Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
1 - 5 Mart 2017 | Alanya

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 1 Mart 2017, Çarşamba
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA İLBANK GSK
2 - BURAK AŞIK - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AKIN ŞİŞİK - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - N. OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
6 - HARUN TARHAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - BEKİR SAMİ ASLIM - İSTANBUL FERDİ
8 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BLD SK
49 KG
1 - FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL G.O.P BLD SK
2 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - ANKARA PTT SK
3 - AYBÜKE ASİLHAN - MERSİN ERDEMLİ METEM SK
3 - HAVVA NUR ÇOBAN - ANKARA PTT SK
5 - HÜMA TÜRKYILMAZ - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
6 - GİZEM OKATAR - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
7 - İREM ALBAYRAK - BURSA ORBAY SK
8 - BÜŞRA ALSAÇ - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK

62 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - NUR DEMİR - EDİRNE EVLAD-I FATİHAN SK
3 - HACER ORGARUN - AĞRI GENÇLİK SK
3 - MERVE ŞAHİN - ADANA SEYHAN BLD SK
5 - BAŞAK VAROL - ANKARA SEVEN SK
6 - SERPİL SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
7 - SEMRA ŞAHİN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
8 - HÜMEYRA BEŞER - YALOVA ALTINOVA BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 2 Mart 2017, Perşembe
68 KG
1 - HAKAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
2 - İLKER DERE - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
3 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
3 - EMRE YILMAZ - ANKARA SEVEN SK
5 - AKIN AKYOL - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - TOLGA ÇALIŞKAN - İZMİR BUCA BLD SK
7 - F.MUHAMMET SAROĞLU - ANKARA ADLİYE SK
8 - ENES KALAYCI - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MRK. SK

87 KG
1 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - S.MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
3 - YILMAZ TUNA - ANKARA BERKAY SK
5 - BATUHAN ŞİMŞEK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6 - FURKAN ÜNAL - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
7 - ŞÜKRÜ DOĞAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - AHMET YILMAZ - ADANA EJDER TKD SK
46 KG
1 - SILA EZGİ YAĞCI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD SK
3 - RUHAT AKALIN - ANKARA PTT SK
3 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - SİVAS FERDİ
5 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - ŞEVVAL DURUL - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
7 - ASLI KOÇAK - KARAMAN PERFORMANS SK
8 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK

73 KG
1 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SEMANUR DOĞAN - ANKARA POLAT EĞİTİM KLT. SK
3 - DİLARA ARSLAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - NECLA SUDE ÖZMEN - EDİRNE RUMELİ GSK
5 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - ENBİYE İLHAN - BURSA ULUDAĞ SK
7 - HİLAL TANEM YİĞİTER - MUĞLA FERDİ
8 - MERVE ATMACA - ÇANKIRI BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 3 Mart 2017, Cuma
63 KG
1 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA EGO SK
2 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - YAVUZHAN URGAÇ - ORDU TERCAN SK
5 - ATAKAN ÇAMURLU - KARABÜK ÇINAR SK
6 - BURAK NAS - EDİRNE EVLAD-I FATİHAN SK
7 - MUSTAFA ASLAN - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MRK SK
8 - İBRAHİM PERÇİN - ANKARA BİRLİK TKD SK
53 KG
1 - ECE ARIK - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
2 - HÜLYA EDA KIRANŞAL - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
3 - EMİNE NUR PALAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - GÜLSE POLAT - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
5 - EDA ÇİMEN - DÜZCE MERT ASYA GSK
6 - CEYDA GÜNEŞ - ORDU FATSA SK
7 - SEVDA İÇLİ - MALATYA ALTINADAMLAR SK
8 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD SK

67 KG
1 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ESRA NUR ERDEM - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
5 - ASENA TAŞKINÖZ - YOZGAT YERKÖY UĞUR SK
6 - ÖZGE BAŞARIR - ANKARA ASKİ SK
7 - ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
8 - DUYGU KAYA - YOZGAT SORGUN BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 4 Mart 2017, Cumartesi
58 KG
1 - RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - CEMAL YILMAZ - SAMSUN İLKADIM BLD SK
3 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
3 - MEHMET ALPEREN KAVAK - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM AZİZİYE BLD SK
6 - ONUR TAVŞAN - ANKARA ULAŞTIRMA SK
7 - YAŞAR YAVUZ - İSTANBUL YAVUZ SK
8 - KADİR DOĞRAMACI - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK

74 KG
1 - ONUR ÇALIK - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
2 - MERT ÇİÇEK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - REMZİ KARAKUŞ - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK
3 - İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - EFE GÖRKEM OT - ANKARA SEVEN SK
6 - YASİN BÖCEK - ANKARA FERDİ
7 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA ADLİYE SK
57 KG
1 - İKRA KAYIR - ANKARA İLBANK SK
2 - GÜLSÜM GÜLTEKİN - BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
3 - SİMGE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
5 - ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR SK
6 - MAKBULE NUR KORUCU - ANKARA İLBANK SK
7 - FERDA SOYKAN - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
8 - YAĞMUR BANDA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 5 Mart 2017, Pazar
80 KG
1 - SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - HÜSEYİN B. DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
3 - AHMET ANIL AFACAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - FURKAN YALÇIN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - M. ALİ UÇAN - BALIKESİR KARAGÖZOĞLU İÖO SK
7 - BİLAL KAAN KAHVECİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - HALİT KAVCI - İSTANBUL ATALAR SK

+87 KG
1 - M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - TALHA BAYRAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - ERKAN KOÇ - GİRESUN YEŞİLGİRESUN BLD SK
4 - MESUT ZENGİN - İZMİR OPTİMUM SK
5 - VEDAT OLGUN - ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - HAMZACAN SACMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
7 - NUSRET ROMONOVA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - KERİM ŞAHİN - YOZGAT GSK
+73 KG
1 - MERVENUR EVCİ - ANKARA İLBANK SK
2 - AYFER MENEKŞE - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
3 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - İZMİR BORNOVA BLD SK
5 - ESRA ZEREN - ORDU YÜKSEL SK
6 - ŞİRİN ALPTEKİN - ZONGULDAK YILDIZ GSK
7 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
8 - FATMA BAŞARIR - BURSA OSMANGAZİ GSK









  WTF Dünya Sıralaması







Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+