Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
30 Mayıs - 4 Haziran 2016 | Muğla / Marmaris

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 30 Mayıs 2016, Pazartesi
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - SAMET AYAZ - TEKİRDAĞ SAMPİYON SK
2 - ALİHAN DOĞRU - ANKARA ADLİYE SK
3 - İBRAHİM TURKAY AKKUŞ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
4 - KAAN GENÇER - ANKARA FERDİ
5 - YUSUF KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
6 - YİĞİTHAN KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
7 - ÖMER ÜNLÜSOY - ANKARA ADLİYE SK
8 - H. HÜSEYİN UÇAR - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
44 KG
1 - MELEK POLAT - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
2 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - SUDE NAMLI - İZMİR BUCA BLD SK
4 - TÜLAY DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
5 - CEREN AYDIN - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
6 - HATİCE SULTAN ÇALMAŞUR - ERZURUM AZİZİYE SK
7 - YASEMİN ÖNER - İSTANBUL BAĞCILAR SK
8 - ESRA NUR ERSOY - ANKARA ASKİ SK

55 KG
1 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
3 - SİYABA NUR ÖZDEMİR - MALATYA GHSİM SK
4 - BÜŞRA ÇAKIL - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ŞEVVAL ÇELİK - GAZİANTEP GHSİM SK
6 - HAYRUNİSA SEVREN - DÜZCE MERT ASYA GSK
7 - CEREN TUTUCU - MERİN METE SK
8 - ZEHRA ACAR - MERSİN OLİMPİYAT SK
2. GÜN SONUÇLARI - 31 Mayıs 2016, Salı
45 KG
1 - FEVZİ ARDA DURU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BEHNUR İSMET TÜRK - ÇANAKKALE MELİS GSK
3 - EMİR KELEŞ - ANKARA TOLGA TKD SK
4 - EMİRHAN ERYILMAZ - İSTANBUL EGEMEN İHT. SK
5 - ABDULLAH ORHAN ŞİMŞEK - GAZİANTEP GSK
6 - KADİR ŞANTAŞ - ANKARA İMAM HATİP LİSESİ GSK
7 - MEHMET ALİ ÖZTÜRK - ANKARA DEMİR SK
8 - MUHAMMED CAN KOLAY - BOLU YİĞİT GSK

57 KG
1 - ABDULLAH YARLI - İZMİR EFSANE SK
2 - UMUT ÇETİN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
3 - EMİRHAN KUTSAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - İSMET MERT BOSTAN - İSTANBUL ÖZEL MALTEPE SK
5 - YASİN YETİŞ KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR SK
6 - MUHAMMED ALİ AKYILDIZ - İSTANBUL ATALAR SK
7 - YUSUF KORKMAZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
8 - CANER DOĞANAY - SAMSUN DO GSK
33 KG
1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - H. GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
3 - SENANUR ÇELİK - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
4 - M. YAĞMUR YILDIRIM - GAZİANTEP B.ŞEHİR BLD SK
5 - RÜMEYSA NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
6 - BERRA GÜLFEM ÇELİK - KARAMAN PERORMANS SK
7 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN ALTUĞ SK
8 - SUDENAZ KARAYURT - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BLD SK

51 KG
1 - NİSANUR UYSAL - KONYA MERAM SK
2 - NURSEMA GÜZEL - ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞT
3 - MELİKE ÖNEM - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
4 - İDİL TUNA BOZKURT - MANİSA ŞEHZADELER BLD SK
5 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR BUCA BLD SK
6 - MELİKE ÖZKAN - İZMİR BORNOVA BLD GSK
7 - RABİA MENŞURE ABUR - TEKİRDAĞ DORUK SK
8 - YAĞMUR TUNÇ - MALATYA BATTALGAZİ SK
3. GÜN SONUÇLARI - 1 Haziran 2016, Çarşamba
49 KG
1 - FATİH YILMAZ - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
2 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU T. TELEKOM SK
3 - YUNUS CAN AKKOYUN - ANKARA ADLİYE SK
4 - DENİZ ATACAN ARSLAN - ANKARA KORYO SK
5 - OZAN OSMAN DUMAN - ANKARA EGO SK
6 - MELİH YILDIRIM - ANKARA POLAT SK
7 - MAHMUD HAKAN AKAY - BOLU YİĞİT GSK
8 - EREN ALDEMİR - MANİSA BAŞAR SK

53 KG
1 - ARSLAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
2 - MUSTAFA EMRE TEKE - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - AHMET VEFA BUMİN - ERZURUM SAĞLIK GSK
4 - MERT ÇETİN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
5 - MUHAMMED FURKAN DEMİRCİ - ANKARA ÇINAR GSK
6 - SEDAT SAVCI - MALATYA KURHAN SK
7 - ÇAĞATAY KARTAL - İSTANBUL SANCAKTEPE SK
8 - BİLAL TOPRAK - KIRŞEHİR BLD GSK
29 KG
1 - YAĞMUR DAMLA ERGÜN - ANKARA SEVEN SK
2 - NUREDA KIYMET USTA - KIRKLARELİ SK
3 - EDA TORUN - KOCAELİ B.ŞEHİR KAĞIT SK
4 - HATİCE BENGÜ DAĞ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
5 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ DURUKAN GSK
6 - SENANUR KEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
7 - ŞEYMA NUR BİÇER - KOCAELİ DURUKAN GSK
8 - MEHTAP GÜR - MANİSA SOMA SOTES SK

