Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası

13 - 17 Temmuz 2016 | Hatay

Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1. YASİN ÇİFTÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2. AHMET SUHEYL YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. MUHAMMED SAİT YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. KORAY BAĞDU - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
1. TUANA AYAZ - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. RABİA NUR BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER SK
3. ELİF KARABAY - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
3. ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1. ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK
2. CEM KORTAN UYAR - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA İKİZLER 2 SK
3. AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
1. ŞEVVAL YARAR - KOCAELI KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ
2. SUDE YENER - ANKARA ÇINAR GSK
3. ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
3. NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
Genç Erkek Genç Bayan
1. M. EMİR YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
3. SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
3. FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ SK
1. ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZIANTEP KARAGÖLGE SK
2. ASLI ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. İLAYDA AKTAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. SELEN SİMAY ÇİFTÇİ - ANKARA İKİZLER TKD SK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1. ALİKEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2. HABİB OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
3. ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
3. OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK
1. ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
2. SÜMEYYE AHİ - ANKARA ASKİ SK
3. BENGÜ ALKAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3. FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş ) Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1. MEVLÜT PEKCAN - ANKARA İLBANK SK
2. VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR GAZİEMİR BLD GSK
3. HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3. GÜRAY TÜRK - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
1. SERİM OLGUN KAHVECİ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2. MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3. SAFİYE YALÇIN TÜRK - KOCAELİ GEBZE GSK
3. YILDIZ ÖRS - ANKARA TOLGA TKD SK
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş ) Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1. NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ SK
2. HAYRI TEMEL ALPER - ESKISEHIR SARAR SK
3. ZEYNEL ÇELİK - ISTANBUL ÇELİK TKD İHT. SK
3. HASAN ÖZDEMİR - GAZIANTEP NURDAĞI BLD SK
1. SULTAN CAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
2. GAMZE SARI - İSTANBUL FERDİ
3. DILEK KARAKUYULU - ESKISEHİR ESJIM SK
3. GÜLBEYAZ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş ) Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1. MUSTAFA YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
3. TEVFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3. M.KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
1. NEVİN BAŞ - MUĞLA GSK
2. SUNA DİLBER - MANISA FERDİ
3. SUAT ÇİÇEK - HATAY ÖZ ŞAMPİYONLAR SK
3. EMİNE DAYANAKLI - MUĞLA GSK
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş ) Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1. ŞERİF KANDIRMIŞ - İZMİR FERDİ
2. MUSTAFA AYIK - ISTANBUL FERDİ
3. MEHMET ERFİDAN - ESKISEHIR SARAR SK
3. GENC OSMAN AŞAN - ADANA GSK
1. SEVGİCAN YALÇIN - ORDU GÜZELORDU SK
Büyük Erkek ( 66+ Yaş ) Büyük Bayan ( 66+ Yaş )
1. GALİP ZİYA YALÇINKAYA - ISTANBUL ÇELİK TKD İHT. SK
2. AŞKIN KAHVECİ - KOCAELI KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ
3. ENVER NAZLI - KAYSERI FERDİ
3. KADİM ŞAHİN - KAYSERI FERDİ
Erkek Takım ( 10-11 Yaş ) Bayan Takım ( 10-11 Yaş )
