Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
8 - 9 Aralık 2016 | Mersin

Takım Sıralaması
Genel Erkekler Bayanlar
1 - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - ANKARA EGO SK
5 - İZMİR BORNOVA BLD SK
1 - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - İZMİR BORNOVA BLD SK
4 - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1 - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ANKARA EGO SK
4 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - İSTANBUL TUZLA BLD SK
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 8 Aralık 2016, Perşembe
Erkekler Bayanlar
58 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - ALİ KARADOĞAN - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

63 KG
1 - ABDURRAHMAN ERKEK - İZMİR BORNOVA BLD GSK
2 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ENES YARLI - İZMİR EFSANE GENÇLİK VE SK
3 - SADULLAH TAYTEMUR - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK

80 KG
1 - OKAN ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ARMAĞAN YARDIMCI - İZMİR BORNOVA BLD GSK
3 - BURAK DEMİR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - M. ORHAN BEKMEZCİ - MALATYA B.ŞEHİR BLD SK

87 KG
1 - ORKUN ATEŞLİ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AHMET YILMAZ - ADANA EJDER SK
3 - FERKAN DENİZMAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
49 KG
1 - SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
2 - FATMA KELEŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ASLI KOÇAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MELİSA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

53 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SEZEN ŞEVİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

57 KG
1 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
2 - SEDANUR YUMRUÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SİMGE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BÜŞRA SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK

67 KG
1 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - AYŞEGÜL ÖZEY - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - TUĞBA TORLAK - ANKARA EGO SK
3 - EMİNE NUR PALAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 9 Aralık 2016, Cuma
54 KG
1 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SELAHATTİN AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
3 - BURAK AŞIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
3 - MUSTAFA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

68 KG
1 - KUTAY ÇEKEM - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - EBUBEKİR SIDDIK PARLAK - MALATYA B.ŞEHİR BLD SK
3 - ONUR TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - YUSUF ALİ GÖK - İZMİR BORNOVA BLD SK

74 KG
1 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - M. BURAK SAYGILAR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - TUNA AKSU - İZMİR EFSANE SK

+87 KG
1 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - KAMİL KÖSE - TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BERKİN NALÇACI - İZMİR BORNOVA BLD SK
46 KG
1 - RABİA ARDIÇ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - EDANUR KOÇ - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
3 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

62 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - YAĞMUR BANDA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - DAMLA BİYİKLİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK

73 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - BUSE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK
3 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

+73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
3 - ÖZLEM KUŞCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+