Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
9 - 13 Mayıs 2016 | Muğla / Marmaris

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 9 Mayıs 2016, Pazartesi
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. DENİZ DAĞDELEN - TRABZON BORDO MAVİM SK
2. SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
3. ALPTEKİN ŞENGÜL - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
3. İHSAN ÖZKAN CEM ESER - ANKARA ÇINAR SK
5. ÖMER FARUK KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6. HAKAN GÜL - SİİRT 56 SK
7. GÖRKEM K. KILIÇ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8. CEM HELVACI - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
53 KG
1. ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
2. ESRA KALEM - BURSA SK
3. SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5. ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6. ÇİĞDEM ŞİMŞEK - NİĞDE CANSUYU SK
7. SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
8. SÜRMELİ GİZEM YÜCEL - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK

73 KG
1. BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2. BUSE HANİFE DEVLEZ - BİLECİK BÖZÜYÜK HLK EĞT
3. SERAP ILGAR - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
3. KEVSER MEVA AKIN - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. GİZEM NUR ALBAYRAM - GAZİANTEP GSİM SK
6. ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK SK
7. M. BERNİS HACIBERBER - İZMİR HATAY OLİMPİK GSK
8. SELİN KAYA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 10 Mayıs 2016, Salı
58 KG
1 - CEMİL ULUYILMAZ - ANKARA ADLİYE SK
2 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - İ. BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
4 - DOĞAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
5 - EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - UMUT ALTUN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
7 - MUSTAFA EMRE AYTEKİN - ANKARA HAKAN TKD SK
8 - K. BUĞRA ÖZGEN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK

74 KG
1 - REMZİ KARAKUŞ - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK
2 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
3 - A. EMRE TÜREDİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
4 - ENGİNCAN EMEN - İZMİR BUCA BLD GSK
5 - RAMAZAN ENES AKSAKAL - ANKARA HAKAN TKD SK
6 - F. FATİH KURT - ERZURUM ANADOLU FORM SK
7 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - SERKAN DENİZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
62 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - HACER ORGARUN - AĞRI GSK
3 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
4 - ELİF KALEM - BURSA SK
5 - NERMİN GÜNEL - BURDUR BUCAK BLD OĞUZHAN SK
6 - ŞEYMA SATILMIŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - ŞEYDA DAĞDELEN - ELAZIĞ GSİM
8 - BURCU ÖZLÜ - BURSA HÜRRİYET GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 11 Mayıs 2016, Çarşamba
63 KG
1 - MURAT BASUMLI - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - HASAN KAN - ADANA SEYHAN BLD SK
3 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - FURKAN ASTAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - MUSTAFA KAYA - ORDU MOR BEYAZ SK
6 - FURKAN DİREK - İSTANBUL G.O.P BLD SK
7 - OSMAN MERT - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
8 - EMRE ERSÖZ - İSTANBUL KILIÇ TAEKWONDO SK

87 KG
1 - Ö.FIRAT ÇELİK - ANKARA İLBANK SK
2 - SELMAN NEZİR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - NUH HÜSEYİN YAZICI - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
4 - M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR ANKARA SK
5 - M. RECEP ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İO SK
6 - Ö. GÖKSEL ÇOBANKAYA - MANİSA BAŞAR AY-YILDIZ SK
7 - SABİT VAROL - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - RECEP TAYYİP KILIÇ - YOZGAT ZİNDE GSK
46 KG
1 - SÜMEYYE İLOĞLU - BURSA GÜRSU BLD SK
2 - FİLİZ ÖGEL - BURSA GÜRSU BLD SK
3 - İLAYDA DİREK - İSTANBUL G.O.P BLD SK
4 - ZEHRA TANIŞMA - TRABZON BORDO MAVİM SK
5 - BÜŞRA ALSAÇ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - AYNUR YILMAZ - BURSA SAĞLIKGÜCÜ SK
8 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
4. ve 5. GÜN SONUÇLARI | 12 - 13 Mayıs 2016
68 KG
1 - KUTAY ÇEKEM - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - NURİ ÖZEL - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MUHAMMET BABAHANOĞLU - ADANA CANKUTAY SK
4 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SK
5 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD SK
6 - UMUTCAN ERYILMAZ - BURSA SPOR KULÜBÜ
7 - M. FERHAT SAROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
8 - MUSTAFA ASLAN - BURSA GÜRSU BLD SK

80 KG
1 - HASAN CAN LAZOĞLU - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK
2 - SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ORKUN ATEŞLİ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - HÜSEYİN EMRE AY - DİYARBAKIR ATLETİZM SK
5 - VAHDET YILDIRIM - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
6 - RECEP FURKAN GÖÇGÜN - İSTANBUL KAFKAS TKD SK
7 - MURAT YAŞA - MALATYA İNÖNÜ ÜNİV. SK
8 - MEHMET MUSTAFA KARADAŞ - MERSİN RESİTAL SK

+87 KG
1 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - HAMZACAN SAÇMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
3 - ERKAN KOÇ - GİRESUN KEŞAP SK
4 - ÖMER SERDAR DİNÇ - MALATYA DOĞUŞ SK
5 - SEMİH KOCAOĞLU - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
6 - MESUT CAN ÖZDEMİR - ORDU GÜRGENTEPE SK
7 - EMRE MERMER - İSTANBUL HAZNEDAR SK
8 - EYÜPCAN ŞAHİN - SAMSUN BAFRA TKD SK
49 KG
1 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - BURSA YILDIRIM BLD JİM. SK
2 - FATMA KELEŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
4 - BİRSUNUR DEDE - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
6 - MİHRİBAN SARIKAYA - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - AYBÜKE ASLIHAN - MERSİN ERDEMLİ ANADOLU TEK.
8 - BEYZANUR AŞKIN - HATAY HASAN ERİŞİK SK

57 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - SİMGE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
4 - FERHAN ARSLANTAŞ - ANKARA FERDİ
5 - BETÜL EDA AK - İSTANBUL G.O.P. BLD SK
6 - SONGÜL NUR BOĞAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
7 - ŞÜHEDA KESER - İSTANBUL NEDİM KUŞÇU SK
8 - İLAYDA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

67 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
3 - ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - NESLİHAN DEMİREL - ANKARA FERDİ
5 - BUSE KÜBRA KÖROĞLU - ANKARA POLATLI BLD SK
6 - BÜŞRA ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
7 - ÖZNUR BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
8 - MÜNEVVER İREM KAVACIK - MERSİN MERSİN GSK

+73 KG
1 - AYŞE ASMA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK
2 - AZİME KOÇ - KONYA GSİM
3 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL G.O.P. KUVVET TKD SK
5 - AYLİN KAYA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - AYFER MENEKŞE - ELAZIĞ BELEDİYESİ ULAŞIM SK
8 - MERVE ATMACA - ÇANKIRI BELEDİYESİ GSK












Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+