1. MUHAMMED SAİD YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
AHMET SÜHEYL YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
YASİN ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
2. ALİ SARP USTA - BALIKESIR TKD GSK
AKÇAHAN BOYTANKU - BALIKESIR TKD GSK
MUHARREM AYAN - BALIKESIR TKD GSK
3. MUHAMMED ÇAĞRI GÜLEN - AMASYA TEKHAN GSK
OĞUZ ÇETİN - AMASYA TEKHAN GSK
MUSTAFA ALTINTAŞ - AMASYA TEKHAN GSK
3. HİKMET FARUK TOSUN - SINOP KUZEY YILDIZI SK
MUHAMMET ALPEREN SEVİM - SİNOP TRİATLON SK
BATIKAN ATAŞ - SİNOP
1. RABİA NUR BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
MELİKE NUR POSLU - ISTANBUL BAĞCILAR SK
EYLÜL SEZGİN - ISTANBUL KILIÇ TKD SK
2. TUANA KURT - BALIKESİR TKD GSK
TEVHİDE KOCA - BALIKESİR TKD GSK
İREM TORAMAN - BALIKESİR TKD GSK
3. KÜBRA KILIÇ - ANKARA ÇINAR GSK
ESİLA NAZLI KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
BEGÜM BETÜL ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
3. NEHİR ZEYNEP DOĞAN - ISTANBUL BAHÇELİEVLER SK
ŞEYMA ULUOCAK - ISTANBUL BAĞCILAR SK
FEYZA SERTAŞOĞLU - ISTANBUL NEDİM KUŞÇU SK
Erkek Takım ( 12-14 Yaş ) Bayan Takım ( 12-14 Yaş )
1. HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK
CEM KORTAN UYAR - ANKARA İKİZLER TAEKWONDO SK
YİĞİT KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. HAMZA EREN TORAMAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YAVUZ SELİM TEZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3. ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK
KAAN KILINÇ - AMASYA TELEKOM GSK
MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
3. MERDAN ÇALIK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
AYKUT TAŞGIN - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YASİR HÜDALFA ÖZDAŞ - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1. TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
GÜLNİHAL KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
ELİF DEMİR - ANKARA ÇINAR GSK
2. AYŞE DEMİRCİ - ISTANBUL ATİKALİ SK
GÜLSENA KIZILDAĞ - ISTANBUL ATİKALİ SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3. ŞEYDA KARAKAŞ - IZMIR NOVA SK
EZGİ HOCAOĞLU - IZMIR NOVA SK
GÜLER KUTLU - IZMIR NOVA SK
3. ESRA İKBAL NARİN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
BETÜL ÇENLİ - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET ÇOTALOĞLU - ANKARA FERDİ
Erkek Takım ( 15-17 Yaş ) Bayan Takım ( 15-17 Yaş )
1. SERDAR GÖKAY ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
ÖZKAN KÜRŞAT BAŞARIR - ANKARA TÜRKGÜCÜ ÜLKÜ SK
2. YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM GSK
EMRE ŞENTÜRK - AMASYA TELEKOM GSK
3. AHMET ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
KADİRCAN KESKİN - ISTANBUL YAVUZHAN SK
MUHAMMED ÖZİNAL - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. M. HAMZA KIZILARSLAN - VAN OLİMPİYAT TKD GSK
HAZAR KOÇ - VAN OLİMPİYAT TKD GSK
HAMZA YILGIN - VAN OLİMPİYAT TKD GSK
1. KAYRA DESTAN - ANKARA İKİZLER TKD SK
İLAYDA AKTAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
SELEN SİMAY ÇİFTÇİ - ANKARA İKİZLER TKD SK
2. TAYYİBE NUR BÖCEKDERE - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
NURGÜL ÇÜRÜK - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
GÜLCAN AYDIN - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
3. AYŞE OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR GSK
3. NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED İHT SK
IRMAK TÜMER - BUCA HALK EĞİTİM
CEMRE FİLİZ - BOZYAKA KOREAN TKD SK
İkili Takım ( 10-11 Yaş ) İkili Takım ( 12-14 Yaş )
1. ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER SK
AZİZ ÖZKAN - ANKARA İKİZLER SK
2. KORAY BAĞDU - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
3. ZEYNEP DURU YİĞİT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YUSUF BİLGİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. TUANA AYAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1. SUDE YENER - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
2. NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
BAYRAM AKTAŞ - ADANA DOĞDU SK
