZURUM GENÇLİK SK
2 - GÖRKEM SEZER - ANKARA İLBANK SK
3 - R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - DOĞAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
5 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
6 - FUATCAN ALDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - BATUHAN DEMİR - MERSİN ZİRVE SK
8 - TOLGA İSLAMOĞLU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
49 KG
1 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
2 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
3 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
3 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
5 - ALEYNA ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - MELİSA SALİME KURT - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
7 - SENA AY - İSTANBUL CİHAN SK
8 - GÜLŞAH DEMİRCİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

67 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
2 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - H. NUR DURAK - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
3 - BUSE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK
5 - ZEYNEP TAŞÇI - KONYA ÇUMRA BLD SK
6 - AZİME KOÇ - KONYA GHSİM
7 - N. BETÜL KURT - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
8 - SONGÜL DİNÇ - BURSA SK
3. GÜN SONUÇLARI - 11 Ocak 2016
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
2 - HASAN KAN - ADANA SEYHAN BLD SK
3 - NURETTİN DİLER - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - ANIL ÖZCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ORHAN GAZİ GÜLER - İZMİR BAYRAKLI BLD GSK
6 - FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
7 - UMUT BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - SERKAN TOK - İZMİR BAYRAKLI BLD GSK

87 KG
1 - ENSAR UĞUZ - ANKARA İLBANK SK
2 - SERDAR YÜKSEL - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - SERDAR AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SABİT VAROL - ELAZIĞ BLD. ULAŞIM SK
5 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - KENAN CAN ÖZBAY - ANKARA TAEKWONDO SK
7 - İSMAİL AKKUŞ - ANKARA FERDİ
8 - METEHAN GÖKTEPE - ANKARA MİLLİ PİYANGO SK
57 KG
1 - DURDANE ALTUNEL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
3 - SELMA CANLI - KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI SK
3 - YAĞMUR BANDA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIKGÜCÜ SK
6 - BUKET KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
7 - FATMA ZEHRA CANGIR - İSTANBUL AYTAN SK
8 - FERHAN ARSLANTAŞ - ANKARA FERDİ
4. GÜN SONUÇLARI - 12 Ocak 2016
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1 - CİHAT ÇAKMAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - DENİZ DAĞDELEN - TRABZON BORDO MAVİM SK
3 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - YUNUS DOĞAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - EVREN KARACA - ANKARA EGO SK
8 - ÖMER FARUK KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK

80 KG
1 - ORKUN ATEŞLİ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ÖMER FIRAT ÇELİK - ANKARA İLBANK SK
3 - HÜSEYİN EMRE AY - DİYARBAKIR ATLETİZM SK
3 - UĞUR AKTAŞ - ORDU MOR BEYAZ SK
5 - BURAK DEMİR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - AYKUT KEMAHLI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - HARUN CİNKARA - K.MARAŞ S. A. BİLGİLİ HEM SK
8 - AYSBERG ŞAMİL ÖNLÜ - ANKARA COŞAR JİM. SK
46 KG
1 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA İLBANK SK
2 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
3 - RUHAT AKALIN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - İLAYDA DİREK - İSTANBUL G.O.P BLD SK
5 - AMİNE PİRBUDAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
7 - SEMRA YILDIRIM - İZMİR BORNOVA BLD SK
8 - ŞEVVAL ELİF GÜL - KOCAELİ DERİNCE GSK

73 KG
1 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - BURDUR İ.Ö.İ KÖY. HİZ. GSK
3 - SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - BETÜL KESTEK - ÇANKIRI BLD GSK
6 - CANAN KURU - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
7 - DAMLA DEMİREL - TEKİRDAĞ DORUK SK
8 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
5. GÜN SONUÇLARI - 13 Ocak 2016
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - RIDVAN AKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SAMET GÖKMEN - İZMİR BAYRAKLI BLD GSK
3 - MUHAMMET EMİN YILDIZ - ANKARA İLBANK SK
5 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - OZAN BERKEN BİNDAK - ANKARA BİNDAK SK
7 - SIRRI FURKAN AYDIN - ANKARA İLBANK SK
8 - MUHAMMET ATA - İSTANBUL TUZLA BLD SK

+87 KG
1 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
3 - SABİT B. KARAKAŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - EYÜP SELÇUK YILDIZ - ESKİŞEHİR ÖNDER GSK
5 - SERDAR GEZİCİ - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
6 - TOLUNAY KARA - İZMİR BUCA BLD SK
7 - AYDIN AKSOY - RİZE FERDİ
8 - YASİR ÇELİK - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
62 KG
1 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
2 - YAPRAK ERİŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ELİF KALEM - BURSA SK
3 - EDA ÇAĞLAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
5 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - GÜLBAHAR KAPLAN - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SK
7 - MİZGİN BİLGİN - İZMİR BUCA BLD GSK
8 - EDANUR KÖROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK










Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+