Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

" 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri "
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Konya

7 - 11 Ekim 2016 | Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu ve Kongre Merkezi

1. GÜN SONUÇLARI - 7 Ekim 2016, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - MUHAMMED TALHA ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
2 - KADİR YALDIZ - KONYA ÇUMRA BLD SK
3 - BEKİR SAMİ ASLIM - İSTANBUL FERDİ
3 - MUSTAFA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ÖMER ÖZEREN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
6 - EMRULLAH AYDIN - KOCAELİVDERİNCE TKD SK
7 - ERTUĞRUL KAAN EŞME - EDİRNE BLD SK
8 - BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA DEMİR SK

55 KG
1 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA SEVEN SK
2 - MUHAMMED KAN - ADANA SEYHAN BLD SK
3 - BERAT ARIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
3 - GÖRKEM K. KILIÇ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
5 - ERTUĞRUL DEMİRKIRAN - SAMSUN KAVAK Y.DOĞU SK
6 - BURAK YURTAKAL - İZMİR BOZYAKA KOREAN SK
7 - AHMET KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - MEHMET CAN KURT - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
49 KG
1 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - BURSA YILDIRIM BLD JSK
2 - İLAYDA DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - İREM ALBAYRAK - BURSA ORBAY SK
3 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ŞEYDA KALKAN - KONYA BOYALI SK
6 - ECE ARIK - UŞAK EŞME TUĞRA SK
7 - ALEYNA ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
8 - NAZMİYE KARAAĞAÇ - BURSA SK

68 KG
1 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - DİLARA ARSLAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3 - AYŞEGÜL GÖZEY - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - K. SENA SARILAR - KONYA ÇUMRA BLD SK
5 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - GAMZE ÖZDEMİR - ANKARA POZİTİF SK
7 - BEYZA ERDAĞ - SAMSUN ASLAN GSK
8 - ELİF GÜL ÇARKCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
2. GÜN SONUÇLARI - 8 Ekim 2016, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - BURAK AŞIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
2 - EMİR KARABULUT - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - BİLGE KAAN GÜL - ANKARA EGO SK
3 - SEZER DALSÜREN - ANKARA ÖZCAN TKD SK
5 - HAMZA YILDIRIM - İSTANBUL FERDİ
6 - CEMİL GÜL - G.ANTEP ŞAHİNBEY HLK EĞT SK
7 - MUHAMMED BEYGİRLİOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
8 - MELİH FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK

63 KG
1 - FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
2 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - YUSUF ARAS - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - NECMİ BEKTAŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - M. ERSİN YILMAZ - G.ANTEP NİZİP M. AKİF ERSOY H.E.M. SK
6 - OKAN ÖZBALKAN - DİYARBAKIR DENİZ GSK
7 - MÜCAHİT KOÇGÜNDÜZ - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD SK
46 KG
1 - HAMİYET TOĞAN - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - ŞEYDA SELÇUK - ANKARA HAKAN TKD SK
3 - NİLÜFER ÖZKURU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA TSYD SK
5 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - DİDEM DOĞRU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - GİZEM OKATAR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - HÜMAN TÜRKYILMAZ - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK

55 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - ELİF ŞİMŞEK - KARAMAN AKADEMİ SK
3 - SİMAY TORUN - ADANA GENÇLİK SK
3 - FERDA SOYKAN - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
5 - RABİA YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
6 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLK ADIM BLD GSK
7 - MELİSA YÖRCEK - İZMİR AKAR GSK
8 - İLAYDA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 9 Ekim 2016, Pazar
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - ENVER NAZLI - ANKARA SEVEN SK
2 - MEHMET OKAN DİNÇSOY - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - ALPER TUNA ALAN - SAKARYA ATAKAN TKD SK
3 - MEHMET ORAL - BİLECİK BOZÜYÜK HEM SK
5 - H. EREN ŞERİFLER - MANİSA BAŞAR SK
6 - MESUT ÖZEREN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
7 - FATİK ÖZTÜRK - YALOVA BLD GSK
8 - SAMET ÇELİK - KARAMAN PERFORMANS SK

