Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

" Aybars Kılıçhan "
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya

26 - 31 Ocak 2016 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 26 Ocak 2016, Salı
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - YUSUF KARA - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
4 - M. ALİ MENEKŞE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - EMİR DUMAN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
6 - MUSA ÇETİN - İZMİR BORNOVA BLD GSK
7 - TALHA YILDIRIM - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK
8 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
49 KG
1 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - BURSA YILDIRIM BLD JİM. SK
2 - BİRSUNUR DEDE - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HİLAL ŞİMŞEK - KARAMAN ÖZEL İDARE SK
4 - HAVVA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
5 - MELİSA SALİME KURT - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
6 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - ALEYNA ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
8 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD GSK

68 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
2 - AYŞEGÜL GÖZEY - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED İHTİSAS SK
4 - SERPİL YABAŞ - MALATYA KURHAN SK
5 - ZEYNEP TAŞCI - KONYA ÇUMRA BLD SK
6 - ELİF GÜL ÇARKCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK SK
8 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 27 Ocak 2016, Çarşamba
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - NEJAT OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA SEVEN SK
3 - MUAMMER ERAY GENÇ - YALOVA BLD GSK
4 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BLD SK
5 - MUHAMMED BEYGİRLİOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
6 - ORKUN AVCI - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BLD GSK
7 - BERAT ARIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
8 - ALİ CAN ÖZCAN - KARABÜK ÇINAR SK

63 KG
1 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA BİRLİK TKD SK
2 - FURKAN DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - FURKAN ASTAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
4 - OKDAY ERSÖZ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
5 - RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
6 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD SK
7 - ŞAFAK KADİR ÇALIK - İZMİR ÇAĞRI TKD SK
8 - MUHAMMET YİĞİT - İSTANBUL SULTANGAZİ BLD SK
46 KG
1 - FATMA KELEŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - SİVAS GÜCÜ SK
3 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - KERİME BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
5 - HİLAL AYDIN - SİVAS DEMİR SK
6 - SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA T. SPOR YAZARLARI SK
7 - HAMİYET TOĞAN - TOKAT BLD PLEVNE SK
8 - SEBİHA NUR ŞENLİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 28 Ocak 2016, Perşembe
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - ALPER TUNA ALAN - SAKARYA ATAKAN TKD SK
2 - MEHMET OKAN DİNÇSOY - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - GÖRKEM POLAT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - SEZER DALSÜREN - ANKARA ÖZCAN SK
5 - BURAK ÖLMEZ - G.ANTEP ŞEHİTKAMİL HLK. EĞT. GSK
6 - M. BERKAY KAYHAN - ERZURUM GSK
7 - BATUHAN TURAL - TRABZON BORDO MAVİM SK
8 - MELİH FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK

78 KG
1 - HASAN CAN LAZOĞLU - İST. FATİH KARAGÜMRÜK SK
2 - EMRE GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MEHMET ALPEREN KOÇ - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
4 - H.BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
5 - ALİ ERSİN HÖBEK - ISPARTA YALVAÇ ÇINAR GSK
6 - EFE GÖRKEM OT - ANKARA FERDİ
7 - İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
8 - AZİM OĞUZLAR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
42 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - VİLDAN KILIÇ - ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK
3 - RABİA ARDIÇ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - SILA EZGİ YAĞCI - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK
5 - ŞAHİNUR ZARARSIZ - ANKARA ANKARA EGO SK
6 - AYNUR YILMAZ - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
7 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - BEYDANUR DEMİRBİLEK - YOZGAT ZİNDE GSK

44 KG
1 - İLAYDA DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK
2 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - M. NİLÜFER BÜLBÜL - KONYA T. SPOR YAZARLARI SK
4 - NURAY OLÇAY - MANİSA AKHİSAR BLD GSK
5 - ALEYNA GÖKÇE BAŞAR - MANİSA BAŞAR TKD SK
6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLARELİ SK
7 - KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
8 - SEMİHA NUR PEKDEMİR - ANKARA SPOR EĞT. SK
4. GÜN SONUÇLARI - 29 Ocak 2016, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA DEMİR SK
2 - EMRULLAH AYDIN - KOCAELİ DERİNCE TKD SK
3 - BEKİR SAMİ ASLIM - İSTANBUL FERDİ
4 - K. GÖRKEM KILIÇ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
5 - ONUR NAS - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZMETLERİ SK
6 - SADIK DİLSİZ - ANKARA VADİ GSK
7 - ERTUĞRUL KAAN EŞME - EDİRNE BLD SK
8 - BATUHAN BAYRAKTAR - ANKARA FERDİ