47 KG
1 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
2 - GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA SEVEN SK
3 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR DEMİR SK
4 - SUDE VAROL - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
5 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE MERT ASYA SK
6 - MERYEM HİLAL KOCAER - ANKARA EGO SK
7 - CEREN SOYTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
8 - AYŞE ŞULE BAŞKIR - ANKARA ASKİ SK
4. GÜN SONUÇLARI | 2 Haziran 2016, Perşembe
33 KG
1 - SERVET BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
2 - İSMAİL ALTIPARMAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - MERT DÖNMEZ - ANKARA ADLİYE SK
4 - SERHAT ENES KAPLAN - ANKARA ÇINAR GSK
5 - FAZLI FAZLIOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - SERDAR İLHAN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
7 - ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR KOÇOĞLU SK
8 - FIRAT KOÇ - MERSİN YENİŞEHİR SK

65 KG
1 - MUAZ YETİMOĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
2 - HÜSEYİN ÇAĞRI KOCAMAN - ANKARA EGO SK
3 - TUNAHAN KOZAN - KARAMAN ÖZEL İDARE SK
4 - TEMEL KILIÇ - BURSA EMEK SK
5 - M. İBRAHİM ŞEN - KOCAELİ GÖLCÜK HARB-İŞ SK
6 - HAMİ ZURNACI - İSTANBUL DOĞUŞ UZAKDOĞU GSK
7 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - ENES CULFA - KAYSERİ EMNİYET SK
+59 KG
1 - BERRA NUR ÇİFTÇİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD SK
2 - HELİN BİÇEN - İZMİR ATAK SK
3 - ZEHRA GÜNDÜZ - GAZİANTEP ARABAN BLD SK
4 - HÜMEYRA KAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ELİF SU ÖZCAN - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O. GSK
6 - MİRAY İBRAHİMLER - İSTANBUL ESENLER YAVUZ SELİM SK
7 - CEREN TUNA - BİLECİK DODURGA SK
8 - BAHAR ÖCAL - ANKARA TAEKWONDO KİCKBOX SK
5. GÜN SONUÇLARI | 3 Haziran 2016, Cuma
41 KG
1 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA SEVEN SK
2 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
3 - MUSTAFA ÖNEM - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
4 - ALİ OKTAY - UŞAK EŞME TUĞRA SK
5 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ DURUKAN GSK
6 - M. EMİN ŞAHİN - G.ANTEP ŞEHİTKAMİL HALK EĞT. SK
7 - ERAY AKBULUT - KOCAELİ GSK
8 - İSMAİL HAKKI ŞEN - MALATYA MENEKŞE SK

61 KG
1 - DENİZ KURT - ADANA SEYHAN BLD SK
2 - ABDULKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - TİMUCİN ŞAŞMAZTİN - İZMİR FERDİ
4 - ENGİN KOCA - G.ANTEP ŞEHİT KAMİL HALK EĞT SK
5 - BURAK ERDEM - KAYSERİ ERDEM SK
6 - KAZIM TAHA BOZKURT - ÇANKIRI BLD SK
7 - YAKUP BERKAN ÇUHADAR - YOZGAT ZİNDE GSK
8 - HAKKI MELİH AKMAN - ANKARA POLAT TKD SK
41 KG
1 - ŞENİZCAN ARAZ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
3 - SEHER ŞEN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
4 - İREM AÇIKGÖZ - YOZGAT SARIKAYA BLD SK
5 - ESRANUR KOCA - KIRKLARELİ KIRKLAR YILDIZI SK
6 - SILA YALÇIN - MANİSA SOMA SOTES SK
7 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ EMLİYET SK
8 - JİYAN MAMİR - ADANA ÇALIŞKAN SK

59 KG
1 - İREM BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - GÜLSÜM AYHAN - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3 - KARDELEN ATALI - SAMSUN EKİNCİ GSK
4 - EBRAR BEŞİR - KOCAELİ SALON SPORLARI KLB.
5 - BUSE EŞİT - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
6 - CEYDA GÜL - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
7 - İREM YILMAZ - ANKARA FERDİ
8 - ÖZLEM KAYA - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
6. GÜN SONUÇLARI | 4 Haziran 2016, Cumartesi
+65 KG
1 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
2 - SERCAN ZİLEK - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3 - İSMAİL SEYMEN KAZAN - İZMİR TED İHT. SK
3 - ALİ EKREM YILMAZ - İSTANBUL PENDİK BLD SK
5 - HALİL ASLANHAN - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
6 - OSMAN UTKU ABAY - HATAY İSAKOĞLU SK
7 - BEKİR SAMİ GÜLEÇ - MANİSA BAŞAR SK
8 - ALİ BATIKAN GÖÇMEZ - KIRKLARELİ GSK
37 KG
1 - ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
2 - ZEHRA ALTUN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - SİNEM SOYTÜRK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - DUYGU ŞAKAR - SAMSUN KAVAK YAŞAR DOĞU SK
5 - ŞÜKRİYE E. TAŞTAN - ANKARA KEÇİÖREN LİDER SK
6 - H. NESLİHAN KILINÇ - MALATYA BATTALGAZİ HLK EĞT
7 - FEYZANUR KURT - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK
8 - SÜREYYA AĞCA - GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BLD SK









  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+