3. BAŞAK NEHİR ARTAN - ANKARA İKİZLER TKD SK
MUHAMMED EMİN SEVİNÇ - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
VEDAT ATAŞ - ADANA DOĞDU SK
İkili Takım ( 15-17 Yaş ) İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1. BUSE YAVUZ - ANKARA İKİZLER TKD SK
M. EMİR YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3. AHMET ÇİFÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
ASLI ÇİFÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. KAMER İLAYDA ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
SERDAR GÖKAY ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
1. ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
HABİB OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
2. İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER TKD SK
ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
3. BÜŞRA KAYA - GAZIANTEP GSK
SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - GAZIANTEP ÇELİK SK
3. CEM UÇAK - ISTANBUL YAVUZHAN SK
ZÜHRE MERYEM KÜKREK - ISTANBUL YAVUZHAN SK
Erkek Takım ( 18-30 yaş ) İkili Takım ( 31+ Yaş )
1. SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
FEVZİ KAYKANA - AMASYA TEKHAN GSK
OĞUZHAN M. ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
2. ÖZKAN UYGUR - ESKISEHIR SARAR SK
ALPER ALTUNAY - ESKISEHIR SARAR SK
ONUR İLERİ - ESKISEHIR SARAR SK
3. MURAT CAN AKKAYA - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
M. EMİN KÜSKER - ANKARA ÇINAR GSK
GÖKHAN DEMİR - ANKARA İKİZLER SK
3. SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - G.ANTEP ÇELİK SK
MANSUR DURAL - G.ANTEP ÇELİK SK
H. İBRAHİM ÇELİK - G.ANTEP ÇELİK SK
1. MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2. YILDIZ ÖZ - ANKARA TOLDA TKD SK
MEVLÜT PEKCAN - ANKARA TOLDA TKD SK
3. DİLEK EDER - ESHİŞEHİR GSK
HAYRİ TEMEL ALPER - SARAR SK
3. ŞENGÜL SÖNMEZ - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK

Erkek Takım ( 31+ Yaş) Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1. KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
GÜRAY TÜRK - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
MUSTAFA YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. VOLKAN YALÇINKAYA - IZMIR GAZİEMİR BLD SK
ALPER SADIKOĞLU - IZMIR GAZİEMİR BLD SK
ARDA KAHVECİ - IZMIR GAZİEMİR BLD SK
3. M.KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
ZAFER KAVCI - ERZURUM BUDAN SK
ÖMER BUDANCAMANAK - ERZURUM BUDAN SK
3. ZEYNEL ÇELİK - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
CEVDET ATABEY - ISTANBUL BAĞCILAR SK
DURSUN ALİ BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
1. BENGÜ ALKAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
SÜMEYYE AHİ - ANKARA ASKİ SK
2. BÜŞRA DENİZ YILMAZ - ANKARA İKİZLER SK
ELİF SILA YILMAZ- ANKARA MAMAK HLK EĞT SK
İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER SK
3. HASİBE BÜYÜKDAVRAZ - ISPARTA ERBİL SK
MERYEM SERFİRAZ BİLİCİ - ISPARTA ERBİL SK
BURCU YARLOĞLUEŞ - ISPARTA ERBİL SK
3. BURCU TAYGUN - IZMIR BUCA HLK EĞT
ASLIHAN ŞAL - IZMIR BUCA HLK EĞT
ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR TED İHT SK
Bayan Takım ( 31+ Yaş)
1. SERPİL ŞENOL KAYA - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
GÜL İNAN - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
FATMA BAKIR - ANKARA ASKİ SK
2. GÜLBEYAZ ATA - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
AYŞEGÜL BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
3. SULTAN CAN - ISTANBUL UZUNÇAVDAR SK
NEZAHAT İSLAM - ISTANBUL UZUNÇAVDAR SK
SEVGİ BİRSEN - ISTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3. AYŞE COŞKUN - ISTANBUL AYTAN SK
NURAY BEŞENK - ISTANBUL AYTAN SK
DENİZ GERÇEK - ISTANBUL AYTAN SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 12-17 YAŞ
1. ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
2. ABDÜLKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. YUSUF ŞAŞMAZ - MUĞLA FERDİ
3. RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
1. İREM NUR ÖZTÜRK - ISPARTA BÖLGE SK
2. GÜLSENA KARAKUYULU - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