73 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3 - MUSTAFA ENES BAKOĞLU - MALATYA ALACA SK
4 - BATUHAN DİKMEN - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO.SK
5 - FURKAN ÖZKAN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
6 - RASİM OKUR - SAMSUN ÇARŞAMBA SK
7 - EHMET EFE - KAYSERİ HİKMET GSK
8 - F. FATİH KURT - ERZURUM ANADOLU FORM SK
63 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - HACER ORGARUN - AĞRI GSK
3 - DAMLA BİYİKLİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - HATİCE GÜNAY - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
5 - ŞEVVAL SARILAR - KONYA ÇUMRA BLD SK
6 - DUYGU KAYA - YOZGAT ZİNDE GSK
7 - GÜL SUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - ŞUHEDA KURT - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
5. GÜN SONUÇLARI - 30 Ocak 2016, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1 - EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
2 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HAKAN REÇBER - ANKARA BİRLİK TKD SK
4 - MUHAMMET YOĞURT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
5 - KAHRAMAN BUĞRA ÖZGEN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - HASAN BUĞRA ERÖZ - ANKARA İMPARATOR SK
7 - MUHAMMET ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA ATILGAN SK
8 - TAHİR AKGÜL - KİLİS ÖZEL İDARESİ GSK

68 KG
1 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA T. SPOR YAZARLARI SK
3 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - BERKAN DEMİR - ANKARA MAMAK BLD SK
5 - F.MUHAMMED SAROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
6 - SEZER İNAL - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
7 - ENES KALAYCI - BURSA GÜRSU BLD SK
8 - MEHMET ZÜLFÜ AYDIN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
52 KG
1 - İKRA KAYIR - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
2 - SEFA CEREN KOYUNCU - KONYA G.S.İ.M. SK
3 - EMİNE NUR PALAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - HAVVA NUR ÇOBAN - KONYA TÜRKİYE ELEKTRİK İLTM. GSK
5 - K. ŞEFAHAT BUGAN - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
6 - ELİF NUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
7 - NİSA ÖZKAYA - KOCAELİ KIVANÇ GSK
8 - EMİNE ÜNLÜ - İSTANBUL GOP BLD SK

59 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - NERMİN GÜNEL - BURDUR BUCAK BLD OĞUZHAN SK
3 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
4 - İREM ATAÇ - BALIKESİR KARESİ TKD GSK
5 - NURPEL KARAKAŞ - DİYARBAKIR YENİ GÜNEYDOĞU GSK
6 - MELİSA AKOĞLU - SAMSUN İLKADIM BLD SK
7 - ZEYNEP AKTAŞ - İZMİR YURTSEVER GSK
8 - B.MERVE DİLAVERLER - BOLU YİĞİT GSK
6. GÜN SONUÇLARI - 31 Ocak 2016, Pazar
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1 - EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - HAMZA SAN SAÇMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
3 - SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - ERDEM KANLI - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
5 - RECEP TAYYİP KILIÇ - YOZGAT ZİNDE GSK
6 - ÇAĞRI BOZKURT - G.ANTEP NİZİP M. AKİF ERSOY HEM
7 - MEHMET OKTAY GÜLER - HATAY ERİŞİK GSK
8 - SAMED MUAHMMED DUYGULU - YOZGAT ZİNDE GSK
55 KG
1 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2 - BUKET KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - İLAYDA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - SONGÜL NUR BOĞAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
5 - NİHAL FİRDEVS DURAN - İZMİR EFSANE SK
6 - SİMAY TORUN - ADANA GENÇLİK SK
7 - CEYDA GÜNEŞ - ORDU FATSA SK
8 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK

+68 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - AYŞE SENA ÖZTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - AYFER MENEKŞE - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
6 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
7 - SÜMEYYE EĞRİ - ANKARA ÇINAR GSK
8 - FATMA BAŞARIR - MALATYA ALACA SK







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+