Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Alanya
17 - 22 Ocak 2017 | Atatürk Kapalı Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 17 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1 - DENİZ DAĞDELEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - NEJAT OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ÖMER ÖZEREN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
5 - MUSTAFA KUBİLAY ERGÜL - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
6 - GÖRKEM K. KILIÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - BURAK YURTAKAL - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD İHT.
49 KG
1 - MERVE DİNÇEL - ANKARA KANKA TAEKWONDO SK
2 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR KAPADOKYA KYO GSK
3 - ESRA GÜL - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD. KAĞIT SK
3 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - ANKARA PTT SK
5 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
6 - KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL GOP BLD SK
8 - ASLI KOÇAK - KARAMAN PERFORMNS TKD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1 - UMUT BİLDİK - İZMİR EGE IŞIK SK
2 - KUTAY ÇEKEM - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BURAKHAN AYDEMİR - TRABZON BORDO MAVİM SK
3 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA TSYD SK
5 - BEKTAŞ GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
6 - İLKER DERE - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞIT SK
7 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - FERHAT MUHAMMET SAROĞLU - ANKARA ADLİYE SK

87 KG
1 - ENSAR UĞUZ - ANKARA İLBANK SK
2 - METEHAN GÖKTEPE - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - ÖMER FIRAT ÇELİK - ANKARA İLBANK SK
3 - SABİT VAROL - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
5 - M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - MELİKŞAH BELEN - ANKARA EGO SK
8 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
46 KG
1 - FİLİZ ÖGEL - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MERKEZİ SK
2 - RUHAT AKALIN - ANKARA PTT SK
3 - AYŞENUR DİNÇ - ANKARA ASKİ SK
3 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA İLBANK SK
5 - BURCU ÖZKAN - İSTANBUL CİHAN SK
6 - RABİA ARDIÇ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - AYŞEGÜL KELEŞ - ANKARA AYAZ TKD SK
8 - SÜMEYYE İLOĞLU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 19 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1 - M. MUSTAFA BAĞLAR - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MURAT BASUMLI - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - ERBİL SERDAR YILMAZ - ERZURUM SAĞLIK GSK
5 - KENAN KÖSEOĞLU - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTINÇEVİK SK
7 - HASAN KAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - ENES MADAK - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
53 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - ANKARA ASKİ SK
4 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - KOCAELİ GEBZE GHSİM SK
5 - ELİF EGİN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - HİLAL ŞİMŞEK - KARAMAN PERFORMANS SK
7 - YAĞMUR KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - EMİNE ÜNLÜ - İSTANBUL GOP BLD SK

67 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
2 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - KEVSER MEVA AKIN - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - HACER ORGARUN - AĞRI GENÇLİK VE SK
5 - NELİHAN DEMİREL - ANKARA FERDİ
6 - RÜMEYSA YILDIRIM - ANKARA FERDİ
7 - YAĞMUR NAK - KAYSERİ EMNİYET SK
8 - SUEDA KAYA - ANKARA DEMİR SK
4. GÜN SONUÇLARI - 20 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1 - HAKAN REÇBER - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ERZURUM GENÇLİK SK
3 - ALPEREN ALPARSLAN AKARCA - ANKARA LEOPAR SK
4 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
5 - MUHAMMED KAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM AZİZİYE BLD TERMAL SK
8 - FUATCAN ALDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

80 KG
1 - ORKUN ATEŞLİ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BURAK DEMİR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BURAK OZAN KARACA - ANKARA ULAŞTIRMA SK
4 - EMRE GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - OKAN ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - HARUN CİNKARA - K.MARAŞ SUZAN VE ABDULHAKİM BİLGİLİ SK
7 - FURKAN YALÇIN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
8 - MUHAMMED TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
3 - SİMGE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - GÜLSÜM GÜLTEKİN - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT GSK
5 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
6 - ŞEYMA ULUĞNUYAN - ANKARA PTT SK
7 - SEDANUR YUMRUÇALI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - SEZEN ŞEVİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 21 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ONUR ÇALIK - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - NURULLAH CANKURTARAN - NEVŞEHİR GSİM GSK
4 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA ADLİYE SK
5 - TUNA AKSU - İZMİR EFSANE SK
6 - HASAN CAN TEMİZKAN - NİĞDE YİĞİT SK
7 - EMİN MELİH AYDOĞDU - ANKARA AKAL SK
8 - İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
62 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA İLBANK GSK
2 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
4 - SÜMEYYE NUR ERGİN - KIKRLARELİ ERGİN SK
5 - FULDEN GÖKALP - BURSA OSMANGAZİ BLD SK
6 - MERVE ŞAHİN - ADANA SEYHAN BLD SK
7 - ŞEYDA BALDIRCI - MERSİN TOROS SK
8 - SERAY OĞUZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MERVENUR EVCİ - ANKARA İLBANK GSK
3 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - MELİHAT BACAKSIZ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
5 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - BÜŞRA ESKİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - BUSE HANİFE DEVLEZ - BİLECİK HLK. EĞT. GSK
6. GÜN SONUÇLARI - 22 Ocak 2017
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
+87 KG
1 - SABİT B. KARAKAŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KAAN KILIÇ - ANKARA İLBANK SK
3 - OKAY DÜZTEPE - İZMİR VİZYON SK
4 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - TOLUNAY KARA - İZMİR BUCA BLD SK
6 - CAN SÜZER - ANKARA KARTAL TKD SK
7 - ERKAN KOÇ - GİRESUN YEŞİL GİRESUN BLD SK
8 - HAMZACAN SAÇMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
+73 KG
1 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - İREM CERAN BİLECEN - ANKARA SEVEN SK
3 - ÖZLEM KUŞCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - AYFER MENEKŞE - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
5 - AYŞE ASMA - EDİRNE UZUNKÖPRÜ BLD SK
6 - ESRA ZEREN - ORDU YÜKSEL SK
7 - AYŞE SENA AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
8 - ECEHAN GÜNEŞ - İSTANBUL GOP TKD İHT. SK






  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+