3. BÜŞRA GAMZE GEYİK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. M. NURBEYZA MİNGAN - KONYA MERAM BLD SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - PAİR 12-17 YAŞ
1. EMİRHAN MURAN - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. MUHARREM KILIÇ - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
3. TALHA U. ŞİRİN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3. HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
1. BUSENUR SEVÜK - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
2. BÜŞRA GAMZE GEYİK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
RAMAZAN AYDIN - ISTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
3. HAYRİYE ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
TUNAHAN DEMİR - HATAY DÖRTYOL BLD SK
3. ÖMER DOĞUKAN ÖZTÜRK AMASYA AMASYA GSK
ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM GSK
FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - TAKIM 12-17 YAŞ
1. KÜBRA DAĞLI - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
EMİRHAN MURAN - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. MUHARREM KILIÇ - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
ASUMAN ÇEVİK - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
3. NİLAY GÜMÜŞBAŞ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
MELİH KARALI - ISTANBUL BAĞCILAR SK
3. BÜŞRA GENÇ - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YUNUS IŞIK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1. FEYZA ULUOCAK - ISTANBUL BAĞCILAR SK
ZEHRA YILDIZ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
M.TARIK BOZBULUT - ISTANBUL BAĞCILAR SK
BÜNYAMİN YAVUZ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
İLAYDA BAYKAL - ISTANBUL BAĞCILAR SK
2. ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TEKHAN GSK
EMRE ŞENTÜRK - AMASYA TEKHAN GSK
ZERDA BATI - AMASYA TEKHAN GSK
KARDELEN YILMAZ - AMASYA TEKHAN GSK
3. GÜLSENA KARAKUYULU - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
BUSENUR SEVÜK - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
NAZLICAN ETCE - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
BEKİR BAHADIR CAN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
3. HARİYE ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
HÜSEYİN ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
AYŞE KIRIT - HATAY ERİŞİK SK
OĞUZHAN BARIŞ KIRIT - HATAY ERİŞİK SK
TUNAHAN DEMİR - HATAY DÖRTYOL BLD SK
FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1. SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
FEVZİ KAYKANA - AMASYA TELEKOM GSK
OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TELEKOM GSK
SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA TELEKOM GSK
FUNDA DÜZENLİ - AMASYA TELEKOM GSK
2. MUHAMMED EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR GSK
HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
TALHA U. ŞİRİN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
ESRA ÜNAL - ANKARA ÇINAR GSK
EKİN GÖKÇE ÇİÇEK - ABKARA DHMİ SK
3. MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YUNUS IŞIK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. MUSTAFA MERT - ISTANBUL ATİKALİ GSK
HAKAN YAVUZ - ISTANBUL ATİKALİ GSK
ENSAR YILDIRIM - ISTANBUL ATİKALİ GSK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
EBRU HAKİKATLİ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1. KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. BAHAR YÜCEL - KASTAMONU ORMAN SK
3. EKİN GÖKÇE ÇİÇEK - ANKARA DHMİ SK
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1. İSTANBUL
2. AMASYA
3. ANKARA
4. BALIKESİR
5. SİNOP
1. İSTANBUL
2. ANKARA
3. ESKİŞEHİR
4. KOCAELİ
5. ISPARTA
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1. İSTANBUL
2. ANKARA
3. AMASYA
4. ESKİŞEHİR
5. KOCAELİ
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. AMASYA
4. İZMİR
5. ESKİŞEHİR
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. GAZİANTEP
4. KONYA
5. BALIKESİR
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. AMASYA
4. İZMİR
5. GAZİANTEP







  WTF Dünya Sıralaması






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+