73 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SAVAŞ TAŞTEKİN - ANKARA EFSANE 2 SK
3 - M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
5 - MURAT YAKAN - YALOVA FERDİ
6 - M. EMİN AYDOĞDU - İSTANBUL CİHAN SK
7 - RASİM OKUR - SAMSUN ÇARŞAMBA SK
8 - BEYTULLAH YILMAZ - ELAZIĞ KOVANCILAR HAZAR SK

78 KG
1 - HASAN CAN LAZOĞLU - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK
2 - EMRE GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - CİHAT SATILMIŞ - HATAY ÖZŞAMPİYONLAR SK
3 - BATUHAN ŞİMŞEK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - M. DOĞUKAN PERK - ANTALYA ALANYA TORNADO SK
6 - MEHMET DEVLET KAYRICI - ÇORUM FERDİ
7 - HASAN FURKAN YÜKÇEKEN - GAZİANTEP GSK
8 - H. BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
42 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SILA EZGİ YAĞCI - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK
3 - BUSE ÖZTÜRK - SAKARYA ATAKAN TKD SK
5 - ARZU OKAY - ANKARA HAKAN TKD SK
6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLARELİ SK
7 - VİLDAN KILIÇ - ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK
8 - MEHTAP ÇAKIR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

44 KG
1 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD SK
2 - ARİFE ELKİT - SAMSUN İLKADIM BLD SK
3 - RABİA ARDIÇ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD ANKARA SK
3 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - EDANUR KOÇ - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
6 - GÜLSÜM ACAR - KONYA MERAM BLD SK
7 - ŞÜHEDA ARSLANTÜRK - ZONGULDAK YILDIZ GSK
8 - KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
4. GÜN SONUÇLARI - 10 Ekim 2016, Pazartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1 - HAKAN REÇBER - ANKARA BİRLİK TKD SK
2 - ONUR TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
3 - FATİH ATA DEMİRTAŞ - ESKİŞEHİR ÖNCÜ SK
5 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
7 - DOĞUKAN DOĞAN - İZMİR BUCA BLD SK
8 - FURKAN ÇAKIR - ANKARA ULAŞTIRMA SK

68 KG
1 - F. MUHAMMET SAROĞLU - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA TSYD SK
3 - TANER BAŞ - İSTANBUL YENİGÜN TKD SK
3 - FURKAN DİREK - İSTANBUL G.O.P. BLD SK
5 - HÜSEYİN TAYYİP VAROL - UŞAK EŞME TUĞRA SK
6 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - SUERCAN PEKTAŞ - İZMİR BOZYAKA SPORYUM SK
8 - MUSTAFA ENES PAKOĞLU - MALATYA ALACA SK
52 KG
1 - İKRA KAYIR - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
2 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
3 - BETÜL EDA AK - İSTANBUL G.O.P BLD SK
3 - MERYEM ŞENLİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ELİF ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - SEMA TAT - ANKARA EGO SK
7 - GÜLSE POLAT - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK

59 KG
1 - AYŞENUR ÖZCAN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - BUKET KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - SERAY OĞUZ - KIRKLARELİ SK
5 - MERVE ŞAHİN - ADANA SEYHAN BLD SK
6 - K. ŞEFAAT BUĞAN - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
7 - CEREN AKYOL - AYDIN DİDİM BELEDİYE SK
8 - EDA ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
5. GÜN SONUÇLARI - 11 Ekim 2016, Salı
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1 - EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT ZİNDE GSK
3 - M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
5 - NUSRET ROMANOVA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - DOĞUŞ KARADENİZ - SAMSUN TERME GHİM SK
7 - ERDEM KANLI - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
8 - DOĞUŞ U. ÖZTÜRK - ANKARA ŞAMPİYON LEOPAR SK
63 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - HACER ORGARUN - AĞRI GSK
3 - SÜMEYYE NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - NERMİN GÜNEL - BURDUR BUCAK BLD OĞUZHAN SK
6 - YASEMİN YEŞİLYURT - İZMİR MENDERES TKD SK
7 - DAMLA BİYİKLİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - ŞEVVAL SARILAR - KONYA Ç.HÜYÜK ÇUMRA BLD SK

+68 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - YASEMİN NUR YILMAZ - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
3 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED İHTİSAS SK
6 - KÜBRA SAĞLAM - SAKARYA AKYAZI GENÇLİK VE SK
7 - GÜLENDAM UNUTMAZ - SAMSUN KAYA GENÇLİK SK
8 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+